Як відпустити людину, яку любиш, думок, душі, серця, життя: поради психолога, вправи, медитація

З нашої статті ви дізнаєтеся, як можна відпустити людину з свого серця і пережити цей розрив максимально легко.

За все своє життя людина переживає дуже багато зустрічей. Зустрічі — це завжди добре. Але, на жаль, за зустрічами бувають і розставання. Розлучатися завжди важко, особливо коли доводиться це робити з самими коханими і близькими людьми. Де взяти сили, щоб відпустити людину? Як це зробити, коли серце розривається від болю — про цих і інших моментах читайте у статті.

Як відпустити людину з душі, життя — що це значить?

Відпустити людину зі свого життя — це не значить, взяти і забути людину раз і назавжди. Давайте розберемо, що означає відпустити людини:

 • відпустити — це значить стати вільним від нього;
 • зуміти пробачити;
 • сказати спасибі за все, були і хороші моменти, які ви пережили;
 • не слід контролювати його життя, стежити за тим, що він робить, відслідковувати в соціальних мережах його життя;
 • почніть отримувати задоволення від життя;
 • відкрийтесь для нових людей, адже знайдеться людина, яка буде вас любити і ви його все життя.
Відпустити — це значить стати вільним

Можна відпустити кохану людину легко?

На перший погляд, здається, відпустити кохану людину — це дуже легко, потрібно просто взяти і розірвати зв'язок, але ні, це набагато складніше. Щоб розірвати зв'язок з людиною, потрібно спочатку зрозуміти, що ти до неї відчуваєш і чому він запав у душу.

 • Якщо людина зробила тобі, що-погане, чи зробив боляче, то мимоволі будеш відчувати почуття образи. Це почуття руйнує людину, з цим тягарем на душі важко жити і від нього треба позбавлятися. Перше, що слід зробити, щоб легко відпустити кохану людину — пробачити його, перший час це буде непросто, але час лікує, і в недалекому майбутньому стане легше.
 • Дуже часто, коли люди починають зустрічатися, вони приписують один одному якості, якими вони не володіють. На цьому тлі починають формуватися очікування, які не завжди можуть виправдатися. У такій ситуації закохуєшся і звикаєш до людини, а створений образ. Не потрібно будувати ілюзій, потрібно приймати людину такою, якою вона є, а недоліки є у кожного.
 • Нерідко зустрічаються люди-власники, які вважають: якщо моє, значить — моє. Але люди не річ, які можуть належати лише комусь одному, люди належать самим собі, і має право чинити так, як їм хочеться. Якщо людина вирішила покинути вас, то він має право це зробити, прийміть його вибір і продовжуйте жити далі для себе.
 • Ще одна причина чому важко людині дається розставання — він всіляко намагається утримати або повернути коханого. У цій ситуації ви не відкриваєтеся для інших людей, зустрічей, ви живете минулим. Не потрібно цього робити. Є кілька висловлювань з цього приводу: «Насильно мил не будеш». «Стерпиться — злюбиться». Маячня. От якщо наприклад вам будуть насильно щось пропонувати зробити те, що ви не хочете, або з'їсти те, що ви не любите — ви це і не полюбите навіть насильно. Намагаючись утримати когось силою ви просто будете виглядати шкода, впадете в депресію, втратите інтерес до життя і нарешті пропустіть безцінний час. Повертати людини потрібно тільки в тому випадку, якщо ви упевнені, що він теж страждає від розриву.
 • Дякуйте вашого коханого за ті щасливі миті, що у вас були. Це дуже важливо.

Саме з цих причин складно забути почуття, які ви відчували до людини, надії на майбутнє і самої людини. Переживши розлучення, люди отримують досвід на все життя. Навіть якщо цей досвід болючий, не потрібно шукати провину в космосі або долю, потрібно просто перестати прив'язуватися до людей і навчитися вибудовувати інші відносини.

Хочеш зрозуміти що дійсно твоє — відпусти все, і твоє залишиться з тобою

Як відпустити людину з думок, серця: поради

Для звільнення свідомості людині потрібно відпустити минуле правильно. Для цього варто відпустити людину з думок, але спочатку потрібно пройти кілька етапів:

 1. Перше і напевно саме важливе — це емоції. Потрібно випустити їх, не тримати в собі. Можна злитися, ридати, кричати. Це буде першим кроком до того, щоб відпустити людину з думок;
 2. Щиро побажайте щастя колишньому або колишньою. Скажіть подумки цій людині спасибі за все, і живіть далі;
 3. Не потрібно шукати винних, копатися в собі, потрібно просто заспокоїтися;
 4. Багато дівчат, переживши розлучення вирішують кардинально змінити зовнішність: пофарбувати і підстригти волосся, змінити гардероб, спосіб життя. Можна почати ходити в спортивний зал, це додасть впевненості в собі;
 5. Потрібно видалити минуле, в прямому сенсі цього слова. Змінити номер, щоб не чекати дзвінка від колишнього, прибрати подалі або взагалі викинути всі подарунки, спільні фотографії і не захоплюватися сумними фільмами, навпаки, дивіться легкі фільми, комедії тільки з хорошим кінцем;
 6. Напишіть в блокнот або на листок ваші бажання і почніть їх здійснювати;
 7. Якщо вам стає легше, коли їсте тортик або морозиво — їжте;
 8. Почніть подорожувати. Нові враження кращий спосіб відпустити людину.
 9. Мрійте про справжнє кохання з новою людиною.
Відпустиш минуле — отримаєш майбутнє

Навчіться радіти життю і бачити щастя в дрібницях. Якщо всі ці етапи виконати, ви обов'язково відчуєте себе краще. Весь процес може зайняти якийсь час, чим раніше почнете, тим швидше звільнитися від цього вантажу. Відносини повинні бути радістю для обох.

