Характеристика чоловіка Овна-Пацюки

Вогонь – стихія владна, амбітна і хоробра. Особи, яким випала доля народитися Овнами, притягують своїм внутрішнім магнетизмом, раціональністю дій і суджень. Будь-яка ситуація миттєво аналізується і ось вже готовий план, як отримати максимальну вигоду. У тандемі з практичним розумом і розважливістю народжені в рік Пацюка здатні на високі досягнення. Вміння контролювати і стримувати свої емоції охолоджує імпульсивного Овна.

Характерні риси

Людей зі знаком Овена, народжених у рік Щура, характеризують рішучість і наполегливість. Їм властиво вирішувати поставлені цілі, а проблеми вирішувати негайно. Така людина тримає слово і відповідає за свої вчинки. Кілька бентежить властивий Овнам егоїзм – не проблема, якщо чиїсь інтереси кілька ущемлені, головне – поставити власні мотиви на перше місце.

За гороскопом ці люди практичні і меркантильні, поглинуті своїм внутрішнім світом, процесом самопізнання і самовдосконаленням. Вони кмітливі і проникливі, але комунікабельні і товариські тільки в тому випадку, якщо це їм вигідно. Харизма Щури, її розум і витонченість натури, безстрашність і підступне чарівність у поєднанні з активними і рішучими діями Овна воістину гримуча суміш для чоловіка, здатна залучати представниць слабкої статі.

Велика увага приділяється кар'єрному зростанню та фінансовій значущості. Доводячи на ділі свою перевагу, Овен твердо і вперто йде до поставленої мети. Активна позиція, величезна сила волі і прагнення досягти висот основоположні принципи для цього знака, однак товариськість і видима легкість у спілкуванні приховують за собою сталеву маску, нервозність і мінливі настрої.

Відносини з іншими знаками і сумісність

Любовні стосунки і ділові контакти слід купувати серед Близнюків і Львів.

Бажано, щоб це були народжені в рік:

  • Дракона;
  • Бика;
  • Мавпи.

В той же час найбільш невдалими, на думку астрологів, вважаються Раки і Козероги, народжені в роки Кролика або Коня. Якщо виникає союз двох Щурів – це завжди однодумці. Але не виключено, що вогонь вийде з-під контролю, і щурячий негатив перетвориться в склоки і вічні суперечки.

Кабан зважаючи легкого характеру та веселої вдачі підходить Овну-Криси. Обидва знака націлені на матеріальні блага, комфорт в побуті і стосунках, не обтяжують один одного. Такі представники вдало вживаються разом. З Півнем тандем пристрасний, але короткий. Скандали такі, що іскри летять. Навколо них відчувається імпульсивність і нетерпимість. В іншому життєві орієнтири дуже схожі — якщо утримувати гнівні пориви, пара може відбутися.

Робота і любов – протистояння

Кар'єризм і зацикленість на своїй персоні шкодить особистому житті, тому вкрай високий відсоток незадоволених одинаків. Якщо Овен-Щур отримає одне, то втратить інше. Терпіння і любов з боку другої половини – це гарантія союзу. Самому Овну не під силу будувати відносини, тому як робота займає все його простір. Якщо є бажання залишитися з ним, потрібно вчитися не звертати увагу на його постійну відсутність або самої бути надмірно зайнятої особливою з високими кар'єрними амбіціями.

Норовливість і упертість Баранів не дозволяють керувати собою нікому, про це треба постійно пам'ятати і ні в якому разі не тиснути на нього. В іншому випадку союз приречений. На початку романтичних відносин люди Овен-Щур наполегливі, щедрі на подарунки і квіти, дзвінки і смс. Але раптово вони можуть пропасти на кілька днів, якщо робота того вимагає, і повністю присвятити свій час повністю світом фінансів. В такий час наполегливим жінкам потрібно навчитися терпляче його чекати, інакше він подумає, що зазіхають на його свободу і виплесне всю свою нервозність на партнерку.

Якщо знайти до нього підхід, змінювати чоловік не стане. Йому не властиво змінювати обраний напрям.

