Характеристика та сумісність Риб, народжених у рік Щура

Зодіакальне сузір'я, а також рік народження впливають на особистість людини незаперечний вплив. Важливо знати свої позитивні і негативні сторони, щоб будувати успішну і гармонійне життя. У цій статті ми розповімо про Риб, які народилися в рік Щура.

Характеристика

Рибу, яка народилася в рік Пацюка, можна охарактеризувати як талановиту особистість, різнобічну і обдаровану. Нагадаємо, що період народження таких людей з 19 лютого по 20 березня 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 років. Люди, народжені в цей період, можуть комбінувати самі суперечливі властивості: дієвість і меланхолійність, допитливість і спокій. З ними приємно спілкуватися, вони оптимістичні та комунікабельні.

Неординарність і гострий розум – характерні якості даних представників. Все це поєднується з мрійливістю, бурхливою фантазією. Така людина буде досить скромний, але в певних обставинах зможе відстояти свої інтереси. А ось що сприймають болісно Риби-Щури, так це прояв несправедливості.

До яскраво виражених рис можна віднести:

 • чутливість;
 • сором'язливість;
 • яскравість;
 • співчутливість.

Особливо варто відзначити розум та уважність таких людей. Вони завжди будуть серйозно ставитися до будь-якої справи. Людина при цьому любить розташовує домашню обстановку, примітний дисциплінованістю. Цікаво, що Риби-Пацюки володіють різними талантами. Один з головних – вміння ефективно взаємодіяти з людьми, правильно будувати стосунки.

Справедливість і доброта в цьому відіграють не останню роль.

До властивостей таких людей можна віднести гуманізм та прагнення до миру. Зазвичай люди реалізують себе у творчих професіях психологічної області. Дуже люблять дітей, присвячують себе їм і їх розвитку. Важливо Рибі-Щура думку інших людей. Заради близьких людей людина буде здатний на рішучі дії. Бояться вони самотності і всіма силами намагаються уникати його.

Особисте життя характеризується сильною прихильністю. М'якість і романтичність притаманна представникам даного знаку та року народження. Болісно сприйматиметься розрив відносин. Не буде миритися така людина з брехнею, зрадами, відсутністю розуміння. Великий вплив може надавати домашня обстановка.

Що ж стосується негативних сторін даних представників, до них можна віднести надмірну образливість. Нехай зовні не будуть виражати це, зате довго будуть пам'ятати. Всі образи людина візьме близько до серця. Згодом не захоче мати справу з людиною, обидевшем його.

Чоловіки

Чоловік Риба, який народився в рік Пацюка, буде відрізнятися практичністю, хорошим самовладанням, при цьому якоїсь піддатливістю. Найчастіше такі люди покладаються на свою інтуїцію і не даремно. Саме вона допоможе йому досягти поставлених завдань, реалізуватися у всіх сферах життя.

До головним характеристикам такого чоловіка можна віднести:

 • спокійне ставлення до всього що відбувається навколо;
 • м'якість;
 • чуттєвість;
 • вроджене чуття.

Для даної натури будуть характерні лідерські якості, які можна простежити вже з дитинства. З такими людьми просто і легко спілкуватися. Вони досить емоційні і можуть навіть передбачити майбутнє. По своїй натурі це тонкі психологи. Здається, вони ніколи не будуть відчувати матеріальних труднощів. У цьому чоловікам допомагає їх працездатність, наполегливість і готовність активно діяти.

Що ж стосується любовних відносин, то не кожна представниця прекрасної статі зможе ужитися з чоловіком Рибою-Пацюком. Незважаючи на його прихильність до сім'ї, він може проявляти твердість і навіть жорсткість характеру. Не потерпить така людина брехні, зради.

Щоб привести сімейні відносини до гармонії чоловікові потрібно буде більше працювати над собою.

Жінки

Жінка Риба, яка народилася під символом Щури, буде відрізнятися хитрим вдачею і м'яким характером. Для даних представників характерна висока товариськість, а також тихий і добрий норов. Представниці прекрасної статі досить ранимі, хоч і намагається це приховати. Різні невдачі сильно засмучують жінок і можуть навіть призвести до депресії.

Основні характеристики дам:

 • шарм;
 • спокій;
 • товариськість;
 • доброта.

Жінки Риби так само як і чоловіки мають сильне чуття, бурхливу фантазію і багатогранні таланти. Риби-Щури зможуть відмінно вислухати співрозмовника, співпереживати йому щиро, завжди прийдуть на допомогу, якщо це буде потрібно. Відрізняється така дама тим, що добре розбирається в природі людини. Жінка зуміє оперативно вирішити поставлені завдання. При цьому поспішати в будь-якій справі не слід.

Подобається представником цього знаку займатися домашніми клопотами, вирішувати побутові питання. На першому місці стоїть сім'я. Жінка буде відчувати досить сильну прив'язаність до свого обранця. Романтика – основа гармонійних взаємин. Готова навіть представниця прекрасної статі буде на жертовність заради благополуччя сімейного союзу. Часто дами завжди задоволені своїм шлюбом, особливо якщо він склався з сильною людиною.

Які вони друзі?

Варто відзначити, що жінки і чоловіки Риби-Щури вміють знаходити спільну мову з усіма людьми. Відрізняються справедливістю, розумом, креативністю, що подобається оточуючим. Друзі їх цінують за можливість у будь-яку хвилину прийти на допомогу. Відрізняються дані представники і тактовністю. Рідко коли можна зустріти кричущу Рибу-Щура. Вони завжди виявляють терпимість у спілкуванні з оточуючими.