Як відпустити людину: поради психолога

Коли людина не в силах впоратися самостійно від думок, від болю яку заподіяли відносини, коли зайшов у глухий кут краще звернутися до кваліфікованого психолога. Саме психолог зможе надати допомогу.

Потрібно як можна більше розповісти фахівця інформації, щоб він зміг надати вам більш повну допомогу — саме допомога, а не підтримку. Не потрібно від нього нічого приховувати, будьте з ним відкритим. Дуже важливо пройти через всі стадії розриву відносин з людиною, щоб надалі емоції не взяли верх над вами.

Прихильність — це енергія негативу

Поради психолога:

 • Найчастіше психологи радять почати більше часу приділяти близьким та рідним людям, адже кохана людина займав більшу частину вашого часу, і на інших його не залишалося. Сходіть в гості до родичів, проводите з ними вихідні, виїжджайте за місто.
 • Покличте подружку в кіно, посидите з нею в кафе, витратьте час і гроші на шопінг, сходіть в парк розваг і прокотитеся на каруселях, вам потрібні нові емоції, повне перезавантаження.
  Наступний важливий порада, яку дають психологи, це знайти собі захоплення, нове хобі, може навіть відкрити якийсь бізнес, стати волонтером або доглядати за бездомними тваринами, допомагати дітям — сиротам. Психологи стверджують, що почуття образи витіснить справжня любов до справи або оточуючим.
 • Медитація. Цей спосіб психотерапії один з поширених способів, щоб очистити свій розум від усього непотрібного, адже після розлучення чоловік, а в основному дівчата починають думати про те, що більше ніколи не зможуть полюбити по-справжньому, тому, що бояться знову випробувати біль, відчуття втрати, неразделенность. Але ж без любові життя стає сіркою і не дуже цікавою.
 • Не треба займатися самобичуванням, потрібно почати терапію з допомогою медитації, способи якій ми розберемо детальніше трохи нижче. Виходячи з усіх рад, в укладенні психологи радять знайти гармонію. Щоб у майбутньому захистити себе від відносин, які руйнують життя, потрібно навчитися жити в гармонії з собою. Зустріти справжнього, гідного людини можна, тільки якщо ви прийміть і полюбіть себе.
Тільки полюбивши себе ви знайдете гармонію

Як відпустити людини: правила медитації, вправи

Існують два дієвих способи медитації, давайте їх розглянемо. Перший спосіб спрямований на самого себе:

 • Для початку потрібно знайти тихе, затишне місце, щоб ні хто не зміг перешкодити вам.
 • Займіть комфортну позу і приглушіть світло. Психологи радять використовувати ароматичні свічки із заспокійливими ароматами, такими як: апельсин, кедр, лаванда, іланг-іланг, бергамот, м'ята, ладан.
 • Закрийте очі і зосередьтеся. Зосередьтеся на диханні, воно повинно бути ритмічним, вдих і видих, і знову вдих і видих. Це дихальна вправа буде приємно вашому організму.
 • Ваші думки швидше за все будуть вас відволікати. Це нормальне явище. Але все ж таки постарайтеся сконцентруватися і відчути себе. Ви повинні знайти в якій частині тіла заховане почуття — любов. Коли ви знайдете його, излучите від туди тепло і спробуйте подарувати їм рідної людини або тварина.
 • Виконавши всі етапи вірно, ви відчуєте тепло у тієї частини тіла, в якій знайшли любов. Вам захочеться зробити щось хороше для людини або тварини, на якого ви надіслали світло своєї любові.
Кращий засіб від образи — прощення

Другий спосіб спрямований на розрив зв'язку між людьми.

 • Влаштуйтеся зручніше в тихому місці, заспокойтеся і сконцентруйтеся.
 • Закривши очі, уявіть, що ви перебуваєте на вершині гори, а ваш кривдник біля підніжжя.
 • Сконцентруйтеся на ньому, уявіть його перед собою аж до самих дрібниць.
 • Спробуйте відчути все, що ви до нього відчуваєте.
 • Відчуйте, що вас пов'язує, тонка нитка або товстий канат, яку частину тіла пов'язує ця нитка.
 • Спробуйте проаналізувати, чого не вистачає цій людині, як рис у характері, стрижня, сміливості.
 • Уявіть перед собою іншої людини, який володіє всіма якостями. Що ви відчули? Радість? Тепло? Вам стало приємно і затишно.
 • Залишайтеся зосередженими, підніміть голову вгору і подивіться на небо. Зверніться до Господа з проханням, дати вам людини, з тими якостями, якими не мав попередній чоловік.
 • Попросіть такого як цей незнайомець, який змусив вас посміхнутися у вашому підсвідомості.
 • Потім подивіться на людину біля підніжжя гори, він вже не здається вам Богом, якого ви підносили над усіма, він тепер просто сіра мишка.
 • Якщо у вас є бажання можете поговорити з ним, він дав вам який не який досвід. Ви можете попросити у нього вибачення, навіть якщо він сам у всьому винен, і даруйте його.
 • Тепер ви відчуєте як розривається зв'язок між вами, перерубите її або переріжте ножицями, видихніть, тепер ви вільні.

Робіть цю вправу кожен день, і тоді ви відчуєте, що любов витіснила образу з серця і думок. Як би сильно ми не любили людини, іноді бувають моменти, коли потрібно його відпустити. Не треба чинити опір, не лякайтеся нового. Краще просто відпустити ситуацію.

Відео: Як відпустити людину?