Молитва за здоров'я хворого, дитини, матері, перед операцією. Кому молитися про здоров'я?

Хвороба — це тяжке покарання для хворого і близьких. В таку хвилину на допомогу приходить молитва.

Молитов за здоров'я хворого досить багато. Силою зцілення має кожна з них. Для того щоб бути почутим, необхідно перш за все вірити в слова свого звернення. Просить повинен бути щирим і щиросердним. Для молитов не існує обмежень у часі і відстані. Допомога Вищих сил часто сильніше будь медицини.

Молитва за здоров'я хворого

Вимовляти молитовне звернення на одужання можна не тільки у святих місцях, але і в домашній обстановці перед іконою. Найчастіше за хворого моляться його близькі. Це можуть бути не тільки родичі, але і друзі. Позитивним фактором стане хрещення хворого. Це зовсім не означає, що за нехрещених не можна молитися. Просто в першому випадку ефективність сильніше.

Крім молитов про здоров'я в церквах надається можливість замовити церковний молебень за здравіє. Священнослужителі будуть протягом певного часу молиться за здоров'я близької вам людини. Можна замовити на один день чи на кілька тижнів. У будь-якому випадку молитва додасть сил для подолання недуги.

Кожна молитва наповнена особливою енергетикою і несе в собі величезну силу. Молитовні слова наповнюють людину вірою і дають надію на добробут. Звернення до Бога налаштовує людину на позитивні думки, допомагає йому боротися. Людині, яка не сумує і сильний духом легше впоратися з хворобою. Молитва за здоров'я допомагає знайти душевну рівновагу, подолати свої страхи і побоювання.

Від недуги
  • Моління насамперед звертають до Господа та Пресвятої Богородиці. Господь несе відповідальність за все живе на землі. Пресвята Богородиця подарувала світові Спасителя. Тому люди відчувають до них особливі надії.
  • Святі Миколай Угодник і Блаженна Матрона також дуже шановані серед людей. Завдяки своєму дару зцілення та лікування за життя вони врятували велику кількість людей. Згадка про їх діяння засвідчено в церковній літературі і стародавніх рукописах.
  • Молитва за здоров'я може читатися не тільки за одну особу, а за всіх своїх рідних і близьких.

Коли хворий чоловік прикутий до ліжка, то крім своєчасного лікування, чистого одягу та приготовленої їжі, він потребує зцілення своєї душі. Духовне лікування настає завдяки зверненим молитвам.

Молитва про здоров'я і на одужання дитини

Коли недуга послаблює дитяче здоров'я, то починають молитися люблячі батьки. Між батьком, матір'ю та дитиною існує особливий зв'язок. Батьки дуже гостро сприймають нездужання своїх дітей і готові гори звернути, щоб полегшити їх страждання.

Старання батьків не проходять марно. У найважчий період хвороби дитини життєво важливо вимовляти молитву на одужання. Звернення до Святих допомагає прийняти правильне рішення, знайти вихід із ситуації і отримати підтримку небесних сил. Шанс на одужання отримує не кожен. Але чим більше зусиль буде докладено, тим більше ймовірність позитивної розв'язки.

Сподіватися лише на одні молитви про здоров'я не можна. Медикаментозне лікування ніхто не відміняв. Якщо хвороба відступає, то все одно потрібно продовжувати молитися. Діти з міцним здоров'ям все одно потребують молитви за здоров'я. Відвідування храму однозначно посилить дію вашого звернення.

Про чаді

Молитва на поправку здоров'я свого дитя, звернена до Бога починається з наступних слів:

  • «Господи, твої Святі речі веліли нам вимовляти молитви за одужання близьких людей, і я молюся про поправку здоров'я свого чада...». Звертатися з цією молитвою потрібно до Ісуса Христа.

Звернутися за допомогою для своєї дитини потрібно до Святої Матрони. Блаженна обов'язково надасть заступництво при будь-яких важких обставин. У молінні можна вимовляти:

  • «Моління звертаю до тебе, зверни свій погляд на мене, раба Божого (ім'я) гріховного, нещастя і в недузі. Заспокой мою душу, прожени всі мої страждання...».

