Відносини після розлучення — як почати? Як зустрічатися з чоловіками після розлучення, якщо не виходить?

Розлучення завжди є важким етапом у житті, але треба жити далі і будувати нові відносини. У нашій статті ми розповімо, як це зробити.

Ви розлучилися. Тепер у вас на руках всі документи, поділене майно і діти залишилися з вами. Врегульовані і фінансові проблеми. Розірвання шлюбу завершено і тепер, начебто можна замислитися про нові стосунки. Але як тепер навчитися довіряти новому партнерові? Як побороти свої страхи? Давайте дізнаємося.

Як почати зустрічатися з чоловіками після розлучення: поради

Нові відносини

Безперечно, коли одні відносини закінчені, то не виходить відразу ж почати нові. Це обумовлено різними причинами. Приміром, втрачається довіра до чоловічої статі, складно прийняти, що ви тепер вільні і так далі. Незважаючи на все, є кілька порад, які дозволяють налаштуватися на нове життя і почати відносини.

Порада 1. Не живіть минулим

Розлучення — це завжди важко, причому для обох подружжя. Але всі зміни кожен переживає по-своєму. Щоб почати пускати в своє життя новизну, потрібно повністю позбутися від минулого життя. Приготуватися до нових відносин можна в кілька етапів:

 • Подумайте, що саме послужило причиною розлучення. Не треба думати, що винен тільки чоловік. Завжди, у сварці винні обоє і тут така ж ситуація. Проаналізуйте всі свої помилки, щоб не повторювати їх з новим чоловіком.
 • Змінити свої звички, розвивайте нові, гарні.
 • Навчіться жити без колишнього чоловіка. Це важко, особливо, коли ви багато років прожили разом, але потрібно постаратися і тоді ви точно будете щасливі.
 • Почніть працювати над собою. Спробуйте записатися на курси кулінарії або іноземної мови, займіться чим-небудь цікавим, що може згодом стати вашим хобі. Може вам завжди хотілося навчитися в'язати? Так чому б не почати саме зараз.
 • Підготуйте себе до нового життя, яка допоможе знайти нові відносини і прийняти їх.

Порада 2. Не порівнюйте

Як почати зустрічатися після розлучення?

Ще довгий час, коли жінка буде зустрічатися з іншими чоловіками, вона буде порівнювати їх з чоловіком. Краще цього не робити, тому що вашому партнерові може бути неприємно, якщо ви будете шукати в ньому збігу. Кожен чоловік унікальний і не схожий один на одного.

Намагайтеся виділити достоїнства свого нового чоловіка, або недоліки. У будь-якому випадку, це повинні бути виключно його риси. Знову ж таки, не варто згадувати про минуле, навіть хороше.

Порада 3. Не поспішайте, але і не затягуйте

Нові відносини починати після розриву з чоловіком завжди складно. Так що не треба якнайшвидше починати зустрічатися з новим чоловіком, але і сильно тягнути з цим не треба.

Іноді жінки намагаються знайти нові стосунки вже на стадії розлучення, щоб помститися колишньому, зробити йому боляче чи просто підняти свою самооцінку. Це нерозумно і такі відносини ніколи добре не закінчуються.

Крім того, не намагайтеся говорити про особисте навіть з найближчими людьми. Більшість рад дається через байдужого ставлення або заздрості. Краще відпочиньте деякий час після потрясіння, зберіться з думками і вже самі вирішуйте, чи готові ви пустити нового чоловіка в своє життя.

Порада 4. Навчіться вести себе правильно

Правильна поведінка

Під час пошуку нового партнера, робіть це в кілька етапів:

 • Налаштовуйтеся на хороше. Безперечно, розлучення це погано, але і не найгірше, що може трапитися. Будь-яка душевна біль проходить, треба просто почекати, дати собі час. У кожному разі можна знайти позитивні сторони.
 • Після розлучення частіше ходіть на цікаві заходи. Не варто довго залишатися на самоті. Якщо ви будете ховатися від усіх, нових відносин не буде. Більше того, для них треба приготувати грунт.
 • Коли ви починаєте згадувати про заміжньої життя, то відкидайте ці думки. Не намагайтеся думати про минуле, краще подумайте, що ви будете робити далі.
 • Якщо ви внутрішньо готові до нового партнера, то дійте. Колишній шлюб сприймайте як пробний, при нових побаченнях не повторюйте старих помилок.

Не обов'язково перший же чоловік стане вашим чоловіком. Іноді потрібно досить багато часу, щоб вам було комфортно з новим людиною.

Порада 5. Працюйте над собою

Коли партнери розлучаються, то незалежно від причин, завжди винні обидві сторони. Не слід вважати себе жертвою і звинувачувати чоловіка у всіх гріхах. Якщо ви розлучилися, значить, до цього доклали руку обидва.

Щоб розібратися, як почати нові стосунки, потрібно обов'язково працювати над собою. У першу чергу постарайтеся позбутися від поганих думок і настройте себе на хороше.

Займіться своєю зовнішністю і оточенням. Прогуляйтеся по магазинах, обставте будинок цікавими штучками. Як варіант, можна зробити перестановку або навіть ремонт. Такі дії допомагають відволіктися.

Купіть обновки, сходіть на зустріч з подругами. Ось тільки не намагайтеся при зустрічі скаржитися або взагалі обговорювати старі відносини. Щоб підготуватися для нових відносин, потрібно змінити і свій внутрішній світ. Думайте інакше, щоб ваші переживання не псували вам життя.

Як почати зустрічатися з жінками після розлучення?

Стосунки з чоловіком

Так як жінки більш емоційні, то після розлучення вони дають собі можливість поплакати, попереживати і так далі, то у чоловіків все значно складніше. Майже всі чоловіки вважають, що не можна в таких випадках показувати те, що діється всередині і піддаватися депресії.

З-за того, що емоції постійно придушуються, у чоловіка постійно поганий настрій. Незважаючи на те, що багато хто вважають, що чоловікам прощення завести нові відносини, але це не так. Якщо ви не можете впоратися зі своїм станом, то скористайтеся кількома порадами:

 • Дайте своїм емоціям вийти назовні. Можна просто поспілкуватися з друзями. Покличте їх в гості або сходіть куди-небудь. Просто розкажіть їм про свої переживання, вас обов'язково підтримають. Ось тільки рішення потрібно приймати самому.
 • Переконайте себе, що колишні стосунки пішли в минуле і ніколи не повертайтеся до них. Вони більше ніколи не повторювався. Вся образа і біль пройде, постарайтеся залишити в пам'яті тільки хороше.
 • Якщо у вас в шлюбі були діти, то не переставайте спілкуватися з ними. Вони ж не винні у вашому розрив. Крім того, спілкування з ними завжди дарує тільки гарні емоції.
 • Як і жінкам, не варто відразу ж шукати нових відносин. Краще спочатку заспокоїтися, щоб приймати рішення спокійно.

Нові відносини повинні приносити тільки хороші емоції. Можливо, колишній шлюб дозволив вам багато чого зрозуміти, і таких помилок ви більше робити не будете. Ви повинні розуміти, що опинившись у нових відносинах, ви не тільки можете заповнити порожнечу всередині, але і створюєте фундамент на майбутнє.

Відео: Як почати відносини після розлучення? Наталія Терещенко