Іржаві, гнуті, цвинтарні цвяхи на порозі, під дверима, у квітковому горщику: що означають? Що робити з цвяхами на порозі, як нейтралізувати псування?

Підклад на цвяхи.

Сторонні предмети часто опиняються біля наших дверей. Не всі в курсі, що це означає і можуть тягти коштовності або якісь цікаві речі в будинок. У цій статті ми розповімо, що означає цвях на порозі або біля дверей.

Цвяхи на порозі, під дверима — це псування?

Варто відзначити, що це один з варіантів підкладали, який часто використовують досвідчені маги і чаклуни. Найчастіше це представники чорної магії, які за допомогою таких предметів намагаються заподіяти шкоду людині, у двері якого здійснюється підклад.

Цвяхи на порозі:

 • Цвяхи працюють точно так само, як голки, шпильки, уламки ножів та інші гострі предмети. Основне їх завдання — погіршити ваше здоров'я, і заподіяти страждання. Такі підклади здійснюються не на смерть, і не призводять до летального результату. Однак людина буде дуже багато хворіти і страждати. Саме в цьому основна мета підкладали у вигляді цвяхів.
 • Зазвичай їх можна побачити у кількох інтерпретаціях. В залежності від місця розташування, а також виду підкладали, можна визначити, на що він зроблений і навіщо. Якщо до появи дорогоцінних і дорогих речей на вулицях ми звикли, те виникнення дивних предметів на нашому порозі викликає дуже багато дивних думок, і не дарма. Все що накладається на цінні речі і викидаються на дорогу, не розраховане на конкретну людину.
 • Чаклун намагається позбутися від якоїсь хвороби або псування шляхом перекладання на дорогоцінний предмет. Тобто навмисне заподіяти зло якійсь конкретній людині завдання не стоїть. З цвяхами, гострими предметами, які знаходяться безпосередньо під вашими дверима, справа йде інакше. Тобто людина свідомо прагне зробити вам зле, і привести до хвороби.
Цвяхи в двері

Що означають цвяхи на порозі?

Розшифровка здійснюється залежно від виду предмета і його стану.

Цвяхи на порозі:

 • Якщо це іржавий цвях, то є ймовірність того, що його взяли з кришки труни. Має він зазвичай середню товщину і довжину. Найчастіше подібні вироби підкладають не на смерть, а на якусь серйозну і важку хворобу. Основне завдання такого підкладали — призвести до невдач і постійним хвороб. Тобто, людина виснажується з-за того, що знесилений, в результаті недуг.
 • Можуть також підкласти і новий, але зігнутий цвях. Це також говорить про підкладі, за допомогою якого хочуть нашкодити вам, і погіршити стан здоров'я. У більшості випадків такий підклад спрямований на погіршення роботи опорно-рухового апарату. Тобто ви можете почати кульгати, з'явиться міжхребцева грижа або серйозні проблеми з хребтом і кістками. Може запалитися артрит, діагностують артроз або щось в цьому роді.
 • Якщо цвях дуже тонкий, їх кілька, вони іржаві, то в основному підкладаються для того, щоб посіяти розбрат у сім'ї, погіршити відносини між подружжям. Таким чином, намагаються зламати щастя в особистому житті.
 • Іржаві цвяхи на порозі, під дверима свідчать про те, що недоброзичливці бажають імпотенції для вашого чоловіка. Що автоматично призведе до розладу, погіршення відносин в сім'ї.
 • Цвях у дверному одвірку свідчить про те, що хочуть нашкодити вашому сімейному статуту. Можливо, хтось хоче відібрати у вас чоловіка або сімейне щастя. Це може бути в результаті роботи заздрісників, або жінки, яка таємно закохана у вашого чоловіка.
Товсті цвяхи

Цвях на порозі, під дверима: що робити?

Що робити з цвяхом у дверному одвірку? Існує спеціальний обряд, за допомогою якого можна нейтралізувати дію чорної магії. Для цього вам доведеться заздалегідь сходити до церкви і взяти свяченої води, трохи ладану, а також три священних свічки.