Прикидатися і брехати Овен вважає ганьбою. Якщо вирішить закінчити роман, завжди дасть про це знати. Він не визнає свої помилки. Після розставання така людина може захотіти повернутися, але в цьому випадку необхідно намагатися не допустити минулих помилок. Не змінюючи сам, чоловік не прощає чужих зрад. Він відрізняється ревнощами.

Перебуваючи в постійному пошуку свободи ніколи не дасть своєї обраниці її відчути. Але за зовнішньою агресивністю і наполегливістю часто ховається комплекс меншовартості, про який Овен-Щур не поговорить ні з ким. Тому потрібно оберігати його — тоді можна добитися успіху. Його жінка – це його відображення, однакові смаки і пристрасті. Зате в ньому немає і частки підступності. Він не любить прикидатися. Овен-Щур вміє першим вибачитися і бути поруч. Особливо під час лиха або хвороби.

Дружина для вогняного лідера

В шлюбі представники цього знака надмірно вимогливі. Партнерку не ідеалізують. Йому потрібна жінка з м'яким, поступливим характером, розуміє його складний характер і часті зміни настрою. Якщо володарка активної життєвої позиції спробує диктувати Овну свої умови, реакція буде негайною, агресія, роздратування зміняться замкнутістю. Такі чоловіки відчуваю відповідальність за свій союз не тільки з матеріальної, але і з моральної точки зору.

Якщо жінка вирішить займатися своєю справою – він перший помічник і радник, підтримка в усіх починаннях. Ближче до середнього віку Овна починають відвідувати сумніви з приводу прожитих років, власної зовнішності, зайвої ваги. Особливо різко він реагує на любов з боку другої половини, тому любляча жінка повинна бути готова доводити протилежне день за днем, поки нав'язливі думки не підуть зовсім.

Фінансова сторона

Величезну частину часу цей знак приділяє кар'єрному зростанню, фінансів і підвищення кваліфікації.

Ставлячи перед собою часто нездійсненні завдання, такі як:

  • роль матеріального в житті;
  • шляхи самореалізації.

Засмучується, коли не виходить реалізувати деякі з них. Досягти вершини, наполегливо долати труднощі, вогненна міць рухає амбітними поривами. Максималістам Овнам не завжди вдається бути щасливими, всі успіхи — лише щабель для кожної наступної перемоги.

Абсолютні лідери прагнуть зайняти керівні пости або наблизитися до них, прискіпливими до дрібниць. Амбіції і енергійність натури дозволяють їм блискуче справлятися з будь-якою роботою. Особливо в галузі фінансового планування, моніторингу, організації праці. Овен талановита в пошуку нових напрямків.

Бажання довести собі і всім навколо свою неповторність і унікальність часто створює проблеми в колективі, але хитрість і спритність не дозволяє нанести шкоду собі і своїм масштабним планам.

Ненаситність натури і жага завжди мати більше, ніж маєш – це і рушійний стимул і покарання – така характеристика знака.

Ідеальний батько

У вихованні дітей Овни-Щури розкривають найкраще, що в них є. Вони живуть своїм дитиною, його настроями, інтересами. Все, що вони створюють – все для майбутніх спадкоємців. Всебічно прагнуть розвивати дитину, навчати у кращих закладах. Їм необхідно направляти на потрібну дорогу в житті, не примусово, уважно вислуховуючи своє чадо. Трепетні і люблячі Овни-батьки із задоволенням присвячують життя дітям. Сподіваються, що він успадкує кращі риси його батьків і стане гідним продовженням роду.

Фінанси і родинні узи

Відносини з братами, сестрами і племінниками складаються не так ідеально, як з власними дітьми. Тут допустима жорстка безапеляційна критика, демонстрація власної переваги. Якщо Овен надає матеріальну допомогу родичам, то неодмінно при будь-якому зручному випадку нагадає про свою щедрість і доброту.

Якщо все-таки доля звела вас з вогненним упрямцем такі якості, як надійність, підтримка в скрутну хвилину і міцне плече не можуть залишитися без уваги. Чоловіки Овни можуть бути прекрасними союзниками при грамотному підході до їх непростого характеру.

Про те, що шукає чоловік-Овен в любові, дивіться у наступному відео.