Характеристика жінки Діви, народженої в рік Щура

Під знаком Діва-Щур живуть усі, хто народився в період з 24 серпня по 23 вересня в 1948 році і кожні наступні 12 років.

Люди, що з'явилися на світ у рік Щура під знаком Діви, відрізняються умінням створювати позитивну думку про свою персону. Вони завжди намагаються виглядати презентабельно і формують у спілкуванні комфортну атмосферу. Це виражені інтелектуали, детально досліджують все, що відбувається навколо них.

Діва-Щур впевненим кроком йде по життю, сміливо намічаючи собі цілі, не сходячи з курсу. Вона прораховує кожна дія і обмірковує вчинки, намагаючись передбачити появу можливих складнощів і перепон на кілька років вперед. Ці люди дивно поєднують прагматизм і чуттєвість. Їм точно зрозуміло, як повинні складатися їх кар'єра, особисте життя і спілкування з оточенням. У побудові своєї долі вони покладаються на власне «его». І якщо до якоїсь людини у них виникає відторгнення, зводять нанівець відносини з ним.

Народжені під знаком Діви в рік Щура можуть похвалитися чуйною спостережливістю і логічним складом розуму. Їх емоційність дозволяє приймати все нове з позитивом, помічати ті плюси, які не видно іншим.

Щури насторожено піддають всі делікатному аналізу, розбираючи кожну ситуацію, щоб не потрапити під «удар долі». Обережність і ощадливість – їх кредо, а ще ці люди не втрачають шанси і створюють своє фінансове благополуччя.

Характеристика жінки Діва-Щур

Свій зовнішній вигляд представниці цього знака року підтримують всіма силами. Ретельний догляд за собою, спостереження за станом здоров'я і модними тенденціями – в цьому вся Діва, яка з'явилася на світ у рік Пацюка. Її відрізняють вишукані манери, вихованість, природний смак і елегантність. Тому вона так приваблива для інших.

До вподоби Діва року Щура порядна і добросерда, нездатна зраджувати і дбайливо зберігає всі секрети. Чужу таємницю вона не видасть, що б не трапилося. Також відповідально ставиться і до даним обіцянкам. Надійність і благородство таких людей дуже підкуповують. Бо у них багато щирих подруг і друзів.

Жінка Щур під знаком Діви ніколи не стане використовувати заборонені прийоми, добиваючись поставлених висот. Закулісні ігри і підлі інтриги – не її тема. Відмінні риси характеру цих людей – доброзичливість і відкритість. Вони щирі і цінують в людях все людське, особливо відзначаючи інтелект і розум.

В дружбі Діви-Щури завжди віддані, навіть незважаючи на всі недоліки своїх друзів. Недоброзичливці ж викликають у шляхетних Дів лише поблажливість.

Діва-Щур зуміє реалізувати себе у багатьох справах. Менеджер або керівник у будь-якій сфері – це їй по плечу. Прагнення до самовдосконалення перетворює її в справжній довідник з багатьох питань і чудового аналітика. В роботі відрізняється високою стресостійкістю, навіть можна назвати це якість непробиваемостью.

Це працьовитий знак, зі старанністю і ретельністю підходить до справ. Вимогливість і посидючість перетворює її в ідеального співробітника і колегу, з якою завжди комфортно співпрацювати.

Емоційна сфера життя Діви, народженої в рік Щура

Любовні стосунки Діви року Щура часом відбуваються з труднощами на емоційному рівні. Все із-за надзвичайної прискіпливості вічно критикує Діви. Вона вимоглива і це порушує гармонію в парі з різними знаками Зодіаку.

Сімейне щастя здатна затьмарити і її манія порядку і охайності, приділення великої уваги на побутові дрібниці. Але при цьому Діву-Щура не дорікнеш в черствості. Немає більш терплячою і турботливої мами, дружини і бабусі.

Це сильна особистість, яка звикла діяти і покладатися на власний розум та інтуїцію. І хоч остання у неї не надто розвинена, в упряжці з працьовитістю вона досягає цілей в будь-якій сфері. Безцінну якість – доводити всі справи до точки – підвищує її шанси на перемогу в сотні разів.

Це блискучий аналітик, вміє передбачити, яку розвиток буде мати та чи інша ситуація. Тому її рішення зважені та обмірковані, а дії прораховані задовго до моменту, як щось може піти не так.

З Дів-Щурів виходять чудові фінансові директори і бухгалтери, майстри умілих стратегій і створювачки успішних підприємств. Вони чудові організатори, які ніколи не користуються вигідним становищем тільки собі на благо.

Діва, породжена на світло в рік Щура в особистому житті

До вибору супутника у цих дівчат дуже серйозний підхід. Відбір вона веде з властивою своїй натурі скрупульозністю. Вимоги висуває до претендентів досить чіткі і солідні. Оцінці піддається як зовнішній вигляд, так і інтелектуальне наповнення плюс потенціал фінансового рівня. Байдужою вона залишиться як до багатого ідіоту, так і до генія-бідняка. Гармонія духовного і матеріального для неї дуже важлива.

Поруч з нею ніколи не буде невдаха чи бездіяльний мрійник, не вміє заробити на життя. Потужна енергетика Діви приваблює орду шанувальників, а значить, вибрати з них ідеального є великі шанси.

Однак її схильність пригнічувати загрожує безхмарним відносин розладом. Тільки з віком до жінки Діві-Щура приходить розуміння, як вдаліше взаємодіяти з партнером, вміло застосовуючи свою владу, не чинячи тиску. Пом'якшення характеру сприяє і народження в родині дітей.

В будинку таких господинь завжди чисто і раді гостям. Тут їх зустрічають посмішкою і ароматом домашнього печива та смачної кави. Тут поважають інтереси кожного, і стіни привітного дому не хочеться покидати годинами.

Проникливі Діви користуються своєю тонкою інтуїцією, щоб розпізнати настрій чоловіка, дітей і рідних, всіляко намагаються згуртувати їх і об'єднати сімейними інтересами.

Сумісність у любові з іншими знаками

Чуттєві та емоційні Діви-Щури шукають партнерів для любові зі спільністю поглядів і уявлень про життя. Вони потребують тих, хто готовий вислухати і зрозуміти. Кандидату не висуваються жорсткі вимоги.

Союз двох людей, народжених у рік Щурів, не зовсім простий і вдалий, але гармонія в інтимних відносинах дозволяє дивитися на все крізь пальці.

Майже ідилічна картинка сімейного життя з Тельцем, Овном і Раком. Пихатій Щура в знаку Діви не задовольнить зарозумілість Стрільця і самолюбство Риб. Вона потребує стабільної підтримки і турботи. Козеріг може пригнічувати Діву, а ось Рак і Діва стануть спорідненими душами, союзниками у всіх починаннях. Як кажуть відгуки, напруженими будуть зв'язку з Близнюками і Рибами.

Для жіночого і сімейного щастя Діві-Щура варто бути більш поблажливою до чоловіка і лояльною до дітей. І не забувати, що увага – це не спроби перекроїти на свій лад, а прояв турботи і душевності.

Детальніше дізнатися про цю особу ви зможете в цьому відео.