Умовне позначення знаків Зодіаку астрологія, коротка характеристика знаків Зодіаку, символізм в астрології

Кожен знак Зодіаку має свою назву і всі вони, звичайно ж, відомим нам. Однак крім назви, кожен символ має своє умовне позначення, просто кажучи символ, яким він позначається. Кожен такий символ несе в собі своє значення.

Умовне позначення знаків Зодіаку в астрології

 1. Овен – цей знак є першим у списку знаків Зодіаку. Розпізнати його символ досить просто, адже якщо придивитися, то можна побачити в графічному зображенні символу роги барана або ж англійську букву «V», з допомогою якої іноді також зображують роги тварини. Цей знак символізує потужний вибух, до речі люди, народжені під цим знаком Зодіаку, мають саме вибуховим, запальним і сильним характером.

  Знак Овна
 2. Телець – якщо ж придивитися до графічного зображення цього знаку Зодіаку, то з легкістю можна побачити голову рогатої бика. Коло в цьому значку символізує Сонце, а дуга над ним Місяць. Характер людей, народжених під цим знаком схожий з характером бика, їм властива впертість, сила і наполегливість.

  Телець
 3. Близнюки – в значку, яким зображується цей знак Зодіаку можна побачити римську цифру 2. Люди, чий знак Зодіаку Близнюки, мають певну двоїстість своєї натури, найчастіше їх душевний стан сильно відрізняється від того, що вони показують оточуючим. <>
  Близнюки
 4. Рак – це символ нагадує 2 перевернуті коми, також у зображенні цього знака Зодіаку можна розглянути клешні рака. Клешні рака символізують захищеність і безпеку. Люди, які народжені під знаком Зодіаку Рак прагнуть жити в світі з собою і оточуючими, однак, віддають перевагу самотнього життя, про яку мало хто буде знати з їх оточення.

  Рак
 5. Лев – знак Зодіаку Лев графічно зображується як невеликий кружечок і досить велика завитки. Ця завитки часто порівнюється з гривою царя звірів, ну, а коло традиційно символізує Сонце. Є ще одна версія, з чим має схожість даний символ, зі сперматозоїдом. Таке ототожнення дає можливість говорити про силу даного знаку, про чоловічому початку.

  Лев
 6. Діва – найчастіше в графічному зображенні цього знака бачать букви «MV», які можна розшифрувати як Діва Марія. Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, володіють великою життєвою силою, чистою енергетикою і дуже люблять землю.

  Знак Діви
 7. Ваги – найчастіше в цьому символі розпізнають справжні старі ваги, але в астрології прийнято ототожнювати дане графічне зображення знака Зодіаку з Сонцем. Люди, яким пощастило народитися під цим знаком, мають природним талантом знаходити золоту середину і бачити істину.

  Ваги
 8. Скорпіон – у цьому символі чітко видно літеру «M», яка має гострий хвостик, спрямований назовні, а не всередину, як ми могли спостерігати у знаку Зодіаку Діва. Сам хвостик порівнюється з реальним хвостом, жалом скорпіона. Народжені під цим знаком, відрізняються сильним характером, активністю і цілеспрямованістю.

  Скорпіон
 9. Стрілець – мабуть, найпростіший у сприйнятті символ, оскільки в ньому можна чітко побачити стрілу, устремившуюся вгору з паличкою посередині. Стрільці дуже цілеспрямовані особистості, які завжди знають, чого хочуть від оточуючих і від себе, в тому числі.

  Стрілець
 10. Козеріг – порівняно з попереднім знаком Зодіаку, цей має зовсім незвичайне і незрозуміле на перший погляд графічне позначення. В ньому можна розглянути і перевернуту букву «V», і символ, яким позначається знак Зодіаку Телець, однак, прийнято ототожнювати цей значок з козою і риб'ячим хвостом. Козероги можуть похвалитися своїм терпінням, рішучістю, силою та спритністю. <>
  Козеріг
 11. Водолій – безсумнівно, графічне зображення знака Зодіаку Водолій схоже на хвилі, іноді трактують як символ хвилі, які піднімаються завдяки дії вітру. Люди, які народжені під цим знаком, є надзвичайно розумними, їм притаманне логічне мислення, вони наділені силою.

  Хвилі Водолія
 12. Риби – знак Зодіаку Риби зображується у вигляді 2-х вигнутих дуг, які з'єднані між собою паличкою. В астрології прийнято вважати, що це 2 риби, які прагнуть плисти в різному напрямку. Перша риба символізує прагнення людини до злагоди і єднання з душею, друга – до особистісного зростання, розвитку і кар'єрі. Так само існує припущення, що одна з риб покірно пливе за течією, вдячно приймаючи все, що трапляється їй на шляху, друга ж намагається плисти проти течії, аби отримати бажане за будь-яку ціну. Людям зі знаком Зодіаку Риби властива двоїстість натури, мінливість характеру.
Риби

Саме таким чином і такими графічними символами в астрології позначають знаки Зодіаку. Як ви самі змогли в цьому переконатися, кожен знак Зодіаку має своє зображення і його таємний сенс.

Відео: Астрологія і знаки зодіаку