Покровителем дітей вважається Микола Угодник. Благання материнських сердець про благополуччя дитя обов'язково будуть почуті. До Святого можна звернутися з коротким молитовним зверненням:

  • «Святий Миколай Угодник. Не гнівайся за мою гріховну скорботу і зміцни здоров'я мого чада. Амінь».

Молитва за здоров'я матері

Коли з віком у мами починаються проблеми зі здоров'ям, ми раптом згадуємо що треба помолитися. Моління про матері повинні стати невід'ємною частиною вашого життя. Дякувати Господу за те, що вам подарована життя і материнська ласка. Немає людини ближче, ніж мати. Тому в її благополуччя полягає ваше щастя.

Мати і дитина дуже тісно пов'язані кровно і духовно. Молитва про здоров'я, вимовлена найближчою людиною, має найбільше значення. Небесні сили обов'язково почують вас і допоможуть перебороти найважчі недуги.

Коли діти маленькі, то вони потребують батьківської захисту і ласки. Коли діти виростають, а батьки старіють, приходить час для піклування дітей над батьками.

Про рідне

При виникненні труднощів потрібно звертатися до Господа з молінням «Про матір». Ключові слова цієї молитви:

  • «В ім'я Господа нашого Ісуса Христа, Отець наш Небесний, моління мої міцності духу мами. Надай допомогу, дай шанс на одужання. Господи, наше існування в твоїй волі...».

Звернення з проханням про фортеці материнського здоров'я має вимовляється щодня. Чим більше ми думаємо про захист матерів, тим сильніше зміцнюємо її здоров'я. Ключові слова молитви на зцілення:

  • «Господь, разруши всі дії темних сил в нашому роду. Підкоряємося волі твоєї. Амінь».

Відмолити важке захворювання матері у Матрони Московської. Перед тим, як до неї звернутися, поставте свічку перед її іконою. Потрібно просити Матрону зцілити маму від хвороби і помолитися за її здоров'я до Господа Бога.

Посилити дію молитовних слів можна за допомогою декількох ікон. Придбайте в церкві ікони Матрони, Пантелеймона, Ісуса Христа, Великомученика. Перед початком моління кожну ікону супроводжуватимете свічкою з церкви. Волайте з благанням:

  • «Звертаюся до тебе, Блаженна Матронушка. Допоможи позбутися від ран, залечи рани, заспокой душу. Надія на силу і милість твою. Буду молитися за твоє здоров'я...».

Молитва за здоров'я перед операцією

Для того, щоб позбавити хворого від зайвих переживань перед операцією, необхідно вдаватися до допомоги від Господа. Молитовне звернення принесе надію і спокій. Лікарі не всесильні, тому підтримка Святих дуже потрібна. Небесні сили можуть допомогти тільки через ваші молитви.

З вірою

Перед операцією можна кілька раз проговорити звернення до цілителя Пантелеймона:

Цілюща

Просити підтримки у Святителя Луки Кримського. За життя він займався хірургією і подарував багатьом життя. Його святі мощі володіють силою зцілення. Завчасні молитви допоможуть швидше одужати і уникнути хірургічного втручання.

Луці

Молитва за здоров'я Пресвятої Богородиці

Безліч святих ікон присвячено зображенню Діви Марії. Не потрібно думати, що вони володіють різними силами. Небесна Цариця одна, і її велика сила. Найчастіше до неї звертаються з проханнями про дітей. У лику Богоматері «Всецариця» вимолюють допомогу для хворих з невиліковними захворюваннями.

Моління до пресвятої Богородиці «О здравії» має цілющу силу лише при щирому проханні:

Чарівні

При будь-якому нездужанні можна звернутися до ікони «Цілителька». Про милості можна просити своїми словами перед будь іконою.

Цілительці

Якщо ви хочете вимовляти цілеспрямовані молитви, але не знаєте, як правильно молитися і до кого звертатися, заручіться підтримкою священнослужителів.

Відео: Молитва до «Всецарице»