Характеристика чоловіка Овна-Бика

Чоловік, який за знаком Зодіаку є Овном, а народився в рік Бика, має непростим характером. Він володіє різними перевагами і недоліками, а завоювати його дуже нелегко. Розглянемо представників даного знаку більш докладно.

Властивості характеру

Бик-Овен в гороскопі – це людина з безліччю амбіцій і прагнень. Народжена в рік Бика і під знаком Овна особистість ніколи не буде розраховувати на сторонню допомогу і просити її у кого-небудь. Такий чоловік занадто впевнений у собі та у власних силах, він звик справлятися з будь-якими труднощами самостійно. При цьому йому важливо, щоб близькі люди поділяли його інтереси і захоплювалися ідеями.

Перш ніж прийняти яке-небудь важливе рішення, Овен-Бик в першу чергу думає про те, чи не будуть зачеплені при цьому чиїсь почуття та інтереси. Мораль і принциповість для таких чоловіків дуже важливі в будь-якій справі. До вирішення кожного питання вони підходять з «холодною» головою. Такі натури завжди і в усьому прагнуть до стабільності. Неважливо, це робота або особисте життя, на першому місці стоїть стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Як вже було сказано, чоловік-Овен-Бик володіє цікавим, і навіть в якійсь мірі складним характером. Однак він прекрасно вміє контролювати себе, свої емоції та почуття. Такий чоловік завжди грамотно розподіляє власні сили, правильно розставляє пріоритети – це додає йому додаткову упевненість в собі.

Чоловік завжди позиціонує себе як лідера, в ньому дійсно є лідерські якості, які повільно, але вірно ведуть до бажаного успіху.

Спонтанні вчинки і необдумані рішення – це може бути про кого завгодно, але тільки не про Бика-Овна. Завдяки тому, що такі чоловіки не квапляться, обмірковують всі ретельним чином, успіх у будь-якій сфері досягається швидко і точно.

Головний недолік Баранів-Биків у тому, що деколи чоловіки ставлять перед собою абсолютно нездійсненні цілі. У підсумку планка виявляється занадто висока, і їм не під силу впоратися з поставленим завданням. Правильно ставити перед собою реальні цілі – це головне, чому потрібно вчитися чоловікам Овнам, народженим у рік Бика. Якщо ви зможете ставити перед собою посильну завдання, не будете сподіватися на свої амбіції і надмірну впевненість у собі, то у вашому житті буде набагато менше розчарувань і падінь.

Якщо ж цього не відбудеться, то падінь в життя таких чоловіків буде чимало. Будь-яку невдачу або втрату Овни-Бики переживають дуже болісно. Якщо когось невдача може роздратувати, то ці чоловіки, навпаки, замикаються в собі, впадають в депресію. Овни-Бики дуже довго переживають будь-які невдачі, повільно збираються з силами, думками, а після діють впевнено і рішуче.

Всі свої доводять розпочаті справи до кінця. Іноді надто захоплюючись своїми власними справами, забувають про близьких, сім'ї і друзів. З-за цього часто виникають конфлікти і непорозуміння, які можуть навіть призвести до неминучого розставання.

Дружба

Окремо варто згадати про те, що представники даного знака щиро цінують справжні дружні відносини. Вони завжди будуть залишатися вірними друзями і того ж чекають у відповідь від інших. Овен-Бик – це той самий чоловік, на якого завжди можна покластися. Друзі і рідні можуть спокійно розповідати йому про свої проблеми, ділитися переживаннями і завжди розраховувати на його підтримку і допомогу. Але при цьому сам Бик-Овен не звик розкривати свою душу перед усіма. Це не той чоловік, який буде розказувати, скаржитися, буде обтяжувати своїми проблемами інших. Все і завжди подібні особи вирішують самостійно.

Особисті відносини

В коханні ці чоловіки так само рішучі й обережні, як і у виборі партнерів для бізнесу. Свою другу половинку Овен-Бик вибирає, орієнтуючись виключно на свої почуття та внутрішні емоції. Вибирати партнерку за розрахунком або переслідуючи якусь користь, він ніколи не стане. Головні якості, якими має володіти його жінка – це терплячість і відданість. Поряд з таким чоловіком буде нелегко, і жінка, яка бажає побудувати з ним стосунки, повинна бути готова до цього.

