Що робити, якщо застукала чоловіка з подругою? Чому чоловік зраджує мені з подругою?

У даній статті ми поговоримо, чому чоловік зраджує з подругою і що робити в такій проблемою.

Складно уявити, наскільки жахливо відчуває себе жінка, коли дізнається, що чоловік їй зраджує. Нерідко такі новини звалюються несподівано. Адже і все ж було відмінно і навіть ніяких підозр не виникало, а тут виявилося, що стала розлучницею найкраща подруга, з якою ви ділилися найпотаємнішим.

Як бути в такому випадку? Чому це взагалі сталося? Давайте розберемося в цих та інших питаннях.

Чому чоловік мені зрадив з подругою?

Чому чоловік змінив з подругою?

Зрада є образливою ситуацією, адже нас зраджує кохана людина, якій ми довіряли. Але коли в ній замішана подруга, то це точно здається змовою. Рідко в таких випадках можна знайти сили в собі, щоб пробачити обох.

Через якийсь час злість вщухає і з'являється думка — чому так сталося? Хто став ініціатором? Може ви в чомусь винні? Або сама подруга просто не могла дивитися, як ви щасливі?

І правда, часом жінки можуть йти на необдумані вчинки, щоб тільки оволодіти чужим чоловіком. Так, у чоловіків така фізіологія, що вони іноді просто не можуть думати головою, а цим і користуються підлі подружки. Так чоловік встає на криву доріжку.

Так що причиною зради цілком може стати те, що ваша подруга не може радіти за інших. Що стосується чоловіків, то залишається загадкою, чому вони люблять одну, але все одно вирішуються на інтрижки на стороні.

Дуже довгий час люди шукають відповідь на дане питання. Хтось стверджує, що нерозумно давати поради, тому що примирити чужу пару складно, та ще й гірше зробити можна.

Є твердження, що між чоловіком і жінкою дружби не може виникати. Можливо, звідси ж з'явилося твердження, що зраду чоловіка завжди провокує сама дружина. Вона познайомила його з подружкою. Саме вона їй розповіла про нього і про всіх слабкостях. Та й подруга теж не просто так вішається на чоловіка.

Безумовно, краще тоді не мати подруг взагалі, але адже це ж нерозумно. Тим більше далеко не кожна піде на такий вчинок. Краще просто не захоплюватися розповідями про свого чоловіка.

Як реагувати, якщо застукала чоловіка з подругою: способи

Як реагувати на зраду?
 • Драматично

Всі бачили в кіно таку сцену, коли дружина приходить раніше і бачить у спальні чоловіка і свою подругу. Звичайно, в житті з таким рідко виходить зіткнутися, бо зрадники намагаються бути обережними. Найімовірніше, ви можете підловити їх випадково на вулиці.

Як бути в такому випадку? Якщо жінка застукала чоловіка з подругою, то ймовірно, що на емоціях вона стане кричати, дасть ляпаса і так далі. Навіть без з'ясування обставин. І ця реакція логічна, тому що емоційне потрясіння буде настільки сильним, що навіть не вистачить часу, щоб перевести дух і заспокоїтися.

 • Трагічно

Деякі жінки плачуть від образи, голосять, що вони вірили йому, а він така сволота і все в такому дусі. Це також можна зрозуміти, але все ж краще почекати зі сльозами. Коли ви виставляєте біль на показ таким способом, то лише принижуєте себе. Адже якщо ваш чоловік зрадив вас, то сльози за нього точно лити не треба. А поговорити з ким-небудь і поплакати можна і з близькими людьми.

 • По-шпигунськи

Побачили чоловіка та подругу разом, а вони вас не бачать? Можна нічого не робити і навіть не підходити до них, а просто зробити фото, щоб чоловік потім не міг виправдатися.

 • З гумором
Чоловік з подругою

Якщо ваша реакція буде цинічною, то чоловік розгубиться і буде здивований вашій силі духу.

 • Раціонально

Добре обміркуйте подію і спокійно запропонуйте розлучення. Ще згадайте, коли йому можна прийти за речами або коли заберете свої. Тут все залежить від того, в чиїй квартирі ви проживаєте. Так буде правильніше. Хоча, для цього потрібна дуже велика витримка, щоб утриматися від криків і розглядів.

