Можна тримати кактуси будинку? Кактус домашній: користь і шкода, народні прикмети і забобони. Кактус в подарунок: значення, прикмета

Стаття розповість вам про те, які прикмети і забобони пов'язані з таким домашнім рослиною, як кактус.

Кактус домашній: користь і шкода

У сучасних оселях зустріти кактуси – домашні рослини, можна досить часто. Кактус має тропічне походження, ніж зобов'язаний за свій незвичайний вигляд. У нього зовсім немає листя і замість них кактус має безліч колючок, стовбур у кактуса великий, м'ясистий. Деякі кактуси цвітуть.

Незвичайний вид цієї рослини дивує і одночасно підкуповує. Варто зауважити, що у світі існує величезна різноманітність кактусів і до кожного слід ставитися по своєму – деякі корисні для людини, інші – ні. Багато хто стверджує, що незважаючи на велику кількість «загрозливих» колючок, ця рослина володіє потужною енергетикою.

Фахівці квітникарі і флористи стверджують: чим більше і довше голки у кактуса — тим він небезпечніший і має агресивно налаштовану енергетику. Так само помічено – на слабохарактерних людей (боязких, вразливих, слабких і нерішучих) кактус здатний впливати вельми негативно. Саме тому людям з проблемами соціального спілкування, нав'язливими думками і фобіями, слід відмовитися від того, щоб завести вдома кактус.

Дивно, але впевненого в собі і сильного характеру людини, енергетика кактуса може тільки підживлювати і наділяти позитивними рисами: безстрашність, цілеспрямованість, мудрість. Інших якихось негативних впливів кактус на такого господаря надати не зможе.

Сказати впевнено і точно про те, що кактус – погане рослина для будинку не можна. Адже під шаром колючок, кактус має товстий стовбур, наповнений вологою. Саме цей фактор говорить про те, що рослина має «подвійну» енергетику (погану і хорошу).

Користь кактуса:

 • Рослина може виступати, як своєрідний «щит», що відображає погану енергетику.
 • Перебуваючи у будинку, кактус може вбирати всі негативні і негативні впливи, налагоджуючи атмосферу.
 • У будинках, де постійно виникає безліч сварок, кактуси можуть «брати на себе» спалахи агресії і гніву, емоції від образ і почуття помсти.
 • Кактус, що знаходиться близько до робочого місця, здатний поліпшувати концентрацію і розумову діяльність людини. У слідстві, він здатний легше вирішувати складні завдання, приймати рішення і «збирати думки в купку».

ЦІКАВО: Одне з самих незвичайних думок каже, що в будинку, де багато кактусів, «злодії обходять стороною». Правда це чи ні – достеменно не доведено. Так само не відомо з яких причин це відбувається: на енергетичному рівні або тому, що колючі рослини стають перешкодою на шляху проникнення злодія у будинок через підвіконня.

Домашні кактуси

Можна тримати кактуси будинку?

Кактус тримати в будинку можна і іноді навіть потрібно. Однак вибирати для будинку рослину потрібно правильно, в залежності від віку кактуса, його розміру та форми. Звичайно ж, краще всього набувати молоде рослина, взятий відросток у знайомої людини або куплений в магазині.

Якщо ви не впевнені в тому, що зможете забезпечити квітці належний догляд і подарувати свою любов, краще обмежте себе від такого придбання. Якщо ви жодного разу не стикалися з кактусами, перша рослина вибирайте не велике, з маленькими голками.

ЦІКАВО: Деякі наукові дослідження доводять, що рослини реагують не тільки на емоційний стан свого власника, але і на його голос. Тому часті розмови з кактусом будуть його заспокоювати і дозволять йому нести тільки позитивну енергетику.

Гарне місце в будинку для кактуса:

 • Кухня (підвіконня, полку, стільниця) – рослина буде вбирати негатив, який може виникати між домочадцями, втома і емоції образ.
 • Підвіконня – тут рослина отримає необхідну порцію світла і не зможе нашкодити своєю негативною енергетикою, так як буде розташовуватися далеко від людини.
 • На робочому столі – рослина буде «вбирати» в себе всі негативні впливи праці: важкі роздуми, гнів від невирішеного завдання і розчарування.
 • Біля комп'ютера – «найпопулярніше» місце для кактуса. Відомо, що рослина вбирає в себе негативні хвилі, які виходять від монітора і модему.
 • Передпокій (врахуйте, що в ній повинен бути світло) – тут кактус зможе «ввібрати» негативну енергію, що надходить в будинок разом з вами з роботи, вулиці і так далі.

