Жінка Близнюки, народжена в рік Собаки: характеристика і сумісність

В характері жінки Близнюків-Собаки органічно поєднуються особливості жвавого повітряного знака і кращих «собачих» чорт (згідно зі східним гороскопом). Підкоривши даму, яка з'явилася на світ під сузір'ям Близнюків на відповідний рік, можна знайти щастя, озаренное її щирістю і надійністю.

Характер

Характеристика жінки Близнюків, які народилися в рік Собаки, включає в себе такі особливості:

 • задатки лідера;
 • велика внутрішня енергія;
 • активність;
 • оптимізм;
 • веселий норов;
 • нестандартне мислення;
 • вразливість;
 • цілеспрямованість;
 • верховенство розуму при вирішенні проблем.

  Вплив Собаки і Близнюків робить представницю цих знаків одночасно ідеалістичною і реалістичною. Там, де за зміну світу навколо себе на краще Собака діяла б поодинці, ризикуючи загинути смертю хоробрих, включається здоровий глузд Близнюків. Вміння направити енергію в потрібне русло, використовуючи дані природою таланти, допомагає такий дамі добитися результату.

  Близнюки-Собака намагається діяти за заздалегідь продуманим планом. В її світі все впорядковано.

  З такою жінкою приємно мати справу. Вона не тільки вміє бути зрозумілою, але і підкуповує своєю дружелюбністю, душевністю, заряджає гарним настроєм. Тільки висока емоційність іноді підводить її, штовхаючи на необдумані вчинки.

  Ця яскрава дівчина вміє жити цікаво, здатна зробити пригодою навіть роботу, отримуючи від того, що створює велике задоволення.

  Підводить Собаку-Близнюків захоплення кількома заняттями відразу, які забирають енергію, не дозволяючи концентруватися на досягненні результату в чомусь одному. Хоча хороша поінформованість дає можливість схаменутися і скоригувати свої дії, щоб виправити хід подій.

  Також ця жінка часто знаходить приводи для занепокоєння там, де їх немає. Часом вона занадто сильно занурюється в самоаналіз, пропускаючи важливі події. В такі моменти їй залишається лише дивитися їм услід.

  Їй буває дуже важко рвати напрацьовані зв'язки, будь то друзі або чоловік. І навіть якщо вони поступово заходять в глухий кут, така жінка ще довго буде терпіти, аби тільки нічого не міняти.

  Поведінка в любові

  Хитромудра схема зваблювання не допоможе підкорити дівчину Близнюки-Собаку. Претендентові на її серце для початку потрібно з повагою поставитися до її душі і свободу. Але він повинен мати на увазі, що при всій зовнішній легковажності ця красуня все одно пред'явить визначені вимоги до чоловіка. Йому ще доведеться довести, що він заслуговує її уваги. До представників протилежної статі Собака-Близнюки іноді надто прискіплива.

  Хоча чоловіки можуть зауважити, що дівчата Близнюки, народжені в рік Собаки, виявляються досить вимогливими до себе при побудові відносин. Вони прагнуть, щоб їм було комфортно, не залишають їх без несподіваних подарунків і всіляко показують свою вірність їм.

  Яка вона в сімейному житті?

  Дівчина Близнюки-Собака не з тих, хто рано виходить заміж. В юності вона занадто занурена в свої емоції, зосереджена на власних відчуттях. Ставши старше, набуває здатність з розумінням і співчуттям поставитися до свого обранця, що дозволяє зробити з ним стосунки гармонійними.

  У заміжжі стане всіма силами оберігати сімейне вогнище. Швидко розуміє, як виховувати дітей і допомагати чоловікові. Чоловік, готовий домовлятися, здатний прийняти її бурхлива вдача і всі недоліки, знайде в її особі надійного друга і супутника життя. Шлюб виявиться стабільним і передбачуваним.

  Ставлення до грошей і кар'єрі

  Успіх у роботі та фінансах не приходить до Близнюкам-Собаці просто так. Це завжди результат старань. Знайти собі застосування і досягти певних висот така жінка вміє практично в будь-якій сфері. Хоча найбільше їй підходять області, пов'язані з великим колом спілкування. Це, наприклад, сфера ЗМІ або туризму.

  Щоб отримати заслужену повагу і фінансовий успіх, такий дамі важливо лише задіяти всі свої здібності і внутрішню енергію.

  Сумісність з іншими знаками Зодіаку

  Щоб обзавестися надійним супутником життя, дівчині Близнюкам, народженої в рік Собаки, краще пошукати претендента серед представників стихії Повітря. Ідеальний союз можливий з Водолієм або Вагами.

  Для зрілої жінки більше підійдуть Овен або Лев. Хоча Терези і Водолій також залишаються в списках кандидатів на її руку і серце. Гірше будуть складатися відносини зі Скорпіоном, Дівою і Рибами. Зовсім погано Собака-Близнюки відчує себе поряд зі Стрільцем або тими ж Близнюками.

  За роком народження для Собаки-Близнюків краще підходять ті, хто народився в рік Тигру, Кролика, Коні. Ровесник – Собака – теж добре підійде цій дамі. Важко буде знайти точки дотику з чоловіком Драконом, Козою та Півнем.

  Про особливості характеру дівчат Близнюків і їх сумісності дивіться далі.