Топ-13 міфів про розлучених чоловіків. Психологічні особливості чоловіка після розлучення

Ви зустріли розлученого чоловіка і навколишні огорнули вас інформацією про таких типах чоловіків? Давайте розвіємо міфи.

Трапляється, так що в пошуках свого шляху до щастя ми зустрічаємо дуже цікавої людини. Все при ньому – освіта, улюблена робота, вміння підтримувати розмову і вести себе в компанії і, звичайно, той самий неповторний шарм, який ми так довго шукали. І тут на якомусь етапі спілкування з'ясовується, що цей чудовий чоловіків розлучений.

Але варто будувати відносини з розведеним чоловіком? Про що треба знати і чого уникати в спілкуванні з ним? Сьогодні ми розповімо про плюси (о, так – їх маса!) і мінусах чоловіків, які були в шлюбі.

Розведений чоловік: міфи і реальність

Образ розлученого чоловіка в усьому світі пов'язаний з величезною кількістю міфів про те, як спілкуватися з розлученими чоловіками, що вони відчувають і які вони. Всі вони створені самими жінками. І чим більше міфів – тим привабливіше в наших очах такі чоловіки.

 1. Простіше знайти собі того, в кого не було досвіду серйозних стосунків. Якщо ви шукайте хлопця до 25 – можливо. А ось чоловіки після тридцяти без штампу в паспорті – це майже екзотика. А тому рано чи пізно на вашому шляху з'явиться розведений чоловік.
 2. Щось з ним не так. Цю фразу ви напевно почуєте від подруг, рідних і колег, якщо розповісте їм, що ваш партнер розлучений. Аргументи до цього міфу часто смішні – «Хорошого, дружина просто так не відпустила б», «Він точно щось накоїв», «Напевно, гулящий» та інші фрази полетять на вас градом.

Швидше за все цей міф виник тому, що поширюють інформацію про розлучення найчастіше жінки. Чоловіки сприймають розлучення як поразку і не люблять розповідати про нього. Тому, не варто йти на поводу у рідних і розлучатися, тим більше, якщо ваші почуття серйозні.

Про розведених
 1. Не був розписаний не був одружений. Насправді штамп у паспорті ніяк не впливає на психологічні наслідки розриву. Особливо, якщо цивільний шлюб тривав довго і у пари є спільні діти.
 2. Потрібно терміново вивідати у нього причину розлучення. Ні в якому разі не розпитуйте самі і не влаштовуйте допит. Звичайно, зробити розвідку необхідно. Акуратно розпитайте про події у рідних або друзів вашої пасії. З одного боку вони не можуть знати все в подробицях, а з іншого – у вас з'явиться об'єктивна картина того, що сталося, нехай і в загальних рисах. Якщо раптом з вами поділяться історіями про алкогольної залежності, насильство в сім'ї, зради, небажання або нездатність забезпечувати сім'ю, принципи чайлдфрі – зверніть на це увагу і задумайтеся. З часом, він розповість все. У цьому випадку важливо не перетворюватися в жилетку для сліз і повести себе максимально тактовно. Але щоб ви не почули – не покладайтеся тільки на його слова.
 3. Якщо він всіляко лає свою колишню – він дуже любить вас. Напевно, це помилка плід нашого самолюбства, а можливо ревнощів до тієї, яка була першою. В реальності все набагато простіше. Якщо він не любив жінку, з якою розлучився, він не буде про неї згадувати. Якщо ж він часто лає її або згадує – це може означати або велику образу, або те, що він сумує за цією жінкою.
 4. Він буде вірним тільки вам. Скажемо тільки що статистика говорить про те, що в перший рік вирвався на свободу самець заводить мінімум два, а то і три легких роману. Чекати вірності від людини, який розчарувався в жінках і відносинах просто не варто. Це, звичайно не означає, що у вашому випадку все саме так, але бути пильною не завадить.
 5. Він відразу готовий оформити стосунки. У цьому твердженні є доля логіки. Чоловік, вже раз побував у Рацсі знає, що за чим, і не побоїться туди сходити ще раз. Але на даному етапі навряд чи ваш обранець буде поспішати туди знову. Принаймні, найближчі рік-два. Це пояснюється тим, що він, напевно, втомився від сімейних негараздів і проблем, а їх, на жаль, не уникнути. Крім того, якщо шлюб тривав довго – чоловік може страждати так званої відкладеної депресією. Вона може виникнути як через місяць після розлучення, так і через рік-два. Якщо у вас є час «в запасі» і ви точно впевнені, що це ваш чоловік, запасіться терпінням і постарайтеся створити легкі відносини, які йому зараз так потрібні. Психологи радять не погоджуватися на оформлення відносин з розведеним чоловіком відразу, нехай пройде хоча б рік після шлюборозлучного процесу. <>
  Розлучений
 6. Якщо він розлучився – це назавжди. Та сама вперта статистика говорить про те, що з десяти розлучених чоловіків кожен третій постійно відвідує свою сім'ю для того, щоб надати необхідну допомогу або просто провести час з дітьми і, відповідно з дружиною. А кожен восьмий приймає рішення повернутися в сім'ю з якої колись пішов.
 7. Ви будете краще його попередньої дружини в його очах. Для початку задумайтеся, навіщо це вам потрібно і оцінить це він? Адже така позиція має безліч підводних каменів, наприклад, ви ризикуєте потрапити в халепу, намагаючись готувати певне блюдо краще, ніж «вона». Або перетворитися в ту ж жилетку для скарг, намагаючись бути більше розуміє і більше співчутливої. Крім того, у вас є непоганий шанс просто загубитися в її тіні, адже кожен п'ятий розведений чоловік стверджує, що колишня дружина краще, ніж нова. Тому не варто розпитувати що йому не подобалося в попередній сім'ї і зі шкури лізти, щоб зробити краще. Відверто поговоріть з партнером і поясніть, що ви не хочете робити ті чи інші речі, і залишайтеся собою.
 8. Розведений чоловік налаштований на серйозні відносини. Це правда. Розведений чоловік знає про всі принади і негаразди сімейного життя і, якщо він вже вирішив одружитися вдруге, то він готовий їх зустріти у всеозброєнні. У нього сформовано реалістичне бачення відносин, він знає, що потрібно працювати над стосунками, що бувають різні не зовсім приємні ситуації і труднощі. Але він також знає, що гра варта свічок, адже разом набагато краще і легше це все долати.
 9. Винна дружина. Правда тут проста – ні в одному розставання не можна звинувачувати одну людину. Не особливо важливо, щасливі ви, або розлучайтеся – у всьому є частка і ваша частка партнера. Якщо ваш розведений партнер, розповідаючи про розлучення надалі у всьому звинувачує колишню дружину – це якийсь тривожний дзвіночок, що говорить про його дурості і впертості.