Погане місце в будинку для кактуса:

 • Спальня – особливо, якщо мова йде про ліжка. Кактус, поставлений біля ліжка може негативно впливати на здоровий сон, приносити мігрені, розлади травлення і сприяти статевої дисфункції.
 • Дитяча кімната – крім того, що колючки кактуса можуть бути травматичними для дитини, кактус і дитина – часто вороги один для одного тільки тому, що діти не в силах оцінити важливість рослини. Тому кактус може негативно на них впливати, розвиваючи агресію та інші якості.
 • Кімната відпочинку, вітальня або залу – одним словом кімната, де людина намагається розслабитися. Присутність кактуса в даному випадку може «зіпсувати» спокій.
Квітучий кактус

Для чого потрібен кактус в будинку?

Кактус в будинку потрібен, якщо:

 • Ви хочете дізнатися яка енергетика присутній у вас вдома: погана чи хороша. Якщо сприятлива атмосфера – рослина буде цвісти.
 • Крім того, доглядати і стежити за зростанням кактуса – дуже цікаво. Рослина не примхливо і не вимагає граничної уваги.
 • Якщо ви будете любити свій кактус – він буде позитивно впливати на вашу психіку, якщо немає – навпаки. Якщо вам «не по душі» ваш кактус, передарите його або продайте.
 • Якщо ви «непостійний» людина (у вас багато сумнівів і невпевненості), кактус допоможе вам знайти свій «стрижень» і розкриє у вас тільки позитивні якості.
 • Вважається, що кактус – захисник людини від потойбічних сил, зла і всякої нечисті.
 • Кактус допомагає людині розвивати в собі терпимість до себе і оточуючих.

Кактуси в будинку по фен-шуй: чи можна тримати вдома?

Відразу варто відзначити, що кактус – рослину «примхливе». З перших секунд воно може полюбити, а може і зненавидіти свого «господаря». Визначити відношення рослини до себе дуже просто:

 • Якщо ви відчуваєте себе погано в кімнаті, де знаходиться кактус – рослину вам не підходить.
 • Якщо, навпаки, ви почуваєте себе бадьоро і весело – у вас ідеальна сумісність з кактусом.

Фен-Шуй (древнє китайське вчення про гармонію людини з оточуючим світом) не вітає те, щоб людина заводив у будинку кактус. Вчення дотримується тієї точки зору, що кактус відганяє таку сприятливу енергію «Ци».

Якщо ви поважаєте Фен-Шуй, в таких випадках кактус слід ставити в місцях вдома з «негативною енергетикою», наприклад: сходовий проліт, сходи йдуть вниз, туалет та ванна (як у кімнаті, так і навпроти кімнати, адже в туалеті і ванній вода йде, отже, «забирає з собою» гарне і погане). У таких місцях кактус буде бар'єром, що не дозволяє йти доброго і притягує до себе погане.

ЦІКАВО: Багато хто вважає, що колючки кактуса можна використовувати для виготовлення оберега. Для цього їх збирають і складають у спеціальну скляну колбу, яку носять з собою, або ж закопують в землю перед будинком. Цей оберіг захищає від недоброзичливців і заздрісників.Ще один важливий момент – квітучий кактус потрібен у будь-якому будинку скрізь і завжди. Рослина цвіте вкрай рідко і тому може подарувати радість вашому будинку.

Кактус по Фен-Шую

Які кактуси можна тримати в будинку: прикмета

Кактус в будинку, прикмети:

 • Одна з думок твердить, що кактус в будинку може стати причиною того, що чоловіки не вживаються з ними в одному житлі. Це не більш ніж марновірство, але недовірливі жінки в нього вірять і пов'язують особисті невдачі з рослиною.
 • Якщо у вас досить довго стоїть у хаті кактус і раптово він розцвів – це хороша прикмета, яка говорить вам про те, що незабаром у вашій родині буде весілля.
 • Квітучий в будинку кактус для вагітної пари може передвіщати вагітність і швидке народження дитини.
 • Якщо кактус у вас стоїть довго в будинку і жодного разу не цвіла – це до того, що приміщення, в якому він знаходиться, просякнуте негативом. Можливо, люди часто сваряться, влаштовують скандали або терпіти не можуть один одного.
 • Квітучий кактус – у щасливої людини, нецветущий – запального та злого.

Який потрібен кактус будинок:

Якщо ви точно визначилися з тим, що кактус дуже потрібен вашому будинку – для себе і свого житла його потрібно вибрати правильно. Вибирати рослину слід, орієнтуючись на характер всіх домочадців і атмосферу, яка панує в будинку.