 • Кримінально

Це може виражатися в побитті та інших вчинках, які заборонені кримінальним кодексом. Але такі заходи є чимось незвичайним, адже ви відведете душу і помститеся зраднику, але він же може і заяву на вас написати.

Насправді універсальним є тільки одне рішення — ведіть себе так, щоб не було дуже боляче. Якщо хочете сказати, що-то в обличчя, то кажіть. А якщо бачити нікого не хочеться, то просто підіть.

А от вигадувати різні способи помсти не варто. У будь-якому випадку, спочатку краще з'ясувати причини. Можливо, чоловік розкаюється, так як розуміє, що тепер вже нічого не буде як раніше. І нерідко чоловіки починають говорити, що нічого не відчувають до коханки. Та й прийняти зраду простіше, коли це випадкова інтрига.

Чоловік зрадив — що робити?

Але значно складніше, якщо чоловік вступив у відносини з подругою. Часто в голові крутяться ситуації, що вони удвох сміються над недоліками, вважають дурною і так далі. Тоді негатив стає ще більше. Єдиний вихід в такому випадку — розлучення. Але потрібно ретельно обміркувати таке рішення і надалі бути обережніше.

Що стосується відносин, то іноді їх вдається зберегти. Питання тільки в тому — чи буде в них щирість? Якщо чоловік не запропонував розлучення після розкриття зради, значить, рішення доведеться приймати дружині. І коли у них є діти, то рішення може бути прийняте на їхню користь, і розлучення не відбудеться. Але тільки це не є гарантією, що відносини будуть нормальними. Для цього доведеться заглушити всю біль всередині і жити далі, а ще дивитися кожен день в обличчя зрадникові.

Коли жінка виходить заміж, то вона думає, що буде за чоловіком, як за кам'яною стіною. Але ж відносини з подругою все валять і про колишню довіру не може бути й мови. І добре, якщо ви знайдете в собі сили не пригадувати це. А якщо ні?. Як думаєте, чи довго в таких умовах ви зможете жити разом?

У подібних випадках краще звертатися до психолога та вирішувати проблеми спільно з ним. Під час сеансів кожен зможе виговоритися і зрозуміти, що призвело до зради, а також вирішити цю проблему.

Застукала чоловіка з подругою — як помститися?

Подруга вкрала чоловіка

А дійсно воно того варто? Чи потрібен вам цей план помсти? Чи стане вам легше? Зараз, напевно, ви думаєте, що так. Але практика показує, що краще точно не стає, а тільки гірше. Це змушує мучитися ще більше, особливо, якщо нічого не виходить.

 • Пробач

Нехай цей вчинок залишиться на їх совісті. Спочатку буде відчуття, що всі навколо хочуть тебе обдурити. Але ці страхи не мають під собою ніякого грунту, тому що всі люди різні. І навіть якщо ваші близькі не змогли впоратися з собою, то це не значить, що всі такі. Краще просто розійтися з чоловіком по-хорошому, щоб не залишатися ворогами.

Можливо, чоловік здивується спокійної реакції, але все ж приймете його. Ні, дружити сім'ями не обов'язково, але і конфлікти розводити не треба. Адже весь негатив буде відповідь, а потім буде складно припинити воювати.

Найкращий спосіб помститися зрадникові — просто йти далі з високо піднятою головою назустріч новій любові.

 • Не звинувачуйте себе

Так, ми всі не ідеальні і чоловіка могло щось не влаштовувати у вас, але це не дає йому права на зраду. Ми всі з недоліками, а змінюють тільки підлі люди. Навпаки, вам пощастило, що тепер ви знаєте, який перед вами людина. Так нехай він знайде жінку таку ж, як і він, а ви просто відпустіть його, і будьте щасливі.

 • Обірвіть всі контакти
Як вести себе після зради чоловіка?

Як тільки ви застукали чоловіка з іншою, то краще всього перестати спілкуватися з обома, щоб вам ніщо не могло нагадати про цей жах. Дайте собі час, щоб пережити ситуацію. Одного разу ви припините лити сльози і почати все з чистого аркуша.

