Характеристика жінки Діви, народженої в рік Кролика

Основні риси жінки Діви, народженої в рік Кролика або Кота, – схильність до охайності, акуратності. Такі дами у всьому цінують порядок. Вони відрізняються делікатністю, гарним вихованням, але і деяким внутрішнім неспокоєм. Нижче наведена більш детальна характеристика представниць таких знаків.

Характер

Можна сказати, що такі представниці прекрасної статі по своїй натурі є лідерами. При бажанні такі жінки досягають дуже багато чого. Їх погляди можна назвати консервативними, але не в поганому сенсі: для них важливі сім'я, будинок, традиції. Жінки Кролики-Діви вміють дуже добре вирішувати проблеми, якщо впевнені в тому, що в цьому є сенс (які-небудь знання і вміння, які будуть корисні у майбутньому, досвід, переваги соціального життя і так далі). Вони відрізняються силою волі, наполегливістю, що дозволяє їм досягати великого успіху в житті.

В любові

У відносинах Кот-Діва відрізняється наївністю і влюбливістю. Такі дівчатка зазвичай рано починають зустрічатися з хлопчиками. Раннє заміжжя також цілком можливо. Однак потрібно враховувати наступне: вступаючи в шлюб, не будучи до цього готовою, жінка дуже сильно ризикує. У підсумку можна надто пізно зрозуміти, що це було помилкою.

Жінка Діва-Кіт не повинна поспішати з одруженням. Спочатку потрібно не один раз перевірити почуття потенційного чоловіка, як і свої власні, і вже потім можна буде вирішуватися на такий важливий крок.

Від природи така дама схильна до критичності, і це як раз той випадок, коли її треба проявити.

В роботі

Для таких представниць прекрасної статі дуже велике значення має кар'єра. Вони здатні досягти великих успіхів у роботі. Діви-Коти знають, як йти до своїх цілей, для них нестрашен важка праця. З цієї причини такі жінки успішно роблять кар'єру і швидко, зазвичай для цього вони використовують тільки власні досвід і знання. Ці дами цінують гроші, вміють їх заробляти і знають, як з ними поводитися.

Варто також відзначити, що жінки Діви-Кролики відрізняються такими важливими для створення гарної кар'єри якостями, як красномовство і дипломатичність. Вони вміють знаходити спільну мову з людьми і розташовувати їх до себе. Це сприяє швидкому просуванню по кар'єрних сходах.

В шлюбі

Такі жінки зазвичай займають лідируюче положення в сім'ї. Своїх рідних вони радують делікатним, ніжним ставленням, яскравістю почуттів. Для членів сім'ї жінка Кот-Діва може досягти дуже багато чого (це стосується не тільки атмосфери в будинку, але і кар'єрних успіхів). Чоловік, діти дуже люблять, поважають і цінують таку дружину і матір.

Таким жінкам краще виходити заміж пізніше. У зрілому віці вони рідко допускають помилки при виборі супутника життя, оскільки стають більш розважливими, критично налаштованими.

Однак скільки б років не було Дівам-Котам, їм ніколи не чужа романтика.

Сексуальні стосунки

У цих жінок бувають проблеми зі спонтанністю в інтимних відносинах. Вони можуть бути сором'язливими, не завжди вміють повністю розслаблятися, розкриватися для свого партнера. Деяким такі дами здаються холодними, але це оманливе враження. Вони люблять секс, хоч і не є дуже темпераментними.

Чоловікові, якому Діва-Кіт буде повністю довіряти, вона продемонструє всю свою ніжність і готовність йти на експерименти. Однак таку жінку все одно навряд чи можна буде назвати неприборканої в ліжку. Слід враховувати, що Котам-Дівам не подобаються надмірно сильний напір, агресивність, невихованість.

Ці якості в партнері вбивають всі бажання такої жінки йти на контакт.

Рекомендації таким дамам

Діви-Коти повинні досягти балансу між духовними і матеріальними цінностями. Можна сказати, що в їх житті ця задача є основною. Якщо щось буде переважати, ця жінка не буде щасливою. Рекомендується також проявляти до оточуючих більше уваги і довіри. Слід навчитися спокійно приймати негативні сторони життя: коли Кіт-Діва нервує, це дуже негативно на неї впливає.

Про те, як підібрати пару для жінки Діви, смотирте у відео нижче.