Жінка Овен-Мавпа: яка вона?

Під знаком Овна мають на увазі людей, які народилися в період з 21 березня по 19 квітня. У тандемі з роком Мавпи такі люди можуть похвалитися активністю. Овен-Мавпа знаходить спільну мову з будь-якою живою істотою і не переносить самотності.

Характеристика за гороскопом

Люди, які з'явилися на світло при такому поєднанні знаків зодіаку, відрізняються активністю, життєрадісністю, товариськістю. Їм незрозуміло і чуже почуття самотності. Вони можуть легко знайти контакт абсолютно з усіма — як з людьми, так і з тваринами. Любительки поговорити висловлюються відкрито і прямолінійно, часто повторюючи одні і ті ж думки, щоб надати їм більшої значущості. Іноді такі розмови втомлюють співрозмовників.

Овни-Мавпи потрапляють в казусні і досить неприємні ситуації з причини надмірної поспішності і необдуманности своїх дій і суджень. Такий недолік компенсується позитивом та щастям, які вони дарують оточуючим їх людям.

Дівчата Овни, народжені в рік Мавпи, непередбачувані. Вони ніжні й ранимі, то моментально стають уїдливими фурією. За будь-якими, навіть самими благородними вчинками представниць цих знаків ховається абсолютний егоїзм та задоволення власних інтересів. Це яскраві, безстрашні реалистки, прекрасно знають собі ціну. Вони вміють контролювати свої почуття, вперто залишаючись при своїй думці, незважаючи ні на які переконливі доводи оточуючих.

Більшість Мавп відрізняються гарною зовнішністю. І навіть не обдаровані природною красою такі жінки притягують до себе увагу. Їх образ надовго залишається в пам'яті.

За характером — це сильні духом, вольові дами, добиваються своїх цілей будь-якими способами.

До основних рис їх характеру відносять:

  • розсудливість;
  • самообожание;
  • наполегливість при досягненні поставлених цілей;
  • терплячість.

Овнам-Мавпам необхідно завжди досягати поставлених цілей. Вони не прагнуть завойовувати своє місце під сонцем і не люблять робити щось для себе. Для них абсолютно неважливо, що думають про них оточуючі. Такі жінки дуже проникливі. Вони з легкістю читають людські душі, розрізняючи переваги і недоліки. Спритно обходять підготовлені для них пастки. Мавпу складно обдурити, але наївність Овна компенсує її виверткий розум. Їх недоліком вважають невміння бути чуттєвими і емоційними.

Також до мінусів цих людей відносять надмірну забобонність, потяг до містики.

Стосунки з чоловіками, родина

Жінки нестримно проявляють себе в любові, якщо абсолютно переконані в щирості партнера. Але навіть якщо вони обожнюють і обожнюють кого-небудь, то на підставі їх рішень лежить тільки холодний розрахунок. Наприклад, дітям потрібен батько, тоді як жінці потрібен сексуальний партнер. При досягненні стабільності у відносинах представниці прекрасної статі виявляють риси тирана, що нерідко стає причиною розриву любовних зв'язків. Однак, мудрі чоловіки, терпляче реагують на подібні прояви характеру, не будуть нудьгувати з такою жінкою. При цьому в достатній мірі будуть відчувати доброту і турботу.

Порівняно зі швидким заміжжям в ранньому віці, шлюб з Овнами-Мавпами, укладений в зрілому віці, має більше шансів на те, щоб стати міцним союзом. До цього віку вони вже визначилися у своїх бажаннях і трудової діяльності. Овни є прекрасними батьками — діти для них бажані. Такі мами розуміють підлітків, можуть дати дитині слушну пораду.

Навчання, кар'єра і фінанси

Жінки Овни відрізняються працьовитістю. Вони талановиті і допитливі. Старанно навчаються, досягаючи прекрасних результатів. Без особливої праці зазубрюють необхідний матеріал.

При своїй мінливості вони не виконують одночасно кілька справ. Вдумливо і грунтовно доводять розпочату справу до кінця. Поєднання Мавпи з Овном в одній людині робить його швидким на роботі. Він щиро допомагає колегам впоратися з додатковою роботою. Таке завзяття цінується керівництвом, але дратує інших членів колективу.

Високий інтелект дозволяє їм займати позицію лідера при вирішенні складних проблем. Найголовніше в таких ситуаціях — результат діяльності, а не визнання в цьому особистого вкладу. Усвідомивши, що помилилися у виборі професії, Овни-Мавпи легко змінюють курс. Вони дуже спокійно ставляться до грошей – це не самоціль. Серед власників фірм і магазинів є багато представників цих знаків зодіаку. Такі жінки успішні в світі моди, медицини, торгівлі, юриспруденції, психології та освіти. Вони щасливі, коли відчувають свою значимість для інших людей.

Обожнюють бути в епіцентрі подій.

Поради Овнам-Мавпам

У представниць прекрасної статі, народжених під знаком Овна, накопичується велика кількість внутрішньої енергії.

Вони не вміють правильно нею розпоряджатися, з-за чого таким жінкам рекомендується дотримуватися порад зі сторони.

  1. Для того щоб не псувати відносини, слід більш позитивно ставитися до критичних зауважень.

  2. Корисним для Овнів-Мавп стане духовний розвиток.

  3. При визначенні цілей не можна ставити перед собою завищені планки.

  4. У складних ситуаціях необхідно радитися з мудрими, реально існуючими людьми, а не шукати відповідей на життєві питання в книгах чи інтернеті.

Стримування завзяття виконувати роботу за інших дозволить налагодити стосунки з колегами. Тому жінкам Овнам потрібно працювати над собою, незважаючи на всі позитивні риси характеру.

Детальніше про жінок Овнах ви дізнаєтесь із наступного відео.