Характеристика жінки Риби, народженої в рік Собаки

Жінки Риби, народжені в рік Собаки – це недовірливі і невпевнені в собі особи. Найчастіше вони володіють низькою самооцінкою. Але у них добре розвинена інтуїція, завдяки чому вони завжди дають цінні поради друзям і рідним.

Характеристика

Жінка Риба, народжена в рік Собаки, має гарну інтуїцію, яка допомагає їй оцінювати ту чи іншу ситуацію з усіх боків. Ця жінка ніколи не приймає необдуманих рішень, ніколи не вступає в конфлікти і не плете інтриг.

За характером ця дівчина скромна і сором'язлива. Але якщо треба, то вона зможе бути рішучою і сильною. Дівчина Риба, народжена в рік Собаки, не любить привертати до себе уваги, тому часто веде себе тихо і скромно. Ця жінка відмінно знає про всі свої недоліки і слабкості, це допомагає їй гідно вести себе в суспільстві і приймати правильні рішення.

Дівчина завжди тонко відчуває настрій оточуючих людей. Риба-Собака знає, в який момент варто підходити до людини з тим чи іншим питанням, а коли краще його не чіпати. Для багатьох своїх знайомих, друзів і колег ця жінка є кращим другом і порадником. З нею приємно спілкуватися, з нею можна порадитися і їй можна сміливо розповідати свої таємниці. Будьте впевнені в тому, що Риба-Собака не буде нікому розповідати ваші секрети. Вона з тих, хто вміє дружити і вміє зберігати секрети. При всьому при цьому, сама жінка Собака-Риби не готова ділитися сокровенним зі своїми подругами. Найчастіше дівчина все тримає в собі і рідко перед ким розкриває душу.

Жінка Риба, народжена в рік Собаки, відрізняється чутливістю і працьовитістю. Завдяки цим якостям і завдяки своїй інтуїції вона завжди домагається успіху у всьому. Ця жінка береться навіть за безнадійні справи, які спочатку здаються всім провальними. Але завдяки наполегливості і вмінню працювати все закінчується успішно.

Недолік цієї жінки полягає в її загадковості і замкнутості. Деколи навколишнім дуже складно зрозуміти її, зрозуміти її настрій і характер. Від цього часто виникає нерозуміння з боку близьких людей. Крім того, жінці Собаці-Рибі не вистачає енергійності та рішучості.

У тому випадку, якщо представниця цього знаку Зодіаку буде працювати над собою, то зможе досягти ще більших висот.

Який чоловік їй потрібен?

Чоловікові, якому сподобається жінка Риба-Собака, доведеться попрацювати для того, щоб завоювати її серце. Ця дівчина не любить виділятися з натовпу, уникає галасливих вечірок і зовсім не вміє фліртувати. Тож хлопцеві буде складно запросити її на побачення, так як дівчина буде наполегливо відмовлятися від запрошення.

Жінка Риба-Собака зможе гідно оцінити того чоловіка, який зможе незвично проявити себе. Цей чоловік повинен вразити її, тільки тоді Риба-Собака зверне на нього увагу.

Поруч з такою жінкою повинен бути чоловік, який буде готовий приймати її непростий характер. Часом її буде дуже складно зрозуміти, так як Риба-Собака не любить відкрито виражати свої емоції. Чоловік повинен частіше розмовляти з нею, частіше радитися і ось тоді він зможе зрозуміти свою другу половинку. Ця жінка мріє бачити поруч із собою надійного, забезпеченого і раціонального чоловіка.

Поведінка в любові і відносинах

У любові жінка Собака-Риба проявляє себе, як імпульсивна й емоційна натура. Навіть у моменти закоханості, ця дівчина ніколи не втрачає голови і завжди керується здоровим глуздом. Завдяки цьому, вона легко може вибрати гідного нареченого серед численних шанувальників. Риба-Собака вибере лише самого достойного і перспективного хлопця, оскільки вибирати вона буде не тільки серцем, але і розумом.

Знайшовши підходящого молодої людини, ця дівчина не поспішає зв'язати з ним свою долю. Вона довго буде до нього придивлятися, буде зважувати всі «за» і «проти», і тільки потім прийме остаточне рішення. З цієї причини жінки Риби, народжені в рік Собаки, зв'язують себе шлюбними узами лише після тридцяти років.

У сімейних відносинах жінка буде проявляти себе, як гостинна і практична господиня. До побутових питань вона завжди буде підходити раціонально, завдяки чому всі і завжди буде на своїх місцях.

Домашні будуть відчувати затишок і комфорт в будинку.

Кар'єра і бізнес

У тому випадку, якщо жінка Риби, народжена в рік Собаки, зможе знайти своє покликання у житті, той, обов'язково зробить успішну кар'єру. Для цієї жінки дуже важливо займатися улюбленою справою. Найчастіше вони обирають такі професії, в яких змогли б повністю реалізувати себе і змогли б передавати свій досвід іншим. Тому багато представниці цього знака Зодіаку обирають професію вчителя.

Фінансової стабільності ці жінки досягають до зрілого віку. Гроші їх практично не хвилюють. Риба-Собака цілком може задовольнятися невеликою заробітною платою. Головне, щоб грошей вистачало на необхідні потреби. Жінка не прагне до розкоші і вміє економити.

Сумісність

Оскільки жінка Риба-Собака є раціональною і спокійною вдачею, міцні відносини вона зможе побудувати з чоловіком такого ж темпераменту. Спочатку їй варто звертати увагу на чоловіків, які за характером схожі на неї.

Хороші відносини можуть скласти з чоловіком, який був народжений під знаком Зодіаку Стрілець. В цих відносинах жінка Риби-Собака зможе відчути себе щасливою і захищеною.

Чоловік Стрілець зможе забезпечити їй щасливе і забезпечене життя.

Також стосунки можуть скластися з чоловіком Скорпіоном. Це досить-таки сильна особистість. Поряд з таким чоловіком Риба-Собака буде відчувати впевненість у собі і в завтрашньому дні. Чоловік Скорпіон зможе бути турботливим і люблячим чоловіком для неї.

Вдалий шлюб можливий з чоловіком Левом. Риба-Собака буде захоплюватися таким чоловіком, як представник знака Зодіаку Лев. Він зможе стати не тільки захисником і годувальником, але і люблячим чоловіком і дбайливим батьком.

Детальніше про жінку Рибі ви дізнаєтесь із наступного відео.