Чому не виходить побудувати відносини: причини

Не у всіх все гладко з особистим життям і іноді побудувати відносини не виходить. Чому це відбувається і що з цим робити, розповість наша стаття.

Після декількох спроб почати відносини ви, здається вже переконалися, що хороших хлопців практично не залишилося, і простіше було б зустрічатися з інопланетянами. Може ви вже навіть кинули всі думки про заміжжя і вирішили, що нехай все йде своєю чергою? Адже завжди можна знайти чоловіка на ніч, якщо сильно треба, але навіщо себе обманювати? Десь глибоко всередині ви все одно сподіваєтеся, що вас чекає більш цікава доля.

Є думка, що подібне тягнеться до подібного. Так що якщо тобі постійно зустрічаються хлопці на одну ніч або інфантильні, то не варто думати, що ви якась страшна. Можливо, справа в тому, що треба зосередитися на собі і змінити свій спосіб життя і погляди.

Чому у мене не виходить побудувати відносини: причини

Чому не виходить будувати відносини?

Є кілька основних причин, чому її виходить побудувати відносини.

  • Не виходить побудувати відносини — ви міряєте всіх по собі

Ви не помічали за собою таку річ — варто тільки чоловікові зацікавитися вами і запросити куди-небудь, то ставлення до нього стає іншим? Приміром, спочатку він вам і правда сподобався, але після такого ви починаєте шукати причини, чому ви не можете бути разом. Подібна реакція вказує на те, що ваша самооцінка занадто низька і ви самі собі не подобаєтеся, вважаєте себе нудним або не дуже красивою, та й взагалі негідною. Вам здається, що чоловік не міг звернути на вас увагу, адже ви така проста.

Що ж робити в такому випадку? Безперечно, спочатку треба зрозуміти, що це все знаходиться в вашій голові. Навчіться довіряти людям і прийміть себе такою, яка ви є. Ви зможете навчитися розуміти інших і коли-небудь ви зустрінете людину, від якого ви не будете тікати.

  • Не виходить побудувати відносини — у вас бурхлива фантазія

Ви хочете знайти хлопця і подумки навіть розписали себе у фантазіях як пройде ваша перша зустріч і побачення. У фантазіях ви його прекрасно знаєте, від початку і до кінця, від вас йому нічого приховати. І ось раптом ви зустрічаєте цікавого чоловіка, який намагається познайомитися з вами. І тут починається найцікавіше. Адже він не такий, як ви собі уявляли, у нього не та професія, не той вік, та й взагалі він навіть виглядає не так. Виходить, якщо відповісти хлопцеві взаємністю, то ваші мрії будуть зруйновані.

Як бути? Так, не хочеться гасити власні ілюзії, але все одно ви повинні змусити себе визнати, що вони неспроможні. Вишикувані в голові образи ідеального чоловіка будуть заважати вам закохатися в реального чоловіка.

  • Не виходить побудувати відносини — ви не дуже надійні
Ви ненадійні

Швидше за все, ваші уявлення про стосунки помилкові. Може ви неправильно розумієте, що таке дружба? При знайомстві з чоловіком ви відразу бачите в ньому споріднену душу. Так, це дуже добре, що скоро ви закохуєтеся і стаєте близькими, але при перших же сварках у вас змінюється уявлення про людину. Замість того, щоб шукати якесь спільне рішення, ви віддаєте перевагу забратися і не миритися. Адже вам здається, що вас дуже сильно обдурили і замість того, щоб все налагодити, вам простіше розлучитися з людиною і шукати нового, який на вашу думку буде ідеальним. Ось тільки такий підхід не допоможе.

Намагайтеся вчитися розуміти і прощати людей. В іншому випадку, навряд до у вас будуть коли-небудь довгі стосунки.

  • Не виходить побудувати відносини — ви боїтеся помилитися

Боятися зробити невірний вибір — це теж добре, але тільки треба розуміти, що не треба доводити все до абсурду. Якщо раптом вас запрошують в кіно, погоджуйтеся, а не впадайте в істерику, що раптом ви пропустите щось краще. А може ви відмовитеся і пропустіть свій шанс?

Так що не варто довго міркувати, адже так можна і до старості не знайти свого чоловіка. Навчитеся швидко вибирати, нехай це буде неідеальне рішення, але це все ж краще, ніж не залишати собі вибору взагалі.

  • Не виходить побудувати відносини — ви вічно зайняті
Постійна зайнятість

Ви працюєте багато і постійно. Якщо вас запитати, як ви проводите вільний час, то у вас напевно буде на все одна відповідь, що його у вас просто немає. У вас же стільки відповідальних проектів, над якими ви працюєте з самого ранку до ночі, і вам ще треба побувати на семінарі-тренінгу, та де завгодно, але тільки не відпочивати. Якщо випадають вільні хвилини, то ви трохи посидьте в соцмережах чи будете роздавати вказівки підлеглим.

Безперечно, любити свою роботу — це добре, але от трудоголізм нешкідливий тільки спочатку, адже занадто висока зайнятість не дозволяє приділяти час собі, а вже тим більше і іншим. Так що навчіться відпочивати і відволікатися.

Відео: Чому не вдається побудувати відносини Сімейна психологія