Сильні молитви від пияцтва: кому молитися — текст молитви

Пияцтво — це найсильніша і згубна залежність, від якої страждає не тільки п'є, але й навколишні. Давайте з'ясуємо, за допомогою яких молитов від залежності можна позбутися.

З проблемою алкоголізму стикаються багато сімей. Від залежності до спиртного найбільшою мірою страждають чоловіки. Для того, щоб зберегти сім'ю, жінки з надією вдаються до різних методів. На жаль, не всі застосовувані засоби приносять бажаний результат.

Від алкоголізму тіло страждає не тільки фізично, але і духовно. Медичне лікування впливає передусім на тіло людини. Прискорити душевне одужання допоможуть православні молитви від пияцтва.

Православні молитви від пияцтва

Відповідно до біблійних писань зловживання спиртним є гріховною слабкістю людини. Слабохарактерні чоловіки дуже швидко потрапляють у алкогольне рабство. Дуже багато сімей руйнується через пияцтво. Алкогольна залежність позбавляє суспільства хороших і добрих людей.

Алкоголізм постійно знаходить собі нових жертв. У родині може пити тільки один чоловік, а страждати від цього будуть всі рідні і близькі. Щоб жінці прожити життя з чоловіком-алкоголіком, необхідно мати величезну силу волі і терпіння. Дружина стає заручницею ситуації і вимушено тягне на собі важкий хрест.

Залежність від пияцтва призводить до деградації особистості. Людина перестає розуміти свою проблему. Відсутність видимих зовнішніх причин як би вуалює проблему. А адже алкоголь насамперед травмує душу. Зневірені чоловіки іноді свідомо приходять до порятунку від пияцтва за допомогою віри в Бога. Покладаючи надії на сильні молитви від пияцтва, людина чіпляється за останню надану можливість вилікуватися.

Щира віра і звернення до Святих додає сили для боротьби з смутком. Молитва допомагає знайти душевну рівновагу і почати жити заново. Молитва від пияцтва чоловіка повинна стати надійним помічником для страждаючої дружини. Жінка повинна вірити в ефективність молитовного звернення і завжди використовувати молитву як надійний засіб від усіх недуг.

Молитву від пияцтва краще читати після благословення батюшки. Вислухавши вашу життєву ситуацію, він підкаже до якогось святого краще звернутися. Сильні молитви від пияцтва читають перед іконами: «Невипивана чаша», Матрони Московської, Мойсею Мурину, Святому мученику Воніфатію, Іоанну Кронштадскому.

Молитва від пияцтва чоловіка — сильна ікона «Невипивана чаша»

Багатьом чоловікам здається, що щоденне вживання алкоголю в невеликих кількостях не є проблемою. Це пов'язано з тим, що пияцтво опановує не тільки тілом, але і розумом людини. З точки зору Православної церкви алкоголік одержимий бісами, тому самостійно йому дуже складно впоратися з виниклою проблемою.

Ікона

При молитовному зверненні за допомогою від пияцтва необхідно насамперед звернутися до ікони, що володіє найбільшою силою в боротьбі з алкоголізмом. Саме такою вважається ікона Божої Матері в образі «Невипивана чаша». Відмітна особливість цієї ікони полягає в зображенні немовляти на руках у Матері Божої, а в чаші – виступає джерелом благополуччя, духовної наповненості і радості. Символ Чаші в даній іконі вважається святим Причастям Господнім.

Ікона «Невипивана чаша» стала церковним оберегом для всіх бажаючих вилікуватися від алкоголізму. Чудотворна ікона прославилася з кінця 19 століття, вилікувавши першого селянина.

Текст

Зцілити від гріха близької людини найчастіше просять дружини і матері. Звернутися до лику Богородиці можна за допомогою спеціальної молитви. Звернення до Матері Божої через молитву володіє дуже сильною дією. Підкріплюючи свою слова щирою вірою ви можете сподіватися на ефективний результат. Одноразового прочитання молитви недостатньо. Краще робити це в церкві, заручившись підтримкою священнослужителя.

Просячи у вищих сил здоров'я і зцілення, необхідно дотримуватися правильного способу життя. Не обмежуйтеся лише одними молитвами. Спробуйте очиститися за допомогою посту. Таким чином ви підсилите свій стимул для відвідування храму. Людині, який залежний від алкоголю, необхідно повернути своє здоров'я, тому не зайвим буде подавати записки за його здоров'я.

Ефективні молитви від пияцтва

За допомогою у порятунок свого чоловіка можна молитися перед іншими іконами. Величезною силою володіє ікона блаженної стариці Матрони Московської. Православна мучениця викликає величезну повагу і довіру серед православних росіян. Свята надає допомогу в боротьбі не тільки з алкоголем, але і з іншими гріховними звичками.

Блаженна Матрона за життя була сліпою. Її недолік був з лишком компенсований Божим даром. Матрона відгукнулася на безліч чужих бід та страждань. Донині продовжує допомагати всім нужденним. На прикладах тисячі людей, які отримали негайну допомогу, можна впевнитися в ефективності молитви від пияцтва.

Дружини рятують хворих чоловіків, матері рятують своїх синів. Навіть діти, які моляться за гріхи своїх батьків, не залишаються без уваги Блаженної Матрони. Свята надає залежним від пияцтва більше сил для протистояння алкоголю. Щиросердна молитва завжди буде почута. Найголовніше – це вірити і не опускати руки.

Матрони

Сильна молитва від пияцтва, звернена до Святому Іоанну Кронштадтському – православного проповідника. Святим його стали називати за життя за його добрі діяння. До пастиря можна звернутися для зняття порчі, позбавлення від смутку і туги. Святий Іоанн благословляє на позбавлення від пияцтва, позбавляє людину від нечистої сили. Віруючі звертаються до ікони святого для позбавлення від усіляких залежностей. Як за життя, так і після смерті Святий Іоанн допомагає знайти віру і надію всім розкаянням.

Настоятель за життя допомагав людям донести своє звернення до Бога. Тим, кому важко молитися і просити допомоги, Святий Іван проповідував слова, якими потрібно звертатися до допомоги. Найважливіше визнавати своє нездужання і просити сил для твердості прийнятого рішення.

Сильна

Зцілюючою силою від алкоголізму має молитва до Святого Воніфатію Тарсийскому. За життя мученик був дуже грішний. Вів розпусне життя і багато пив. Боніфатій розумів, що неправильно живе і знайшов порятунок у молитвах до Бога. За свою віру був підданий тортурам і мукам, а потім страчений. На місці страти мученика Воніфатія був споруджений храм і донині там зберігаються його мощі.

Зцілювальна

Святий допомагає вилікувати від пияцтва чоловіків, які не визнають свою залежність. Сприяє знаходженню душевного рівновагу людям, що знаходяться в процесі лікування. Надає сили для протистояння алкоголізму, які за життя зміг знайти для власного одужання.

Цілющу силу має молитва від пияцтва Мойсею Мурину. Православний святий вів розбійницький і розгульний спосіб життя. Саме віра допомогла йому знайти сили і стати на шлях праведний. Він присвятив своє життя служінню в храмі. До Мойсея Мурину звертаються за допомогою при власній алкогольної залежності та при алкоголізмі близької людини. Численні звернення до Святого необхідно підкріплювати терпінням і вірою.

Молитва

З молитвами від пияцтва до Святих найчастіше звертаються від відчаю, випробувавши різні методи лікування та кодування. Не можна недооцінювати силу молитви. Не чекайте поки у ваш дім прийде біда, читайте молитви, щоб захистити свою сім'ю від біди і попередити всі негаразди.

Відео: Молитва від пияцтва