Доброзичливість – основа їх характеру. Особливе місце такі люди віддають думку оточуючих. Вони не будуть ображати своїх друзів або явно висловлювати невдоволення в їх адресу. Поважають Риб-Щурів за їх чесність і відкритість. Риби-Щури не дозволять ображати своїх близьких людей і можуть відстоювати свої інтереси.

Почуття справедливості у них загострене. А ось що не сприймають такі люди – це жорстокість. Навряд чи жорстока людина зможе потрапити в розряд друзів Риби-Щури. Завдяки лідерським рисам, у таких людей досить багато знайомих у всіх сферах.

Справжніх друзів у цього знака зодіаку досить мало.

Який партнер потрібен?

Говорячи про чоловіка-Риби, який народився в рік Пацюка, варто відзначити, що він з самого раннього віку прагне побудувати довірчі відносини, знайти собі ідеальну дружину. У родині він є центром і лідером, при цьому дозволяє відчувати всім домашнім спокій і затишок. Не любить даний представник знака зодіаку сварки і скандали, намагається їх запобігти. Тому і жінка йому потрібна спокійна, не конфліктна, яка зможе врівноважити сімейні взаємини.

Зазвичай вибирає наречену чоловік на основі власної інтуїції. Варто порадити більш лояльно ставитися до потенційних обраницям, щоб не залишитися на самоті. Щасливий чоловік буде з тією жінкою, яка його оточить щирою любов'ю, турботою, підтримкою і розумінням.

Жінки-Щури цінують сім'ю і довірчі відносини. Їх приваблюють стабільні чоловіки, сильні особистості. З ними жінка зможе проявити всі свої позитивні якості, забезпечити чоловіка турботою і ласкою. Супутника підбирають вони до вподоби, незважаючи на матеріальну складову людини, так як ці представниці самодостатні. Бажано вступати в шлюб в більш пізньому віці.

При такому розкладі вони зможуть повністю віддатися сім'ї та створити ідеальну сім'ю.

Поведінка в любові і шлюбі

Чоловік Риба-Щур завдяки неабиякому характеру зможе знайти свою єдину жінку і створити щасливу сім'ю. Звичайно, для цього потрібно буде докласти певні зусилля. Якщо представник сильної статі закохується, то він стає справжнім романтиком, ніжним і уважним. В його любові не доведеться сумніватися. Однак, якщо відносини будуть ускладнюватися сварками, сутичками та іншими неприємностями, то він не витримає цього.

Жінки Риби-Щури приділяють особливу частину сімейного вогнища, який є, на їхню думку, основою життя. Представниці прекрасної статі здатні сильно прив'язуватися до предмету обожнювання. Вибирають вони сильних особистостей в якості партнерів. Як такого розриву відносин не відбувається, вони можуть просто зійти нанівець.

Кар'єра і ставлення до грошей

Дами Риби-Щури зазвичай легко домагаються успіху в справах і дуже болісно реагують на невдачі. Варто таким представницям прекрасної статі запастися терпінням і бути твердіше. Завжди такі жінки налаштовані на успіх. Дами зможуть досягти висот у кар'єрі. До фінансів вони ставляться дбайливо, уміють їх правильно розподіляти.

Чоловіки Риби-Щури примітні дотепністю і відмінною інтуїцією. Люди покладаються на своє чуття, досягаючи поставлених цілей. З народження у них розвинені комунікативні навички. Це дозволяє знаходити підхід мало не до кожної людини. Чоловіки часто досягають висот у кар'єрі, вміють укладати вигідні партнерські угоди, підтримувати оптимальні стосунки з колегами. Він виступає в ролі справедливого керівника: може швидко оцінити людину, вміло керувати будь-якою командою. Щоб чогось досягти потрібно, звичайно, постаратися.

Праця і преодолевание власних страхів – основа успіху.

Сумісність

Чоловік Риба-Щур не потерпить фальшивих фраз і лицемірних людей. По натурі він є прагматичною людиною, стосунки будуть розвиватися досить непередбачувано. Кожен раз він поводиться в залежності від ситуації. Відносини з ними непрості, але досить цікаві. Це і приваблює багатьох сильних жінок. Якщо людина буде приборкувати негативні риси свого характеру, то він створить гармонійну сім'ю.

Укладати шлюб радять йому в пізньому періоді. Якщо ж чоловік вирішує узаконити стосунки рано, то краще йому вибирати більш зрілу даму. З її допомогою він зможе розібратися у собі, усуне несприятливі характеристики. Такі відносини будуть наповнені гармонією. Вдалими будуть союзи з Мавпою, Драконом, Пацюком. А ось з Тиграми, Кіньми і Собаками краще не зв'язуватися.

Жінка Риба-Щур відрізняється м'якістю і ранимістю. Вона буде себе добре почувати і буде готова до ідеальних відносин з сильною особистістю. Шукає партнера представниця прекрасної статі виходячи з власної інтуїції.

Вона зможе оточити свого ідеального чоловіка безмежною турботою, ласкою і добротою. Однак така жінка дуже сильно буде прив'язана до свого обранця. Вона не прийме брехню і зраду. Навіть невеличка фальш буде здатна зруйнувати будь-який союз. Максимальної сумісності можна досягти з Биком, Драконом, Мавпою.

Основа всіх гармонійних відносин для представників цього знака – щирість і любов. Якщо людина відчуває справжні почуття, він буде готовий гори звернути заради коханої/коханого. При цьому їм не буде важливо на початковому етапі є взаємність чи ні.

Риби-Щури звикли діяти рішуче.

Інформацію про характер і сумісності Риб, народжених у рік Щура, слід уважно вивчити тим представникам даного поєднання, хто бажає змінити своє життя на краще. Адже зірки закладають основу людини, а змінює свою особистість він сам!

Детальніше про Рибах ви дізнаєтесь із наступного відео.