Якщо жінка готова терпіти й миритися з непростим характером Овна-Бика, готова завжди і всім підтримувати його, то її чекає справжнє щастя. Заради такої жінки цей чоловік готовий на все. Він буде робити все можливе і неможливе для своєї коханої, щоб вона відчувала себе захищеною і щасливою.

В особистих стосунках чоловіки проявляють всю свою ніжність і м'якість характеру. Закохуючись, вони не готові проявляти свій егоїзм, замість цього прощаючи все своїй другій половинці. Ну, навіть якщо не все, то багато. Свою провину вони визнають швидко, відзначають свої помилки завжди і кожен раз щиро за них просять прощення.

Коли Овен-Бик буде повністю впевнений у своїй другій половинці, то обов'язково зробить їй пропозицію. Завдяки взаємному терпіння та поваги, сімейні відносини з таким чоловіком будуть просто ідеальними. Він завжди намагатиметься зберігати мирну атмосферу в домі. Незважаючи на дрібні конфлікти і непорозуміння, такий чоловік ніколи не зрадить своїй жінці.

Овен-Бик також буде відмінно справлятися з роллю батька. Діти відчують від нього позитивну енергетику та впевненість, завдяки чому зростуть в любові. У сімейному житті такі чоловіки люблять порядок у всьому. При цьому самі категорично не люблять приймати участь в таких побутових справах, як прибирання. Чистота і краса навколо – це для них дуже важливо. Але створювати її самостійно не хочуть, оскільки вважають таке заняття дуже нудним.

Ідеальні відносини ці чоловіки можуть побудувати з жінками Овнами, але тільки в тому випадку, якщо вона теж не народжена в рік Бика. Жінки Овни готові йти на компроміси заради сім'ї та дітей, а це саме те, що потрібно такому чоловікові.

Хороша сумісність простежується з жінками, які народилися під знаком Близнюки. Така жінка зможе надати впевненості чоловіка Овна-Бику, зможе створити романтичні відносини. Цей союз буде міцним, відносини будуть стабільними завжди – саме те, що потрібно представнику знака.

Нетривалі, але яскраві відносини можливі з жінкою, знак Зодіаку якої Лев. Чому нетривалі? Коли зустрічаються дві яскраві особистості, і ніхто не хоче поступатися один одному, такий союз поступово сходить на «ні». Йому потрібна більш спокійна жінка, яка не буде прагнути до лідерства у відносинах, а буде вірно супроводжувати його за життя, залишаючись у тіні його слави.

Робота і кар'єра

Ці чоловіки завжди і в усьому прагнуть до стабільності. Вони не з тих людей, які звикли часто змінювати сферу діяльності і місце своєї роботи. Овни, народжені в рік Бика готові працювати на одному підприємстві все своє життя, але тільки за умови, що попереду їх чекає якась перспектива.

Овни-Бики не є кар'єристами за своїм характером, але все ж прагнуть до того, щоб рухатися вперед і не стояти на одному місці. Карколомний кар'єрний ріст – це не про них. Чоловіки повільно рухаються до своєї мети, але в підсумку отримують бажане – стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Публічна демонстрація своїх навичок, хвастощі і самозакоханість ненависні Овнам-Бикам. Саме з цієї причини їм не вдається так швидко прийти до своєї мети. Але вони вміють планувати і проявляти наполегливість. Такі якості по достоїнству оцінить кожен начальник.

На роботі чоловіків цінують, оскільки вони є справжніми професіоналами своєї справи, в якій би сфері не працювали. Однак іноді їм варто трохи зменшити свої амбіції, ставити не дуже високі планки і тримати свою впевненість при собі. Ось тоді з кар'єрою все буде в порядку, не буде різких перепадів і проблем з вищестоящим керівництвом.

У тому випадку, якщо чоловік Бик-Овен стає керівником, то він не буде давати нікому поблажок. Керівники таких чоловіків виходять суворі, але справедливі. Завжди будуть вимагати повної віддачі і від професіоналізму всіх працівників. Овен-Бик прекрасно знає, як досягти своєї мети. При цьому у нього завжди є план, як робити кар'єру і як змусити інших працювати правильно.

Про те, що шукає чоловік-Овен в любові, дивіться у наступному відео.