До якої ікони звертатися, якому Святому молитися, ставити свічку, вклонитись, щоб завагітніти і народити здорову дитину? Яку купити ікону, які три ікони треба вишити, щоб зачати, завагітніти? У який ікони просити вагітності, дитини?

У даній статті ми розглянемо, до яких ікон слід звертатися жінкам, охочим випробувати радість материнства

Зміст

Кожна сімейна пара рано або пізно замислюється про малюка і продовження роду. На превеликий жаль, далеко не у кожної сім'ї відразу ж виходить зачати дитину, а у деяких цей процес затягується на десятиліття. Бажання мати дитину і не мати можливості завагітніти – це велика трагедія для подружжя. Причин, за якими люди не можуть мати дітей існують різні, головне-не переставати вірити і сподіватися на диво. У даній статті ми розглянемо ікони, які допомагають жінці завагітніти.

Який іконі, якому Святому молитися, ставити свічку, вклонитись, щоб завагітніти і народити здорову дитину: список ікон про дарування дітей

Православна віра наповнює душу людини світлом і бажанням боротися, допомагає подолати всі життєві труднощі. Щоб Бог почув ваші молитви і прохання, потрібно правильно молитися Всевишньому і православним святим, а також вимовляти слова від душі, з глибокою надією.

З нашими Небесними Заступниками ми можемо спілкуватися за допомогою молитов, щоб дав Бог дітей існує ряд молитов і ритуалів. А також потрібно розуміти у якої ікони просити про появу дитя. Хоча багато віруючі стверджують, що просити про такий подарунок долі потрібно безпосередньо у Господа Бога, т. к. дітей ще називають «даром Божим». Пропонуємо вам також ознайомитися зі статтею, де ви знайдете слова молитви, які допоможуть правильно попросити у Бога і Святих, про дарування дитяти.

Пам'ятаючи чудотворну силу православних святих багато жінок звертаються за допомогою про дарування їм довгоочікуваного дитини саме в храм. Для того, щоб зачати і народити здорову дитину потрібно звертатися до таких святим:

 • Матрона Московська. Вважається, дуже сильною і однією з головних помічниць для всіх зневірених жінок, які хочуть мати дитя, після молитов до Святої проходить безліч зцілень безпліддя і неймовірних чудес. Чудотворна сила Матрони Московської визнана всією ієрархією православної церкви, звертаються до святого з проханням дарування сил, витривалості і стійкості до всіх переживань і страждань, і з проханнями про якнайшвидшого звершення дива.
 • Ксенія Петербурзька. Після смерті чоловіка Свята присвятила все своє життя молитвам і Богу. Варто приносити свою вдячність за все, що у вас є, молитися за душі новонароджених дітей і благати як про зачаття дитини, так і звертатися до неї під час виношування малюка про його здоров'я і благополуччя.
 • Архангел Гавриїл — перший благовісник Божий. Після щирих молитов йому жінки отримували радісні й приємні новини про настання вагітності.
 • Олександр Свірський. Переказ свідчить, що його породила мати сина після довгих років безпліддя і старанних молитов до Господа Бога. Олександр рано присвятив себе служінню, а після його смерті люди помітили, що після відвідин його могили стали здійснюватися різні чудеса, жінки чули такі бажані слова про вагітність.
 • Святі праведні Богоотцы Іоаким і Анна-батьки Пречистої Діви Марії до глибокої старості молили Господа про дарування їм дитя. І вже в похилому віці 70 років Ганна змогла виносити і народити здорову дівчинку. Таким Святим моляться про зачаття і благополучному виношуванні малюка.
Молитися про явище чада
 • Серафим Саровський, земне життя якого була відзначена багатьма неймовірними чудесами. Чоловіки моляться перед іконами чудотворця для звершення своїх земних бажань, а жінки – про дарування дитини. До того ж молитва сприяє заспокоєнню душі і розуму, зміцнює віру, що допомагає здійснювати нові перемоги.

Яку купити ікону, допомагають завагітніти, щоб молитися вдома?

Багато людей, щоб помолитися приходять у Храм Божий, і це правильно, але молитися можна скрізь і в будь-який час, тому жінці, яка хоче завагітніти варто придбати в церковній крамниці ікону для того, щоб в будь-яку вільну хвилинку можна було звернутися до Господа Бога або певному Святому.

Звичайно, за церковними правилами, щоб ваші молитви були почуті, сімейній парі, яка хоче мати дитину, необхідно попередньо причаститися і сповідатися, а потім вже молитися з чистою душею і розумом. Робити це потрібно хоча б один раз в тиждень, але краще частіше, по можливості. Варто пам'ятати, що перед причастям необхідно тримати пост за день до призначеного дня.

