Які існують повір'я про знайдену кінської підкови: народні прикмети. До чого знайти на землі, на дорозі цілу половину кінської підкови, втратити кінську підкову, впала кінська підкова: прикмета. Що робити, якщо знайшов кінську підкову?

Прикмети щодо кінської підкови.

Підкова — символ успіху і благополуччя. Ще з давніх часів над кузнями вішали підкову. Вона оберігала ремісника і сприяла процвітанню справи. Зараз підкову часто дарують як сувенір, але не варто забувати, що цей предмет є оберегом.

Прикмета: підкова в будинку над дверима, на підвіконні, в машині

Існує багато значень і прикмет, які стосуються підкови. Зараз до кінця не зрозуміло, як правильно вішати підкову. Взагалі сам предмет над дверима вважається гарною прикметою.

Достовірно не відомо, з яких пір підкову стали вважати щасливою прикметою. Адже офіційно підковувати коней стали в 1732 р. Але є згадки про те, що ще у Стародавньому Єгипті використовували накладки на копита із золота з камінням. Знайти такий виріб було величезною удачею з-за його високої вартості. Саме з тих часів і з'явилися прикмети щодо такої знахідки.

Прикмети:

 • Якщо повісити предмет над дверима ріжками вгору, то це буде сприяти успіху і накопичення позитивної енергії в будинку.
 • Якщо повісити ріжками вниз перед входом в ваш дім, то це допоможе стримувати злі сили і недобрі помисли ваших ворогів. Весь негатив виявиться під ковпаком.
 • Якщо будете возити підкову в бардачку машини, то це допоможе вам уникнути нещасних випадків на дорозі.
 • Можете в період молодого місяця розташувати подковку на підвіконні. При цьому ріжки повинні дивитися всередину. Це сприяє удачі.
Кінська підкова

Знайдена кінська підкова на дорозі, землі — яка подія чекає: прикмета

Раніше знайти підкову на дорозі було величезним щастям для родини. Вважалося, що це принесе багатство і успіх. При цьому залізо було дефіцитом. Його відразу ж переплавляли на ножі і цвяхи. Але більш заможні люди вішали такий предмет над дверима і вважали, що це принесе удачу.

Кінська підкова на дорозі

До чого знайти половину кінської підкови: прикмета

Якщо ви знайдете лише половинку підківки, це означає, що незабаром ви щось втратите. Але засмучуватися не варто. Чекайте появи нових доходів. В даному випадку половинка підкови є двоїстим знаком. У давні часи осколки, залишки або половинки підкови ніхто не підбирав.

Кінська підкова на будинку

До чого знайти стару зламану кінську підкову, з цвяхами?

Зламану підкову не варто підбирати. Забобон про можливу удачі в такому випадку не працює. Це вважається сміттям і будинок його приносити не варто. Зламана підкова може стати причиною невдач.

Втратити кінську підкову

Взагалі вважалося не самою хорошою прикметою втратити підкову. Особливо це стосувалося тривалої поїздки. Саме тому багато господарі, перед довгою дорогою, перевіряли підкови у коня і проводили заміну на нові.

Втрачена кінська підкова

Впала кінська підкова

Взагалі згідно повір'я, підкова падає з причини того, що кінь хоче від неї звільнитися. Тобто вона вже зносилася. Нічого страшного в цьому немає. Але це додаткові неприємності в дорозі.

Що робити, якщо знайшов кінську підкову?

Це хороший знак і варто ним скористатися. Існує ряд правил, яких варто дотримуватися, якщо знайдете подковку.

Інструкція:

 • Для початку позбавтеся від негативної енергії. Для цього наберіть в ємність води з колодязя і занурте підкову на 3-4 години
 • Після цього обсушіть рушником і на три дні залиште на підвіконні, ріжками в будинок
 • Тільки після цих маніпуляцій можна використовувати виріб у якості оберега
 • Наші предки не прибивали підкову цвяхами. Вони прив'язували до неї бичовку і вішали над дверима
Знайдена кінська підкова

Варіанти розташування:

 • Перед входом. Тобто за дверима, вам необхідно повісити виріб кінчиками вниз
 • Також можна розташувати оберіг всередині житла. Для цього краще вішати подковку над дверима ріжками вгору. Її не варто прибивати. Бажано прив'язати мотузку і повісити
 • В машині. Такий амулет буде берегти вас від автомобільної катастрофи
 • Якщо ви покладете подковку там, де у вас зазвичай зберігаються гроші, то це до прибутку
 • Також можна повісити предмет в спальні. Це забезпечить здоровий сон
 • Якщо розмістити на кухні, то це до ситним застіль
 • Якщо повісити в коморі, то ви ніколи не будете потребувати в продуктах
Знайдена кінська підкова

Можна брати кінську підкову з іншого будинку?

Якщо вам віддають підкову, яка висіла в іншому будинку, її не варто брати. Справа в тому, що цей предмет накопичує енергію і може зіграти злий жарт. Тому краще всього використовувати знайдену підкову на дорозі або куплену в сувенірній крамниці. Також є можливість замовити сувенір у коваля.

Кінська підкова

Підкова — відмінний оберіг і захист від злих сил. Обзаведіться таким сувеніром.

ВІДЕО: Прикмети про кінської підкови