Що не можна піднімати на вулиці з землі? Чужі речі, які не можна чіпати і піднімати з землі на вулиці: перелік, прикмети

Якщо ви побачили на землі якийсь предмет, не варто піднімати. З ним вам може передатися негатив і навіть страшна порча.

Будь-які предмети, які ви знаходите на вулиці, несуть в собі негативну енергетику, яка здатна передатися вам, у випадку, якщо ви візьмете річ собі. Ви, звичайно ж, будете відчувати радість від такої знахідки, але вона буде коротким. Але при цьому вам треба буде докласти зусиль, щоб прибрати весь негатив. На це потрібно досить багато часу.

Чому заборонено піднімати на вулиці речі з землі?

Існують декілька факторів, які надихнуть вас, не піднімати на вулиці речі

 • Особисті речі кожної людини здатні вбирати енергетику власника. Ця енергетика може бути як поганим, так і хорошим. Але якщо вона негативна, вам уготована доля перейняти хвороби, недобрі думки, а також проблеми чужої людини.
 • Також предмет може знаходитися на вулиці, тому що від нього позбувся господар, щоб прибрати з себе лихе око або псування. Маги і чаклуни використовують речі, щоб прибрати, так і навести порчу на людину. Так людина, на якому була псування повинен унести як можна далі такий зачарований предмет від місця свого проживання, і залишити. Не потрібно піднімати на вулиці речі з землі, інакше станете володарем темної енергетики.
Піднімати з землі
 • Такі предмети можуть лежати на вулиці і спеціально, щоб проходячи повз них осіб, підняв і забрав собі. Таким чином, власник цієї зачарованою штучки передасть свій вроки новому господареві.

Речі, які ні в якому разі не можна піднімати на вулиці з землі: перелік

Найчастіше більшість предметів люди використовують у корисливих цілях, щоб принести новому власнику проблеми і невдачі.

Щоб уберегти себе і свою сім'ю не слід піднімати на вулиці з землі наступні речі:

 • Залізні гроші. Залізні монети з легкістю вбирають у себе як негативну, так і позитивну енергетику. Якщо енергетика позитивна, то монетка буде служити в якості оберега, але таку річ зберігають постійно в себе, а не викидають на вулицю. В основному монетки використовують, щоб прибрати з людини негатив і передати його монеті, яку потім слід викинути подалі. У часи наших предків ходило думка, що будь-яка знайдена сума, не здатна зробити людину багатою, а навпаки. Пройде час, і він втратить значно більше, ніж знайшов.
Монети
 • Золоті прикраси. Ювелірні прикраси з легкістю піддаються впливу заклинань. Саме тому чаклуни використовують в основному прикраси з золота і срібла, щоб навести порчу або причарувати когось. Для позбавлення від проблем в особистому житті беруть обручки і передають всі проблеми їм і потім викидають. Навіть випадково втрачене кільце може передати весь негатив і проблеми майбутньому господареві якщо він навіть візьме його в руку або спробує приміряти. Будь-яка річ, яку ви носите на тілі, вбирає енергетику людини не тільки гарне, але й погане. І особливо до цього схильні вироби з металу, тому не варто піднімати на вулиці прикраси з землі. Якщо ви залишите така прикраса у себе і будете його постійно носити, ви можете поміняти своє біополе не в кращу сторону, що принесе нереалізованість у життя, почуття страху перед чимось новим і багато іншого.
Прикраси
 • Зроблені власноруч ляльки, фігурки, м'які іграшки. Найчастіше люди викидають ці предмети, щоб звільнитися від лихого ока. Особливу небезпеку несуть ці предмети, якщо ви виявили їх на перетині доріг або в місцях, де люди не часті гості. Саме тому заборонено піднімати на вулиці речі з землі. Вони володіють силою принести новому господареві хвороби, і навіть фінансові труднощі.
 • Голка, шпилька, шпилька. Залізні предмети з гострим кінцем легко вбирають в себе негативну енергетику. Вони досить часто використовуються в магічних ритуалах не для добрих справ, а навпаки, щоб накликати біду. Коли шпильку носить людина, він, таким чином, оберігає себе від лихого ока, а коли втрачає все погане залишається на шпильці і новий господар, підбираючи її, візьме собі всі проблеми.
Шпильки
 • Натільний хрестик. Доля людини здатна переходити в неживі предмети, в даному випадку в хрестик. Хрестик має пам'ять, яка здатна запам'ятовувати хороші і погані вчинки, і дії власника. Підбираючи на вулиці з землі хрестик, ви підбираєте долю чужої людини, тому його теж заборонено піднімати на вулиці з землі. Навіть така маленька штучка здатна передати новому господареві чужі гріхи.
 • Ключі. Вони служать предметом багатьох обрядів, які оберігають людину від нещастя. Щоб сила заклинання подіяла ключ варто викинути. Варто лише доторкнутися до цього предмету іншій людині і він «розкриє» двері нещастя. Особливо небезпечний такий предмет, якщо знаходиться у воді.
Ключі
 • Саморобні браслети з різнокольорових ниток. Люди носять такі браслети в якості талісмана, щоб захистити себе від погляду недоброзичливців, псування. Такі браслети знімати не треба, вони служать захистом до того моменту, поки самі не порвуться від надлишку негативної енергії. Навіть найменший дотик до такої штучці здатне передати вам негатив, який він містить, тому їх заборонено піднімати на вулиці з землі.
 • Дзеркала. Ще в давні часи дзеркало несло небезпеку. Поверхня дзеркала володіє пам'яттю запам'ятовувати не тільки відображення людини та події, які відбуваються навколо, але і енергетику. Сила дзеркала настільки велика, що може нашкодити не тільки одній людині, але й усім, хто в нього подивиться. Навіть маленька штучка може принести зло.
 • Гребінця. Цей предмет особистого користування кожен день насичується енергією господаря. Саме ця енергетика залежить не тільки від думок людини, а від його вчинків, ставлення до людей і способу життя. Стаючи власником цієї гребінця, ви візьмете життя минулого власника і будете проживати її як свою власну. Цей предмет використовують в магії досить часто, тому заборонено піднімати на вулиці гребінець з землі.
 • Годинник. Більшість з нас знають, що коли людина помирає, слід зупинити його годинник, який він постійно носив. Зв'язок між людиною і годинами величезна, що може призвести до руйнування енергетичного біополя нового господаря. Ви станете володарем хвороб старого господаря і його проблем.
Годинник

Будь-які предмети на вулиці, варто обходити їх стороною, щоб уберегти свій добробут, здоров'я і щастя. Будьте пильні і ні на хвилину не забувайте про це.

Відео: 10 речей, які не можна піднімати з землі