 • Налаштуйтеся на спокійне спілкування

Часто буває просто необхідно поговорити з чоловіком і подругою, щоб зрозуміти, навіщо вони так вчинили. Якщо вам це дійсно потрібно, то приготуйтеся морально до розмови, щоб не сипати звинуваченнями і криками. Так, якщо ви покричите, то вам стане трохи легше, але тільки не варто чекати щирості у відповідь.

 • Вихлюпніть емоції

Коли жінка дізналася про зраду, то їй хочеться поділитися своїм болем. З такою проблемою краще піти до психолога, який допоможе подолати всі складнощі. Можна поговорити з близькою людиною, якій ви довіряєте, або виплеснути емоції на папері.

 • Знайдіть для себе цікаве заняття

Смуток завжди находить дуже швидко і з цим нічого не поробиш. Кращим способом відволіктися є створення навколо себе цікавою обстановки. Можна заглибитися в роботу чи навчання, або знайти нове хобі.

 • Змініть обстановку
Як пережити зраду?

Душевну порожнечу легко заповнити і в цьому відмінно допомагають нові емоції та враження. Так що прекрасне рішення — відправитися в подорож або просто в інше місто. Найголовніше, у вас буде можливість поспілкуватися з іншими людьми та побувати в іншій обстановці.

 • Займіться собою

Можна придбати для себе парочку нових речей, змінити зачіску або сходити в спорт-зал. Може це вам здається не таким значним, але це точно дозволить вам змінити свій душевний стан. Коли ви вже будете спокійні, то зможете адекватно оцінювати ситуацію і розібратися, в чому ваша вина, чи є вона взагалі і що робити далі.

Чого не варто робити, якщо застала чоловіка з подругою?

Існує кілька ситуацій, як поступати точно не варто:

 • Замовляти істерики, злитися, шукати нові відносини. Слід намагатися тримати свої емоції під контролем, щоб не наробити дурниць. Краще відкласти всі важливі рішення, поки ви не заспокоїтеся.
 • Намагатися бути схожою на модель з обкладинки. Багато журнали радять показати чоловікові всю свою красу, щоб дізнався, яку жінку він втратив. Так, це працює. Але правда чи вам хочеться щось доводити людині, яка змінила з подругою?
 • Зустрічатися з розлучницею і влаштовувати розборки. Так, безумовно, є бажання висловити все подрузі, але ви повинні бути вище цього.
Пробачити чоловікові зраду?
 • Відразу говорити всім своїм рідним про те, що трапилося. Може бути у вас вистачить сил його пробачити і ви помиріться, але тоді вас люди просто не зрозуміють. Більше того, вони будуть ненавидіти вашого чоловіка.
 • Показувати, що ви готові пробачити і жити мирно. Коли людину прощають навіть без слів, то він відчуває безкарність. Навряд чи ви будете жити після цього краще. Найімовірніше, за цим потягнеться низка зрад.

Не завжди у жінки виходить самій упоратися з наслідками зради, тим більше, якщо коханкою виявилася подруга. Якщо у вас саме така ситуація, то краще зверніться за професійною допомогою.

Що робити, щоб чоловік навіть не дивився на подругу?

Коли дівчині роблять пропозицію, то вона вважає, що чоловік повністю їй належить, і він більше нікуди не дінеться. Така помилка призводить до того, що одного разу чоловік виявляється з іншого. Звичайно, зрада є жахливим вчинком і його не можна виправдовувати. Але, щоб розібратися в причинах, потрібно розібратися з чоловічою психологією.

Як правило, у чоловіків переважає впевненість, що штамп у паспорті не робить його чиєюсь власністю. І коли дружина обмежує чоловіка в чомусь, показує свої права, то ймовірність зради зростає.

Потрібно зрозуміти, що в шлюбі все повинні приймати рішення. Ви повинні поважати партнера і не намагатися висловлювати йому образи. Повинна бути тільки адекватна критика, яка виражається в спокійній формі. Зраду чоловіка можна розглядати як рішення, яке вам під силу, так що залишається тільки пережити те, що трапилося і зробити висновки.

Відео: Чоловік зраджує з найкращою подругою дружини. Як дізнатися про зраду чоловіка?