2020 рік буде, якої тварини за східним гороскопом: символ, колір, характеристика. Рік Щура за східним календарем, в які роки випадав на минуле і майбутнє сторіччя: список

У статті ви дізнаєтеся про те, якими характеристиками володіє 2020 рік Білої Металевої Щури.

2020 рік буде, якої тварини за східним гороскопом: символ, колір

Східний календар точно позначає 2020-й рік, як рік Металевої Щури, причому білого кольору. Це обов'язково повинен бути хороший рік, адже щур – тварина розумна, цілеспрямована, находчивое, близьке до людей, воно відрізняється терплячим характером. Так і людина у 2020-му році може перейняти на себе всі ці позитивні якості, знаходячи спокій, розсудливість, подолання перешкод і успіх.

Колір цього «східного» календарного знака теж має значення і передбачає, що рік обов'язково повинен бути плідним. Те, що Щур Металева — важливо, це означає, що будівництво, машинобудування, промисловість, а також садівництво та городництво будуть процвітати. З іншого боку, в 2020 році людині слід усілякими способами охороняти землю і поважати її, приділяючи час навколишнього середовища і природи.

Характеристика 2020 року Щура: опис

Характеристики 2020-го року Щура:

  • Білий колір символу року – це також хороший знак для тих, хто в 2020 році захоче зміцнити відносини або створити шлюб.
  • Рік дуже вдалий для нових починань, відкриття бізнесу, нової роботи і вкладів у проекти.
  • Це найкращий час для того, щоб помиритися з тими, з ким ви були у сварці або завести нове знайомство.
  • 2020 рік також сприятливий для тих людей, що займаються саморозвитком. Сильний характер символу цього року допоможе вам знайти упевненість в собі і розібратися зі своїми бажаннями.
  • Знайти фізичне і моральне здоров'я в 2020 році вам допоможе єднання з природою і металом.
  • Загальна астрологічне думка – рік буде добрим і позитивним. Особливо буде везти тим, хто народився в рік Пацюка.
  • Ще одна особливість 2020-го – це те, що рік буде грошовим і благополучним у фінансовому плані, а отже, можна будувати плани на майбутнє і планувати свій достаток.
  • Рік сприятливий для будь-яких пригод і подорожей, культурного і загального розвитку.

Рік Білої Металевої Щури за східним календарем, в які роки випадав на минуле і майбутнє сторіччя: список

Рік Пацюка