Інструкція:

 • Після цього прийдіть додому, весь цей час намагайтеся не дивитися на цвях, не чіпати його руками та іншими предметами. Далі, візьміть нитку червону, одну частину зав'яжіть на лівій руці, а інший, більш довгий шматок, зав'яжіть навколо талії. Нитки не повинні з'єднуватися між собою.
 • Після цього візьміть святу воду і налийте декілька крапель на землю, яку візьмете у себе у дворі. Дайте землі висохнути, вона повинна бути повністю сухий, але просоченої святою водою.
 • Далі, для проведення ритуалу, вам необхідно на столі виставити три свічки, зімітувавши форму трикутника. Один з кутів повинен бути там, де стоїте ви. Після цього береться кілька шматків паперу білого кольору.
 • Зуби плоскогубців промиваються святою водою. Необхідно вийти за двері, праву руку поставити за спину, а за допомогою лівої руки, яка зобов'язана ниткою, і плоскогубців, необхідно витягти цвях з одвірка.
 • Він викладається на білий аркуш і вноситься в будинок. Тепер запаліть усі три свічки, які у вас є. Візьміть цвях, плоскогубці і нагрівайте протягом декількох хвилин до тих пір, поки вони стануть червоного кольору.
 • Вам необхідно вимовити слово «Вогонь». Після цього вам потрібно буде розпечений цвях опустити в священну воду вимовити слово «Вода».
 • Після цього переверніть плоскогубці таким чином, щоб вістря предмета дивилася вгору і вимовити «Повітря». Після цього викладається все на землю, яка була окроплена святою водою і вимовити слово «Земля». Далі, необхідно загорнути гострий предмет в папір і винести на двір, закопати глибше.
 • Всі предмети, які брали участь в ритуалі, необхідно обмити святою водою, у тому числі і плоскогубці. Клейонка або скатертину, яка була на столі, стираються. Вам також необхідно прийняти душ та попрати речі, які були на вас в ході проведення ритуалу. Не забудьте разом із цвяхом закопати і червоні нитки, які були зав'язані у вас на талії, а також зап'ясті. За допомогою ладану окур квартиру, віддавайте її. В ході проведення такого ритуалу повністю знімається псування, людина, який хотів зробити вам зле, не заподіє шкоди. Тобто вся дія псування повністю анулюється.
Старі цвяхи

Цвях на порозі, біля дверей, на роботі, біля столу: як викинути?

Ні в якому разі не можна піднімати голими руками, чіпати ногами або довго затримувати на них свій погляд. Багато хто думає, що можна надіти рукавички і здійснити підняття даного предмета, а після цього викинути. Однак насправді через рукавички псування також передається. Тому цей метод захисту не працює.

Інструкція:

 • Ні в якому разі не можна витягти цвях з одвірка за допомогою плоскогубців або пінцетів, у яких немає гумових ручок. Справа в тому, що метал дуже добре передає негативну енергетику, тому його використовувати для підняття і видалення цвяхів з порога не можна. Хорошим варіантом стане використання звичайного аркуша білого паперу, а також віника. Краще всього брати старі предмети, які після цього відразу викидаються, і виносяться з під'їзду.
 • Ні в якому разі цвях разом з совком, віником або папером не можна заносити додому. Тобто, ви взяли будинку віник, який вам не потрібен, сміли на папір цвях, і винесли його подалі від будинку. Найкраще папір, якою ви користувалися для підняття цвяха, спалити неподалік від власного будинку. Всі предмети, які брали участь у ритуалах при піднятті цвяхів і інших гострих предметів з порога, необхідно викидати або спалювати. Найкраще закопувати.
 • Після того, як ви помітите сторонній предмет у себе під дверима або на порозі, видаліть, викиньте його. Після цього потрібно прийти додому, вмитися, прийняти душ і кілька разів прочитати молитву Отче наш. Всі підклади негативно позначаються на енергетику людини, і можуть істотно йому нашкодити.

Зверніть увагу, що цвяхи можуть підкладати не тільки під двері, вбивати в одвірок, але ще й підкладати на робочому місці. Тобто, якщо ви працюєте в офісі, то цілком можливо, що такий предмет ви знайдете у себе під столом, на столі або навіть забитим у кришку робочого столу.

Іржавий цвях

Цвях у квітковому горщику: що робити?

Це теж ознака псування, але швидше за все зроблена вона на цвинтарну землю. Тобто у квітковому горщику разом із цвяхом грунт з кладовища. При цьому необов'язково квітка буде в'янути. Якщо він добре росте, то це не говорить про відсутність псування. Можливо рослина також бере участь в отруєнні вашого життя.

Інструкція:

 • Можна передарувати квітку кому-то з не дуже хороших знайомих
 • Закопати його в лісі, разом з горщиком і цвяхами
 • Знищити квітка, а грунт спалити
Старий цвях

Необхідно поступати точно таким же чином, і ні в якому разі не чіпати сторонній предмет голими руками. Доцільно буде провести ритуал по викиданню цвяха, а також запросити на своє робоче місце священнослужителя, для того щоб окур і освятити його.

ВІДЕО: Іржаві цвяхи в двері