  Багато міфів придумують жінки
 10. Він секс-бог. Наявність у чоловіка тривалого і постійного сексуального досвіду змушує жінок представляти його таким собі героєм-коханцем, про чиї сексуальні пригоди складають легенди. Насправді не варто чекати від нього феєричних ночей, принаймні перший час. Сексологи стверджують, що при тривалому спільному проживанні організм чоловіки й організм жінки настільки підлаштовуються один під одного, що для того, щоб отримати насолоду їм не потрібні пози з Камасутри. Секс у шлюбі банальний і розрядка настає протягом трьох-п'яти хвилин. А ще часто після розлучення у чоловіків починається депресія, яка може супроводжуватися еректильною дисфункцією.
 11. Нікому не потрібний чоловік з «доважком». «Доважком» люди зазвичай називають дітей від першого шлюбу, мотивуючи переконання тим, що третину свого доходу чоловік буде віддавати в іншу сім'ю. Насправді, якщо чоловік цього робити не буде – ось тоді вам варто задуматися. Психологи стверджують, що діти і ставлення до них – відмінна лакмусовий папірець, за якою видно справжнього чоловіка.

Психологічні особливості чоловіка після розлучення

Розлучитися і при цьому залишитися психологічно сохранным вдається дуже малій кількості людей. Навіть, якщо свою дружину чоловік не любив – скандали, поділ майна і дітей та ще радість, і щоб це все перенести і залишитися таким, як раніше, потрібні залізні нерви.

Психологія розведеного

Що відбувається з чоловіком після розлучення?

 1. У перший час після розлучення чоловік, яким би гарним він не був, «йде по головах» — в ньому накопичилося багато болю і образи і він, звичайно ж, буде зганяти їх на зустрілися йому жінок, усвідомлює він це, чи ні.
 2. Невпевненість у собі, що виникає у чоловіків після розлучення, теж штовхає його на сексуальні подвиги, якими він спробує заглушити біль всередині себе. В результаті за його спиною може з'явитися безліч легких романів і партнерок на одну ніч.
 3. У більшості чоловіків після розлучення розвивається депресія, яка зовні може бути не помітною. Для того, щоб життя і почуття вашого партнера прийшли в норму, йому необхідно час. Якщо ви хочете в цей період бути поруч – важливо не перетворитися в одного, якому він вимовляє всі. Спробуйте укласти з ним договір про томах та дії, які йому не подобаються і уникати їх.
 4. Тривалий час мешкаючи з однією жінкою, ваш партнер створив для себе образ ідеальної жінки за подобою своєї дружини. І він може не знати, як спілкуватися з жінкою, яка не є уособленням цього образу. Вони часто звертаються до психологів із проханням навчити їх заново спілкуватися з протилежною статтю.

Як вести себе з розлученими чоловіками?

 1. Якщо в попередньому шлюбі у нього були діти – не намагайтеся розірвати його зв'язок з ними. І ні в якому разі не подбивайте свого чоловіка припинити фінансову підтримку своїх дітей. Вам же не потрібний під боком негідник? Постарайтеся подружитися з його дітьми або налагодити найбільш можливі близькі стосунки. Ваш партнер буде вдячний вам за це.
 2. Не дозволяйте йому не в міру численні скарги — вони можуть вбити романтичні почуття.
 3. Намагайтеся якомога менше критикувати і ревнувати його. Він більш вразливий, ніж ті, хто не відчув на своїх плечах тяготи шлюбу.
 4. Якщо він зважився відкрити вам подробиці попереднього шлюбу – не вимагайте від нього додаткових деталей і не проявляйте нездоровий інтерес до того, що трапилося. Чоловіки не часто прив'язуються до тих, кому сповідаються.
 5. Будьте максимально тактовним у всьому, що говорите і робите.
 6. Якщо ваш чоловік безпричинно ревнує і йому в кожному кутку бачаться ваші коханці і зради – можливо, він переносить досвід свого шлюбу на вас. Поговоріть з ним по душам і скажіть, що ви – не вона і так поступати не станете. Ну і, звичайно, запасіться терпінням. Затягуються рани минулого не так легко.
 7. Правильно позиционируйте себе. Відстоюйте свою особистість і свої потреби і не потрібно вникати в проблеми минулого шлюбу – ви інша людина і все має початися з чистого аркуша, раз вже він зважився на серйозні відносини знову.
Після розлучення

Щоб ви не вибрали, прочитавши нашу статтю, сміливо йдіть до свого щастя і пам'ятайте, що людський поголос не завжди справедлива. Любите? Дайте йому шанс.

Відео: Міфи про розлучених чоловіків