Характеристика особистості жінки Козерога, народженої в рік Бика

Жінка, народжена в рік Бика і під знаком зодіаку Козеріг, має непростим характером. Незважаючи на зовнішню неприступність, вона дуже тепло і трепетно ставиться до оточуючих людям. Про що розповість характеристика гороскопу жінки Козерога-Бика?

Особливості

Дівчина, народжена в роки Бика, і яка за датою народження відноситься до знака зодіаку Козеріг – це сильна особистість з непростим характером. Головна її мета в житті – зробити все можливе для того, щоб цей світ став кращим.

Вона з самого дитинства відрізняється старанністю і вмінням правильно контролювати свої почуття та емоції. Ще будучи маленькою, Козеріг-Бик легко справляється з поставленими завданнями, добре вчиться і виконує нескладні доручення батьків. Така старанність проявляється і в рисах характеру дорослої жінки Бика-Козерога.

Жінка Бик-Козеріг – це обдарована і по-справжньому творча особистість, яка завжди ставить перед собою цілі і легко їх домагається. Особливість її характеру полягає і в тому, що ця жінка не зупиняється на досягнутому.

Вона завжди прагне до самовдосконалення, завжди готова отримувати нові знання, вчитися чогось нового і цікавого. Завдяки тому, що дівчина Козеріг-Бик весь час отримує нові знання, вона легко адаптується в будь-яких умовах і знаходить спільну мову з усіма.

Ця жінка завжди і у всьому прагне проявити свої лідерські якості. Звичайно, така риса характеру може допомогти зробити успішну кар'єру, а ось в особистому житті це заважає знайти сімейне щастя.

В якій би життєвої ситуації ні виявилася жінка Бик-Козеріг, вона намагається завжди і у всьому бути чесною. Важко сказати, чи є це позитивною або негативною стороною її характеру, так як часом чесність може зіграти з нею злий жарт.

Народжена в рік Бика і під знаком Козерога завжди намагається випромінювати позитив. Можливо, в цій особливості і криється секрет її успіху. Навіть якщо вона опиняється в складній життєвій ситуації, стикається з проблемами, то ця жінка ніколи не опускає руки і не впадає в депресію. Їй знадобиться зовсім небагато часу для того, щоб розібратися в ситуації, і в підсумку знайти правильне рішення.

Друзі і подруги часто звертаються до неї за порадою, оскільки Бик-Козеріг вміє правильно аналізувати і допомагає знайти вихід навіть із складної ситуації. Єдиний мінус їх характеру полягає в упертості і незговірливість.

Часом це дуже сильно заважає жінці Козерогові, народженої в рік Бика. З-за цього руйнуються дружні, а часом і особисті стосунки.

Астрологи рекомендують цим жінкам бути терплячими і уважними до своїх близьких. Важливо пам'ятати про те, що будь-яка людина має право на помилку. Не рубайте з плеча, не проявляйте свій егоїзм і впертість, дозволяйте близькій людині висловитися. І ще вмійте не просто слухати, але і вчіться чути те, що говорять вам оточуючі.

Також цим жінкам, народженим в рік Бика і під знаком зодіаку Козеріг, варто відмовитися від надмірної самокритичності. І до оточуючим людям не потрібно пред'являти занадто високі вимоги, так як не всі здатні працювати з такою ж самовіддачею, як Бик-Козеріг.

Фінанси та кар'єра

Жінка Бик-Козеріг любить завжди перебувати в русі. Частково їх можна назвати кар'єристками, так як, досягнувши певної мети, вони не готові зупинятися. Рухаючись до своєї мети, вони не звикли здаватися, тому краще не вставати на шляху у такої жінки.

Жінки, народжені під знаком Козерога і в рік Бика, звикли не тільки ставити цілі перед собою, але і чітко вибудовувати план дій. Така організованість у роботі допомагає їм досягти великих висот, і при бажанні вони можуть зробити запаморочливу кар'єру.

Незважаючи на таке прагнення працювати, вони не мріють про великі гроші. Їх захоплює сам процес, їм подобається крок за кроком йти своїм наміченим шляхом.

Козеріг-Бик цілком може погодитися на роботу з низькою заробітною платою, головне, щоб їй подобалося.

Як працівник, Бик-Козеріг проявляє себе лише з позитивного боку. Начальство завжди цінує таких виконавчих співробітників, які чітко і в строк виконують свою роботу. З колегами відносини теж складаються непогано. Козеріг-Бик завжди готова прийти на допомогу кому-небудь із колег, і робить вона це не заради власної вигоди.

Відносини і шлюб

Жінка Козеріг-Бик володіє дивовижною природною чарівністю, завдяки чому їй вдається завжди бути в центрі уваги. Вона ніколи не буває обділена чоловічою увагою, навколо неї завжди досить кавалерів, які готові піти за нею на край світу.

Ця жінка вміє кокетувати і фліртувати. Їй настільки подобається підвищену увагу з боку протилежної статі, що дівчина Бик-Козеріг може завести два романи одночасно. На жаль, не всі романи виявляються вдалими і тривалими. І виною всьому знову ж складний характер самої жінки. Вона часто проявляє свій егоїзм, вимагаючи від партнера повного підпорядкування. Таке ставлення подобається не всім чоловікам, тому більшість романів цих жінок не мають ніякого продовження.

Є ще одна особливість у характері у Бика-Козерога, яка їм заважає побудувати особисте щастя – вони схильні фантазувати, і часом їх уявлення про особисте щастя сильно відрізняється від дійсності.

У підсумку ці жінки і зовсім можуть відмовитися від сімейних уз і будуть противитися тому, щоб почати новий роман. Але самотність не принесе їм щастя, тому варто опрацювати недоліки свого характеру і змінюватися заради другої половинки.

Коли дівчата, народжені в рік Бика і під знаком Козерога, вступають в шлюб, то сімейне життя теж складається не так просто, як хотілося б. Виною всьому зайве завзяття брати активну участь у суспільному житті. Вони можуть цілими днями пропадати на роботі, можуть серед ночі помчати до подруги, щоб їй допомогти. Часом громадські справи для них стають набагато важливіше, ніж справи сім'ї. До такого ставлення може звикнути не кожен чоловік і не кожен готовий миритися з цим.

Цій жінці дуже складно приймати ті умови і правила, яким має підкорятися будь-яка жінка в шлюбі. Але Козеріг-Бик готова йти на поступки заради того, щоб не залишитися одній у цьому житті. Щоб оцінити по достоїнству всі принади сімейного союзу, цим жінкам краще вступати у шлюб після тридцяти років.

В такому віці вони здатні оцінити сімейний затишок, і можуть стати хорошими господинями і люблячими матерями.

Що стосується сумісності, то жінка Козеріг, народжена в рік Бика, може побудувати міцні відносини з чоловіком-Овном. Як правило, такі чоловіки дуже амбітні, і робота для них на першому місці. Тому Овен цілком здатний зрозуміти і прийняти всі її переваги і недоліки. Поряд з таким чоловіком Козеріг-Бик зможе відчути себе справжньою жінкою і спокійно відмовиться від кар'єри і громадських справ заради сім'ї.

Стосунки з чоловіком-Тельцем можна вважати практично ідеальними. Козерога і Тельця об'єднують спільні погляди на життя, і це допоможе їм створити міцний і довговічний союз. Також непогана сумісність у жінки Козерога, народженої в рік Бика, простежується з чоловіками, які народилися під знаком зодіаку Рак, Лев і Водолій.

Детальніше дізнатися про характеристику даної особистості ви зможете в цьому відео.