Характеристика жінки Риби, народженої в рік Свині

Жінка Риба, народжена в рік Кабана, завжди бореться за справедливість. Вона з тих людей, хто не зможе байдуже пройти повз чужої біди. Риба-Свиня готова віддати останнє тому, хто дійсно цього потребує.

Характеристика

Жінка Риба-Кабан – це приваблива, добра та чуйна натура, яка готова прийти на допомогу всім, хто цього потребує. Вона володіє легким і поступливим характером, завдяки чому в її оточенні завжди багато друзів і знайомих. Всі знайомі дівчата знають про те, що якщо трапилася біда, то вона прийде на допомогу першій.

Дівчина Риба, народжена в рік Свині, завжди знаходиться в приємному настрої. Завдяки своїй веселій вдачі дівчина легко заводить собі нових друзів. Що б не відбувалося в житті, Риба-Свиня намагається на все навколо дивитися з оптимізмом і у всьому бачить все тільки хороше. Цю жінку зовсім не лякають труднощі. Вона легко береться за кілька справ одночасно, при цьому не забуває допомагати близьким. До кожної справи Риба-Свиня ставиться з великою ретельністю і відповідальністю. Всі розпочаті справи дівчина доводить до кінця. Тому якщо вона обіцяла допомогти, то будьте впевнені в тому, що вона виконає всі на 100%.

Кажуть, що дівчата – це хитрі і підступні істоти. Це твердження не має ніякого відношення до Риби, народженої в рік Кабана. У цій дівчині дивним чином поєднуються лише позитивні якості. В ній немає ні краплі хитрощі, злості чи підступності. У будь-якій ситуації вона надходить з людьми виключно чесно і справедливо.

Жінка Кабан, народжена під знаком Зодіаку Риби, абсолютно не виносить конфліктних ситуацій. Сама намагається не вступати ні в які суперечки, а якщо відчуває, що назріває конфлікт, то уникає його будь-якими шляхами. Якщо Риба-Свиня зрозуміє, що її або когось із близьких незаслужено образили, то тільки в цьому випадку вона буде готова вступити в суперечку, щоб довести свою правоту. Якщо кривдник зробить перший крок назустріч, то вона миттєво все йому простить.

У такої ідеальної жінки практично немає недоліків. Її безконфліктність і поступливість деколи може зіграти з нею злий жарт. Тому саме ці якості Риби-Свині можна відзначити як недоліки. Іноді вона буває такою м'якою і невпевненою в собі, що навіть готова поступитися коханого хлопця своєї подруги.

Таке самопожертва – це істотний мінус в ідеальному характер цієї жінки.

Який чоловік їй потрібен?

Жінці Рибі, народженої в рік Свині, потрібен добрий і розуміючий чоловік. Її обранець повинен сприймати особливості її характеру і спокійно ставитися до її поривів доброти по відношенню до інших людей. Адже Риба-Свиня може і серед ночі помчати на допомогу подрузі або зовсім незнайомій людині. Тому чоловік повинен бути готовий до цього.

Крім того, поруч з такою жінкою повинен бути порядна людина, яка не стане її обманювати, не буде користуватися її слабкістю і беззахисністю. Риба-Свиня мріє про те, щоб поряд з нею був чоловік, який буде розуміти її з півслова і підтримувати в усіх починаннях, а також буде щиро любити.

Поведінка в любові і шлюбі

У любові ця жінка не виявляє великої активності. Навпаки, частіше веде себе сором'язливо і навіть замкнуто. Навіть якщо Риба-Свиня буде тривалий час перебувати в близьких стосунках зі своїм коханим чоловіком, вона все одно буде продовжувати соромитися його і не стане повністю розкривати свої почуття.

Як тільки між нею і чоловіком зав'язуються стосунки, вона тут же починає мріяти про щасливе спільне майбутнє, про міцну сім'ю і дітей. Усіх чоловіків, які симпатизують їй, Риба-Кабан звикла ідеалізувати. Крім того, заради коханої ця жінка піде на будь-які жертви. Деякі підступні чоловіки відчувають це і ведуть себе дуже нечесно по відношенню до неї. Риба, народжена в рік Свині, цілком може зв'язатися з шлюбним аферистом або альфонсом.

Але навіть після того, як відносини трагічно завершаться, ця жінка все одно буде виправдовувати чоловіка і шукати недоліки в собі.

В шлюбі Риба-Свиня зможе проявити всі свої найкращі якості. Вона постарається оточити чоловіка турботою і ніжністю. Буде балувати його щодня кулінарними шедеврами і підтримувати ідеальну чистоту в будинку. До дітей Свиня, народжена під знаком Риб, буде ставитися з особливим трепетом і любов'ю.

Кар'єра і бізнес

Жінка Риби, народжена в рік Кабана, цілком може досягти великих висот у своїй кар'єрі. Враховуючи всі вищеперелічені якості її характеру, людина може подумати, що це слабка жінка. Але насправді Свиня-Риба відрізняється дуже сильним і рішучим характером.

Найчастіше для багатьох представниць цього знака Зодіаку кар'єра є найважливішим етапом у їхньому житті. Улюбленій роботі Риба-Свиня готова присвячувати весь свій вільний час. З цієї причини жінкам Рибам вдається зробити хорошу кар'єру і добитися фінансового благополуччя. Багато Риби, народжені в рік Свині, вирішують відкрити власну справу, і у них це чудово виходить. У цих жінок багато знайомих у різних сферах, які тепло до них ставляться і готові допомогти на початковому етапі з бізнесом.

Єдине, що може перешкодити Рибі-Свині зробити успішну кар'єру – це її невпевненість у собі. Але якщо жінка зможе перебороти цей страх, то легко впорається з поставленим завданням.

Також для неї дуже важливо, щоб поряд був такий чоловік, який буде їй підтримкою і опорою в будь-якій ситуації.

Сумісність

Міцний союз у жінки Риби-Свині можливий з чоловіком, який був народжений під знаком Риби. Цей чоловік буде добре розуміти свою улюблену і ніколи не зрадить її.

Хороші стосунки можуть скластися з чоловіком Козерогом або Стрільцем. Представники цих двох знаків Зодіаку настільки будуть зачаровані її безпосередністю, чистотою і щирістю, що будуть готові відразу зробити Рибі-Свині пропозицію руки і серця. Шлюб з такими чоловіками цілком може бути щасливим.

Детальніше про жінку Рибах ви дізнаєтесь із наступного відео.