Молитися про вагітності слід і вдома
 • Будь-яка ікона, яка описана в попередньому пункті підходить для того, щоб молитися вдома, але насамперед потрібно звернутися до Пресвятої Богородиці – покровительки мам і малюків. Особливо якщо ця ікона Божої Матері використовувалася при вінчанні.
 • Також, дуже сильної заступницею всього жіночого роду вважається блаженна Матрона, яка допоможе зачати дитину.
 • Звертатися можна і до того святого, який вам покровительствує.

Дуже важливо пам'ятати, що ніщо не повинно вас відволікати від таїнства спілкування зі Святими, а перед молитвою слід цілувати хрест, який у вас висить на шиї. Перед іконою потрібно запалити свічку і статті на коліна перед святинею. Вірте в силу своїх слів і в те, що диво станеться. Просіть і вашу другу половинку молитися з проханнями про дарування вам загальної радості.

Якихось три ікони треба вишити, щоб зачати, завагітніти?

Багато ікони Святих здатні допомогти парам зачати дитя, і в процесі всього періоду вагітності, особливо великою силою чудотворення мають вишиті ікони своїми руками, не тільки звичайними нитками, але і бісером. Особливим чудотворним впливом відзначені такі ікони:

 • Православна ікона Святої мучениці Параскеви П'ятниці. Їй потрібно молитися про зачаття дитини і про благополуччя сім'ї в цілому. Також, молитви допомагають у процесі виховання дітей, і загального розуміння у родині, між дітьми і батьками.
 • Ікона Архангела Гавриїла. Під час створення ікони слід подумки молитися про довгоочікувану дитину. В даному випадку мова йде не тільки про зачаття, але і в разі усиновлення дітей з дитячих будинків. Щира молитва допоможе при бюрократичних проблем під час усиновлення.
 • Феодорівська ікона Богоматері вважається чудотворною і допоможе при безплідді, в подальшому буде оберегом для зачаття дитини та народження здорової дитини.
Вишита ікона має чудотворним впливом

Вишиті ікони своїми руками збагачені вірою в диво, головне при цьому бути впевненим, що ваше довгоочікуване бажання обов'язково збудеться. Можна вишивати не всі ікони, а лише одну, порадившись з батюшкою, яку саме вибрати вам для домашніх молитов, виходячи з вашої проблеми.

Оформлювати ікони краще в урочистому стилі, прикрашати перлами, ювелірними матеріалами, розміщувати виріб краще в позолочені окантовки або рамки з натурального дерева. Ці атрибути посилять дію ікон, що допомагає жінці при зачатті дитини.

Скоропослушниця ікона Божої Матері: допомагає завагітніти?

Крім Всевишнього молитися про появи дитини можна й іншим православним Святим, а головною покровителькою всіх матерів і клопоче від людей перед Всевишнім вважається Богородиця, мати всіх матерів.

Скоропослушниця

У Небесній Цариці досить багато ікон, перед якими жінки просять вдалого заміжжя, благополуччя в родині, якнайшвидшого зачаття дитини, легкого виношування і пологів. До таких ікон належать:

 • Ікона Богородиці «Допомога в пологах»
 • Скоропослушниця ікона Божої Матері, яка також допомагає зцілитися після важких пологів
 • Феодорівська ікона Божої Матері, благополучні пологи
 • Грузинська ікона Божої Матері
 • «Годувальниця»
Годувальниця

Перед іконою Скоропослушниця моляться при самих різних недугах, також при безплідді, і як стверджують багато віруючих, допомогу приходить незабаром. Святий образ Матері може допомогти людям з щирою вірою, чистими помислами і душею. У давні часи лику молилися в інтересах врятування життя в самих різних трагічних ситуаціях. Також, служителі Господа використовують даний образ для вигнання злих духів і чорноти з душ людей.

Яка ікона Богородиці допомагає завагітніти?

Найбільше збереглися дані про допомоги при зачатті дитини і легкому виношуванні саме після молебню перед Феодорівською іконою Богородиці. Такий образ Божої Матері вважається самим шанобливим у православній церкві для всіх матерів і їх дітей. Написана ікона святим євангелістом Лукою. Названа на честь Феодора Стратилата, який знайшов її в місті Городець. За той час, поки ікона перебувала в цьому місті, помічено безліч чудотворінь.

