Молитви від пристріту і псування мусульманські: сильні Дуа, Рукія, Аяти, Сури. Читання Корану від пристріту, псування, чаклунства

Молитви з Корану від пристріту і псування.

Зміст

Іслам – давня релігія, яку сповідують переважно в мусульманських країнах. Святою книгою є Коран, а мусульмани поклоняються Аллаху. За законами Ісламу прибрати пристріт і порчу можна тільки використовуючи Коран.

Псування в Ісламі: як визначити?

Визначити псування як в Ісламі, так і православним досить просто. Зазвичай людина сама приходить до магу зі скаргами на те, що в житті все валиться, неприємності переслідують людину одна за одною.

Ознаки псування:

  • Постійна слабкість
  • Частий сон
  • Печаль і відчай
  • Часте позіхання під час читання Корану
  • Неприємний запах з рота
  • Смердючі виділення з матки у жінок
Псування в Ісламі: як визначити?

Молитва від пристріту і псування сильна мусульманська

Іслам взагалі негативно ставиться до все магічним обрядам. Найчастіше вроки знімається за допомогою молитов і рядків, які є в Корані. В Ісламі процес лікування псування відрізняється від Православ'я. Ніякої самодіяльності і творів. В Ісламі застосовують тільки те, що записано в Корані.

З метою усунення псування використовують певні сури Корану. Це 1, 112, 113, 114 сури.

Молитви з Корану:

Аллах — єдиний і вічний». Не породив би він, так і не народжений був би. Йому немає рівного нікого.

Прошу у Господа світанку, а саме, порятунку від злих сил, витікаючих від створених Ним, а також від зла, яке спустилося з мороку. Прошу захисту від чаклують і зла заздрісників, в часи, коли в нього заздрість зріє.

Ці молитви варто вимовляти кілька разів поспіль. Близькі теж повинні промовляти ці сури і вночі. Вважається, що злим духам не під силу проникнути в будинок, який захищений цими молитвами.

Молитва від пристріту і псування сильна мусульманська

У кожній релігії молитви від псування називаються по-своєму. В Ісламі це Дуа. Рядки теж беруться з священної книги. Існує кілька правил читання:

  • Не можна читати з аркуша, тільки вивчити напам'ять
  • Всі молитви повинні бути записані на листку без ліній
  • Носити такі клаптики паперу потрібно з собою
  • Вимовляти рядки потрібно в будь-який час, коли є в цьому необхідність

Читати молитовні рядка потрібно 121 раз після ранкового намазу. Ось ці рядки:

Немає бога, крім Тебе, пречист Ти! Справді, я був з гнобителів». Перед виголошенням кожного нового молебню потрібно говорити слово «Салават».

Сильні Дуа від псування

Рукія від джинів, пристріту і псування

Рукъя – це прохання про зцілення, послання Аллаха. Зазвичай рукії застосовують для лікування пристріту і псування. Вони допомагають захиститися від джинів і всяких злих духів.

ВІДЕО: Рукъя від пристріту і псування

Дуа від пристріту і псування для дітей

У східній релігії немає конкретних правил вимови дуа. Їх можна вимовляти в будь-який час. Якщо людина погано почувається, варто прочитати молитви. На відміну від православ'я, в Ісламі немає правил, таких як читання під час зростаючого місяця або щось подібне. Все дуже просто, в будь-який час потрібно читати молитву і звертатися за допомогою до Всевишнього.

Дуа від пристріту і псування для дітей

У східній релігії вважається, що діти – ангели, і ніяка псування їм не страшна, відповідно, необхідно щоб змінили своє життя батьки дитини. Саме батьки повинні читати молитву про зцілення і від зла. Починати читання потрібно опівночі, а закінчувати з настанням світанку. У східній релігії багато вірять, що всі погані вчинки дорослих, відображаються на малюка. Саме тому не можна нічого поганого робити під час вагітності.

Для того щоб позбавити від псування, батьки малюка повинні тричі прочитати 1, 112,113 і останню сури. Вони наведені нижче.

Дуа від пристріту і псування для дітей

Дуа від псування, пристріту для торгівлі

Нерідко наводять порчу на торгівлю. У такому разі бізнес стає провальним. Допомогти зможуть дуа від пристріту і псування в торгівлі. Всі ці молитви читаються на мусульманському мовою, причому вони ефективні лише в тому випадку, якщо людина прийняла Іслам. Представник іншої віри не може читати аяти і дуа, таккак Аллах до нього не прислухається.

Дуа для гарної торгівлі:

«Аллахуумма, баоир лахуум фе Микялихим. Уаа Борик лахуум фі Саъехим уа мудихим»

Дуа від псування, пристріту для торгівлі

Аяти від псування і пристріту

Аяти і сури від псування і пристріту допоможуть очиститися і повернути благополуччя. Підходити до читання потрібно очищеним у фізичному плані. Варто вмитися, забути про всіх поганих думках.

Ось текст вірша:

Ла иляха илля анта субханакя інні кунту міна ззалимиин

Аяти від псування і пристріту

Читання Корану від пристріту і псування

Коран – це святе письмо, в якій дуже багато сур та аятів. Читати необхідно молитви вночі і до настання світанку.

Сури з Корану від псування і пристріту

На самому початку треба прочитати «Відкриває молитву». Вона вихваляє аллаха. Потім необхідно прочитати по чотири вірша з 113 і 114 сури. В самому кінці потрібно прочитати 36 суру, але на неї витрачається дуже багато часу.

ВІДЕО: Сури від пристріту

Звучить Коран проти пристріту, псування, чаклунства

Вважається, що жінки можуть навести пристріт і псування. Саме тому все красивим жінкам рекомендують носити паранджу. Крім того, потрібно кілька разів на день молитися. Вважається, що краще всього працюють молитви вночі. Крім того, можна читати Коран опівдні.

ВІДЕО: Звучний Коран

Щоб позбутися від псування і пристріту в Ісламі, потрібно кілька разів у день читати Коран. Бажано в цей час усамітнитися або піти в пустелю.