Чому жінкам, дівчатам і дівчаткам не можна піднімати тяжкості: причини. Чому вагітним та під час місячних не можна піднімати тяжкості? Скільки можна піднімати тяжкості жінкам на роботі?

У статті ви знайдете всі відповіді на питання, щодо підйому важких речей жінками.

Чому жінкам і дівчатам не можна піднімати тяжкості: причини

Сучасні жінки все частіше беруть на себе роль чоловіків і повністю виконують всю роботу: заробляють і забезпечують сім'ї, займаються важкою працею, носять тяжкості. Останнє, між іншим, дуже шкідливо, адже піднімати і носити важкі речі абсолютно заборонено «прекрасній половині людства».

Обумовлений ця заборона не нормами соціальної поведінки, а природою. Справа в тому, що будова жіночого тіла разюче відрізняється від чоловічого. Воно більш крихка, ніж у чоловіків: кістки тонше, м'язи слабші, хребет не такий сильний.

Якщо жінка постійно носити тяжкості (у деяких випадках достатньо й одного єдиного рази), міжхребетні диски будуть зміщуватися, викривляючи його і підвищуючи шанси утворення гриж. Саме грижі – причина хворобливих відчуттів, обмеженість руху, а потім і хірургічного втручання.

Ще одна проблема, яка чекає тих жінок, що носять тяжкості – проблеми з судинами. Як наслідок, може порушуватися кровообіг і страждати інші внутрішні органи. Страждати може весь організм:

  • Приміром, частий підйом тягарів неодмінно призводить до варикозного розширення вен
  • Можна заробити тромбофлебіт
  • З-за важких навантажень опускаються нирки
  • Навантаження на м'язи тазу зможе спровокувати опущення матки
Особливості будови жіночого тіла не розраховані на носіння тягарів

Скільки можна піднімати тяжкості жінкам на роботі?

ВАЖЛИВО: найважчий вантаж, який може піднімати жінка при необхідності повинен бути вагою не більше, ніж 10 кг. Але, краще всього, якщо він буде навіть менше.

Якщо ж ваш роботодавець наполягає на тому, щоб ви піднімали більшу вагу, ви можете оскаржити його умови судом, так як це рішення прийняте міністерством праці держави, а значить, є законом.

Чому дівчатам не можна піднімати тяжкості: причини

Жіноче тіло і внутрішні органи формуються до 20-22 років. До цих пір дівчата і молоді дівчата все ще переживають трансформації, які перетворюють їх в жінок, здатних виносити і народити здорове потомство. Підйом вантажів з раннього віку є шкідливим і небажаним.

Разом з тяжкістю псується хребет, а найстрашніше – опускається шийка матки. У підсумку, проблеми з дітонародженням, проблемна вагітність і безпліддя. До небажаних тяжестям можна віднести не тільки сумки, навантаження в спортзалі (гирі, штанги, гантелі), але і зайва вага.

Чим шкідливі тяжкості для жінки?

Можна піднімати жінкам тяжкості під час місячних?

Якщо у вас місячні, ви повинні повністю відмовитися від носіння будь-яких вантажів, а також занять будь-яким спортом! Чим це загрожує? Це дає навантаження на матку (всім відомо, що це м'язовий орган) і та починає активно скорочуватися, виштовхуючи кров'яні маси.

ВАЖЛИВО: Будьте уважні, рясна кровотеча, яке посилюється і посилюється при фізичних навантаженнях може сприяти тому, що кров потрапить в яєчник або в маткову трубу, а це незмінно призводить до ендометріозу!

Чи можна вагітним піднімати тяжкості?

Вагітні жінки повинні знати, що їм категорично не можна піднімати тяжкості! Подумайте тільки, перебуваючи в положенні, жінки і без того переносять навантаження, що випадає на їхнє тіло, додатковий вантаж може принести їм багато неприємних наслідків у вигляді:

  • Підвищення тиску
  • Головних болів
  • Болю в спині
  • Збільшення тонусу матки
  • Прискореного скорочення матки
  • Зриву вагітності або викидня

ВАЖЛИВО: Майте на увазі, що вагітність послаблює кістки жінки, а значить вони стають крихкими і легко травмувати.

Яку вагу, скільки кілограмів можна піднімати вагітним?

Лікарі не рекомендують вагітним жінкам піднімати більше 3 кг і робити це вкрай рідко. При необхідності сходити в магазин або щось перенести, пересунути, підняти — завжди кличте на допомогу!

Відео: «Тяжіння не для жінок!»