Вид рослини при виборі відіграє важливу роль:

 • Високий кактус – допоможе впоратися з образами
 • Колонновідний кактус – допоможе впоратися з емоційною нестабільністю.
 • Кулястий кактус – помічник в боротьбі за здоров'я психічне і фізичне. Відомо так само, що такий кактус – помічник в боротьбі за схуднення і з переїданням.
 • Пальцевидный кактус – допоможе своєму власникові позбутися від лихослів'я, «злого» мови і необдуманности слів, поліпшить мова.
Високий кактус
Колонновідний кактус
Кулястий кактус
Пальцевидный кактус

Особливості кактуса в будинку:

 • Кактус здатна «відчувати» любов, яка присутня в будинку.
 • Кактус «вбирає» все погане, що є в будинку і тим самим налагоджує відносини між людьми.
 • Кактус буквально «переробляє» негативну енергетику людини, повертаючи йому позитив.
 • Якщо рослина не «доведеться по душі» кому-небудь в будинку, кактус теж це відчує і буде спричиняти цій людині тільки зло, негативно впливаючи на нього, проявляти свій негатив головними болями і поганим настроєм.
 • Ставити горщик з кактусом слід там, де у будинку існують енергетичні «дірки»: двері та вікна.
 • Ні в якому разі не слід тримати кактус біля ліжка ,спальні або дитячій кімнаті біля зони відпочинку, щоб уникнути головних болів і проблем з психічним здоров'ям.

Кактус на роботі: прикмета

Вважається, що ідеальне місце для кактуса, що має негативну енергетику. Так рослина «запам'ятовує» її і постійно вбирає. Тому робоче місце або робочий стіл підійде для кактуса найкраще. Тут він буде мати можливість «харчуватися» негативною енергетикою, що виходить від вас, документів, розрахунків та оточуючих людей.

Крім того, кактус завжди буде залишатися у вас на увазі, що не дасть йому засохнути або залишитися без уваги. Вважається, що кактуси – єдині рослини, здатні нейтралізувати і приймати на себе електромагнітні випромінювання від монітора комп'ютера, телевізора, телефону і модему інтернету.

Прикмети:

 • Кактус на робочому столі з правого боку – подарує натхнення і життєві сили для плідної роботи.
 • Кактус на робочому столі з лівої сторони – буде вбирати негатив, що виходить від робочого процесу.
 • Кактус в центрі робочого столу – буде відволікати від роботи і порушувати розумовий процес.

Кактус в подарунок: значення, прикмета

Прикмети:

 • Купити кактус – все залежатиме від того, як ви будете себе відчувати перші дні після покупки. Якщо погано – то, кактус для вас погана прикмета, яка в подальшому буде приносити тільки негатив у життя.
 • Прийняти в подарунок квітучий кактус – хороша прикмета, яка принесе вам успіх, хороші зміни та радість.
 • Прийняти в подарунок не квітучий кактус – погана прикмета, передвіщає сварку і розлад.
 • Подарувати кактус – дарувати слід тільки квітучі кактуси і кактуси з м'якими голками, щоб не зіпсувати відносини з людиною, якій ви подаєте.
 • <>Знайти здоровий кактус – хороша прикмета, віщує здоров'я.
 • Знайти млявий кактус – погана прикмета, передвіщає хвороби і недуги.
 • Викинути кактус – хороша прикмета, якщо він погано на вас впливав і погана, якщо він просто вам заважав.
 • Залишити кактус (на вулиці, у під'їзді) – хороша прикмета, чекайте змін.

Квітучий кактус: прикмети

Прикмети:

 • Маленьке цвітіння кактуса – прибуток або хороші зміни в будинку.
 • Пишне цвітіння кактуса – незабаром ваше життя зміниться в кращу сторону, до великих подій.
 • Жовта квітка на кактусі – народження дитини в сім'ї.
 • Червоний квітка на кактусі – любов-романтична зустріч, знайомство.
 • Білий квітка на кактусі – до весілля чи сватання
 • Зірвати, зламати квітка з кактуса – погана прикмета, хороші зміни відбудуться з вами не скоро.

Згнив або загинув кактус: прикмета

Прикмети:

 • Засох кактус – в будинку немає любові і розуміння
 • Згнив кактус – в будинку є ненависть і образа
 • Захворів кактус – до розлучення, до сварки
 • Обсипалися голки на кактусі – у вас є заздрісники і недоброзичливці.
 • В землі з'явилися інші паростки – до придбань
 • У кактуса з'явилися «дітки» — хороша прикмета, мир і щастя в родині.

Впав кактус: прикмета

Прикмети:

 • Впав кактус з підвіконня – хто-то вам позаздрив і побажав зла.
 • Впав кактус з робочого столу – погана прикмета в професійному плані: заздрісники, негаразди на роботі.
 • Впав кактус і розбився горщик – сварка з коханою людиною.
 • Впав кактус і розсипалася земля – сварка в сім'ї
 • Впав кактус і зламався – хвороба в сім'ї

Відео: «Кактус в будинку: прикмети і забобони»