Мало хто знає, що саме в цієї ікони є дві сторони. З однієї образ Богородиці, з іншого – лик мучениці Параскеви. У Пресвятої просять про наступне:

 • Зачаття дитини
 • Успішне виношуванні
 • Легких пологів
 • Здоров'я своїх близьких
 • Зцілення від недуг
Феодорівська ікона Богородиці

Для того щоб молитва була почута, для початку потрібно очистити розум і серце, щиро вірити і читати молитву від чистого серця. Молитися потрібно щодня. Дуже важливо позбутися від шкідливих звичок, а молитви вимовляти жінкам рекомендовано в спідниці, т. к. це ознака жіночого початку, навіть якщо ви читаєте її будинку.

Перед образом Пречистої кожна жінка просить благополуччя і здоров'я своїм дітям. Звертайтеся з молитвою і щирими намірами до Пречистої Богородиці і вона вам дійсно допоможе.

Чудотворна Діва Марія займає почесне місце у християнській вірі, молитви перед Іверською іконою Богородиці допомагають при зцілення найрізноманітніших недуг, захищають від кривди і наруги, а тим, хто засумнівався у вірі допомагають відновити її. Благання допомагають стати на вірний шлях і посилити віру.

 • Ікона розташована на священній горі Афон, в Іверії (Грузія) звідси і назва.
 • Цей образ Пресвятої Богородиці Вратарницы, вважається заступницею всього жіночого роду, хранителькою домашнього вогнища. За традицією, ікону варто вішати над дверима, бажано над вхідними, щоб вона захищала від всіх злих і непрошених гостей.
 • Головне, при молитвах варто не тільки просити, але і дякувати Божу Матір за ту благодать, яка є у нас.
Іверська ікона

Як справжня покровителька жінок і дітей, Богородиця захищає їх і допомагає витримати всі життєві труднощі. Допомагає жінкам, починаючи з зачаття і протягом усього строку вагітності і в подальшому навіть у вихованні дітей. Надає надію на зцілення дитячих захворювань і недуг. А також матері звертаються до Іверської ікони, коли починаються проблеми підліткового віку з дитиною.

Не варто шукати пояснення про чудеса Святих, треба просто вірити, слідувати заповідям, які допомагають нам пережити всі труднощі і перешкоди в житті.

Допомагає ікона праведної Анни завагітніти?

Свята Анна, мати Пресвятої Богородиці, була дружиною святого Іоакима. Протягом дуже довгих болісних років, подружня пара не могла зачати дитину, але завдяки стійкою і непохитною вірою, постійним молитвам, зверненим до Господа, Ганні вдалося зцілитися від тривалого безпліддя. На світ народилася дівчинка, яку благословив весь світ.

 • Свята допомагає в боротьбі з недугами та хворобами, молебень святій допомагає знайти вихід з найскладніших життєвих ситуацій. Святому Іоакиму і праведної Анни замовляють молебень на зцілення від жіночого недуги і дарування дитя.
 • Молитви перед іконою Анни дають надію на зцілення, захищають від тілесних і душевних недуг, зміцнюють у смирення і терпіння, додають віри в подальші легкі пологи.
Молитва Ганні

Історія життя Анни вказує на те, що за численними проханнями і зверненнями до Всевишнього, невичерпна віра і довіра Йому приносить такий бажаний результат. Всі жінки, які довгий час не можуть зачати дитину, звертаються саме до великої святої Анни, і вона допомагає їм.

Ікона Матрони допомагає завагітніти?

Про користь молитов, які направлені до православним Святим, говорять не тільки віруючі, але і лікарі. Віра дає людині, здавалося б, неможливе, за численними відгуками молитва святої Матрони про вагітності і зачаття являє чудеса.

Для посилення дії потрібно приготувати відвар Матрони перед читанням молитви. Відвар готується без додавання консервантів і шкідливих речовин, тому абсолютно нешкідливий і корисний жінкам, які готуються стати матір'ю. Секрет його ефективності в тому, що відвар містить фітогормони, які за своїми властивостями близький до жіночого гормону – естрогену. До складу чудотворного відвару входить:

 • Грушанка
 • Ортилія
 • Зимолюбка
 • Гібіскус або каркаде
 • Ромашка
 • Материнка
Матрона творить чудеса

Настій з трав можна не тільки пити, але і дуже корисно вмиватися їм. Матрона була праведною ясновидиці, і лікувала тільки молитвами.

Перед молитвою варто просити прощення за вчинені гріхи і просити Матрону помилувати і умилостивити на народження малюка. Якщо ж ви відправляєтеся в храм, попередньо потрібно тримати піст протягом 9 діб, обов'язково причаститися і сповідатися.

