Що необхідно знати і врахувати перш, ніж відновлювати відносини з колишнім?

У даній статті ми розглянемо, чи варто відновлювати колишні стосунки і на що необхідно звернути увагу перед возз'єднанням.

Не рідкість, коли люди відновлюють відносини після довгих місяців і навіть років розлуки. І такі стосунки навіть мають ряд переваг. Але повертати колишню любов і відновлювати чи колишні стосунки – це досить складний та індивідуальний питання. В якому ми з вами сьогодні пропонуємо розібратися.

Що потрібно знати перш, ніж відновлювати відносини з колишнім?

З одного боку розлука дозволяє набратися досвіду від спілкування з іншими людьми, що, в свою чергу, дає зрозуміти людині, що конкретно він чекає від відносин. Також це прекрасна можливість усвідомити і проаналізувати свої помилки, що в подальшому вплине на якість взаємин між людьми. Але при цьому важливо пам'ятати, що відновлення відносин залежить тільки від обох партнерів.

Деколи навіть після розставання між партнерами ще залишаються почуття

Якщо люди дійсно люблять один одного, і обидва готові зробити висновки з розставання, то цілком можливо відновити колишні стосунки і прожити довге життя разом. В іншому випадку, не варто навіть намагатися наступити на ті ж граблі». Перш, ніж прийти до висновку повернутися до колишнього, варто зважити всі «за» і «проти».

 • Потрібно провести ретельний самоаналіз і розібратися в своїх істинних почуттях до партнера. Якщо ви хочете повернути відносини тільки через туги і самотності, то, можливо, не варто поспішати і приймати таке важливе рішення, як повернутися до колишнього молодій людині.
 • Важливо також не переплутати ностальгію і любов! Незважаючи на те, що жити в самоті дуже важко, а майбутнє нам абсолютно невідомо – це далеко не привід для відновлення відносин, адже вони можуть призвести до нового і повторного розриву.
 • Проаналізуйте причину розставання, що саме вас не влаштовувало в партнері під час відносин. Якщо ж причиною надійшов якийсь вчинок чи звичка людини, варто гарненько подумати про те, чи зможете ви пробачити, і ви готові зіткнутися з цією проблемою ще раз. Незважаючи на те, що час змінює людей, не факт, що він знову не змінить, зрадить, вдарить і т. д.

Важливо: Якщо причиною розлучення стала зрада, не тільки фізична, або приниження, особливо моральне знищення, то ні про яке відновлення відносин не може бути й мови! Запам'ятайте – себе треба любити і поважати, а цей вчинок покаже як раз зворотне.

Але не варто плутати почуття зі звичкою і страху самотності
 • Важливо й думка ваших близьких і рідних. Якщо ваш колишній хлопець не подобається вашому колі друзів або родичів, варто поцікавитися причиною. Як кажуть, з боку видніше.
 • Зітріть ідеал чоловіка, який існував у вашій голові. Варто подивитися на свого партнера, як на реальну людину. Проаналізуйте, чи зможете ви прийняти всі його позитивні і негативні якості.

Важливо: Щоб було легше зрозуміти свою готовність до відновлення відносин, згадайте саме образи і сварки, а також на якому ґрунті вони виникали. Це допоможе трохи протверезити голову і прийти до певного висновку, якщо, звичайно, це були вагомі причини. Дрібні побутові розбіжності не враховуються.

 • Варто звернути увагу на поведінку колишнього чоловіка, поспостерігати за змінами, які відбулися вони за період розставання взагалі. Також важливо і його ставлення до вас, яким воно стало. Якщо при зустрічі ви помічаєте блиск в очах, а посмішка не сходить з вуст вашого чоловіка – то цілком можливо, що у нього ще є почуття до вас.
 • Дізнайтеся, з'явилася у нього нова дівчина. Якщо вам доля бути разом – значить, ви будете разом. Але відновлювати відносини, руйнуючи чужу пару – не найкраща ідея.
 • Подумайте і про розвиток ваших відносин. Чи готові ви вийти в майбутньому заміж за цю людину. Також важливо, щоб і він думав про весілля, дітей і т. д. Інакше, який сенс відновлювати відносини, які не мають розвитку.
Згадайте причину ваших сварок
  <>Пройдіться по помилок. І запам'ятайте, що прощати їх можна тільки один раз.
 • Варто пригадати і всі свої помилки, які ви здійснювали у відносинах. Найкраще це обговорити з молодою людиною, і зрозуміти для себе, чи готові ви змінитися заради цього чоловіка, піти на поступки. Насамперед варто починати саме з змін у собі, особливо у тому випадку, якщо хлопець був ініціатором розлучення.
  • Поверніться в минуле, а точніше згадайте, якою ви були на самому початку відносин. Рутина і побутові проблеми перуть відносини і почуття між людьми. Якщо причиною розриву послужило саме «згасання» почуттів між партнерами, то вам необхідно стати такою ж, як раніше.
  • Тобто, веселий, грайливий і безтурботним, що запаморочила йому голову. Це дозволить «освіжити» взаємини, нагадає про колишні почуття, а також дасть вам можливість зрозуміти щирість ваших намірів.
 • Вже після перших побачень і зустрічей ви зможете остаточно переконатися в необхідності даних відносин або ж, навпаки, ви зрозумієте, що не варто витрачати на це свій час і сили.

Важливо: Якщо ви прийшли до висновку, що хочете відновити стосунки зі своїм колишнім чоловіком, то почніть все з чистого аркуша! Ви повинні заново пізнати один одного, немов абсолютно незнайомі люди. Також ні в якому разі не згадуйте дворічні образи «нових» відносин.

Якщо вже зважилися, то починайте тільки з чистого аркуша

Відео: чи Варто відновлювати відносини?