Характеристика та сумісність жінки Діви, народженої в рік Бика

Діва є шостим знаком в зодіаку. Хоча і можна знайти двох людей з протилежними характерами, народжених під цим знаком, майже всі вони виявляють такі якості, як вередливість і увагу до найдрібніших деталей. Вони благонадійні, і дружба з ними непідробна і міцна. Хоча це далеко не романтики у стосунках вони уважні і віддані.

Характеристика особистості

Діви, як правило, відомі своєю прямою поставою. У них зазвичай спокійне і приємне обличчя. Дівчата, народжені в рік Бика, рідко мають надлишкову вагу, оскільки піклуються про своє здоров'я.

Найбільш відомою рисою Діви є перфекціонізм. Так як жінка виконує поставлену задачу з великою увагою до деталей, вона не схвалює роботу, зроблену халатно. Завжди чекає такої ж високої якості від інших, як вимагає від себе. Оскільки є прихильницею подробиць, то завжди організована, і вкрай рідко не складає список справ або покупок. Жінка працьовита за природою, іноді трохи занудна.

Діви-Бики дуже практичні і раціональні. Вони приймають рішення головою, а не серцем. Бути практичним – не значить бути романтичним.

Це дратує деяких представників інших знаків.

Вона схильна бути завжди обережною. Не чекайте, що Діва прийме ризиковане або необачне рішення, будь то в фінанси, особисте або професійне життя. У будь-якій ситуації дівчина намагається залишатися тактовною і раціональної. Вона не полінується витратити трохи часу, щоб зважити наявні плюси і мінуси. У всіх питаннях життя залишаються консервативними.

Багато Діви – інтроверти, і воліють самотність. Народжені в рік Бика здаються дуже спокійними, вони дійсно добре контролюють свої емоції. Нервозність або буйні сплески емоцій – це не про них, проте зовнішній спокій не завжди є відбиттям їх внутрішнього стану, оскільки в цей самий момент всередині можуть кипіти пристрасті.

Дами абсолютно нетерпимі до недоліків інших. Це якість заважає працювати у великому колективі. Дуже примхливі за своєю природою, якщо не в настрої, будуть критикувати інших.

Дружба і любов

Жінка Діва є одним з найбільш надійних друзів, який завжди прийде на допомогу і знайде рішення проблеми. Вона вірить тільки в щиру і чисту любов, може піти на все заради партнера. Закохується раз і назавжди, і навіть якщо відносини не клеяться, буде намагатися зберегти їх будь-якою ціною.

Це сталева леді, не боїться вести війну проти миру за те, що вважає правильним. Дівчина Бик практична і емоційна одночасно.

Її розум і серце чудово синхронізовані, тому вона відновлює баланс і спокій у відносинах.

Не опрометчива, але в той же час дуже щедра в любові. Ненавидить полярність, є врівноваженим і самодостатнім індивідуумом, уникає нерішучості і ніколи не змінює свого рішення. Любить мистецтво і літературу.

Не кидається у вир з головою, оскільки це просто не її стиль. Буде спокійно спостерігати за людиною і дасть йому стільки часу, скільки вважатиме за потрібне, щоб оцінити, чи вартий він її уваги. Ніколи не стане вибачатися за це, бо знає собі ціну і не погодиться на меншу.

В сім'ї

Як дружина, працьовита і дотримується дисципліни. Відома своєю пунктуальністю, любить порядок і методичність у всьому. Терпіти не може потріскані, недоглянуті і брудні нігті.

У будинку повинен бути ідеальний порядок. Не стане приховувати свого невдоволення, якщо чоловік ледачий і не виконує елементарної роботи по дому.

Кошти витрачає більшою мірою на комфорт всередині будинку іноді буває дуже скупа. Прекрасна сумісність простежується з Козерогом, народженим в рік Щура або Мавпи.

Непогано уживаються з Водоліями, Вагами і Стрільцями.

Швидше за все, стане виховувати своїх дітей з великою турботою. Навчить їх любити книги і вести культурне життя. З таким батьком діти володіють хорошими манерами і дотримуються етикету.

Навчать, як економити і не витрачати зайву електроенергію, привчить до особливого ставлення до заробленим грошам. На жаль, надмірна критика і постійне тиск, яке спрямоване на досягнення досконалості, часом відштовхує дітей, виникають тертя в сім'ї.

Детальніше про жінку Діві ви дізнаєтесь із наступного відео.