Остробрамська ікона у Вільнюсі, яка творить чудеса: допомагає завагітніти?

Чудотворне зображення Остромбрамской ікони Божої Матері має багату історію зцілень і передається з покоління в покоління. Цей спосіб відомий і важливий як для православної церкви, так і для католицької.

Православні віруючі вважають, що це божественне зображення є одним з найсильніших захисників від недуг і темних сил, що дуже важливо для жінок, які хочуть пізнати радість материнства. Адже багато причин, по яких чоловіки не можуть мати дитину, пов'язані з діяльністю темних сил.

Крім того, Остробрамська ікона Богородиці:

 • Поліпшить домашню енергетику
 • Допоможе знайти вихід з важкої ситуації і почати нові справи
 • Захищає сімейну пару від спокус і втручань, допомагає зберегти сім'ю
 • Вилікує від душевних недуг
 • Допоможе лик Богоматері від пристріту і псування

Сьогодні можна знайти образ Богоматері над гострими воротами у Вільнюській каплиці.

Чудодійна ікона у Вільнюсі

Звичайно, проводити молитви краще в храмі, але варто пам'ятати про важливі правила, які треба дотримуватися перед читанням молитви:

 1. Перед молитвою треба сповідатися, щоб очиститися від гріхів
 2. За кілька годин до молитви заборонено вживати їжу
 3. Не одягати відкриту одяг, а на голову одягти шовковий хустку
 4. Позбавити свій розум від поганих намірів, налаштуватися на благо
 5. Після завершення, необхідно поклонитися образу

Яка ікона є в Греції, допомагає завагітніти?

Богородиця Цамбика, іншими словами – «Іскра», «Світло» — найсильніша і відома покровителька материнства і дітей. Знайти чудотворну ікону можна на острові Родос (Греція) на вершині гори, в самому центрі невеликого острова знаходиться чудотворний монастир Богородиці Цамбики, куди приїжджають всі жінки, які благають про дарування дива.

Самим почесним святом острова вважається 8 вересня, який починають відзначати вже 7 числа, саме в цей день налічується більше чудотворінь, які здійснилися завдяки молитвам спрямованим Богородиці.

 • Ввечері з 7 на 8 вересня, всі безплідні і жінки, охочі відчути радість материнства, здійснюють таїнство: під час молитви, змазують пояс священним маслом, і на талії зав'язують вовняну нитку, беруть воскову свічку у формі новонародженого і відправляються на саму вершину гори в монастир.
 • Піднявшись, потрібно запалити свічку, а коли вона повністю згорить, поглинути її недогарок.
 • Після звершення чуда багато батьки повертаються в монастир, щоб похрестити в ньому свого малюка, а багато з них навіть називають в честь Святої дитини – Цамбикос або Цамбика.
 • Існує думка, що якщо жінка, яка бажає завагітніти, проповзе на колінах з голим камінню від підніжжя гори до вівтаря, то незабаром її бажання збудеться.
Ікона на пагорбі

Так як монастир Панагія Цамбика знаходиться на самій вершині гори, в центрі невеличкого села Архангелус, то машиною туди не доїхати, жінки йдуть пішки, а шлях не близький – приблизно 240 м, на якому розташоване 300 ступенів.

Яка ікона є на Кіпрі, яка допомагає завагітніти?

У кожному куточку світу можна знайти ті святі місця з певними іконами, які допомагають жінкам відчути радість материнства, допомагають зберегти сім'ю і виховати здорових щасливих дітей. На Кіпрі також перебувати Кіккський монастир, в ньому перебувати чудотворний, шанобливий образ Богоматері – ікона Милостива.

 • Це одна з відомих ікон, написаних апостолом і євангелістом Лукою, перед прекрасним образом Божої Матері моляться про дарування довгоочікуваного дитини багато зневірені безплідні пари.
 • Ікона обрамлена так, що видно ліве вушко, тому в народі закріпилася ще одна назва цього образу – «Слухачка». Ніби Милостива Богородиця уважно слухає молитви і виконує чисті світлі бажання.
Милостива ікон

Монастирський літопис оповідає безліч чудес, які сталися після молитов «Милостивою». Її благодатна зцілювальна сила здатна допомогти не тільки християн, але і людей іншої віри, які у скорботі, переживання, хворобах звертаються до Пресвятої Богородиці.

Відео: Як зрозуміти, чи є воля Божа на народження дітей, якщо їх довго немає?