Характеристика чоловіка Діви, народженої в рік Пацюка

Поєднання Діви в зодіаку і Щури за західним гороскопом робить такого чоловіка одним з найбільш суперечливих фігур гороскопу. Яка ж характеристика чоловіка Діви, який народився в рік Пацюка, і на становлення якихось його якостей вплинув гороскоп?

Дати

Перш ніж складати гороскоп для будь-якої людини, потрібно дізнатися, коли він народився (рік і число місяця), щоб зв'язати цю інформацію з даними східного і західного гороскопів. Так, Діви народжуються з 22 серпня по 23 вересня, а Щури — у 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 роках. Незабаром — у 2020 році — з'явиться новий «виводок» Щурів, до яких також можна буде віднести цей гороскоп.

Зовнішність і поведінка

За рахунок своєї природної тяги до раціоналізації та охайності дуже важко знайти чоловіка Діву-Щура, який би не доглядав за собою. Як правило, такі чоловіки чисто виголені, мають гарну стрижку і регулярно перуть – самі! – задля підтримки власного комфорту. Праці для них це не становить. Вони завжди виглядають чистими. Цілком можливо, що за зовнішнім перевагою ховається перфекціонізм — бажання і тут досягти ідеалу.

Це досить потайливі люди – ніколи не зрозуміло, що у них в голові. Перебуваючи в компанії, легко можуть підтримувати розмову, вести себе дотепно і відкрито, але думати в цей момент зовсім про інше.

Це не про лицемірство – цього за Щурами помічено не було, – це про пріоритети. Діви готові підтримувати видимість ввічливих стосунків, але ставити це головною метою свого життя не будуть. Якщо доведеться вибирати між компанією або самотністю, Діва вибере друге. Проте відносини з жінками – зовсім інше питання.

Любов

Любовні стосунки для Діви-Щури – це повна підтримка, причому найчастіше негласна. Дама серця такого чоловіка зовсім не зобов'язана бути емоційною або тактильної, проявляти турботу обіймами або поцілунків – вона повинна бути в першу чергу дружиною-іншому, адже секс не є підтвердженням любові для нього. Відданість і німе розуміння й прийняття людину таким, як він є, – це про Діву. Стовідсотково вам потрібно буде вчитися розкривати його душу, але робити це поступово. Якщо такий контакт встановлений і він обоюден, то жодна інша жінка не зможе цього чоловіка забрати з сім'ї. Більш того, його здатні відштовхнути навіть спроби якоїсь дами зазіхнути на святе – на його сімейне життя. Всі ці «гри по-крупному», кокетство в шлюбі не для нього.

Перше, що здатне відлякати чоловіка Діву-Щура, – це вульгарність. Це жахливо консервативні особистості, які хочуть бачити поруч із собою таку ж жінку. Будинок, собака і білий парканчик – це про них. Сімейні цінності мають для них величезне значення. Це стосується і сім'ї, в якій росли, і дружини з дітьми.

У список того, що Щура не подобається, також можна віднести недбалість і безвідповідальність. Можна сказати, що такі чоловіки вже народилися дорослими і відповідальними, в деяких моментах навіть занадто. Їм також не подобається в людях і жінок непунктуальність, і пов'язано це з їх особистою звичкою планувати свої справи і розподіляти час згідно пріоритетам.

Велику роль відіграє звична для Дів консервативність – спробувати нову жінку для нього так само дивно, як і новий сорт кави.

Якщо ви хочете стати будь жінкою чоловіка Діви, пам'ятайте, що кар'єра дійсно важлива для нього. І якщо він поєднує ділову вечерю з побаченням, значить, він хоче провести з вами час, незважаючи на зайнятість.

Що ж стосується сумісності, то Діви добре себе почувають у відносинах з Тільцями, Раками, Козерогами. Трохи складніше буде встановити контакт з Вагами, Стрільцями та Скорпіонами.

А ось з Овнами, Левами і жінками Дівами цим чоловікам буде складно. Щурам буде найкомфортніше з дівчатами, народженими в роки Пацюка, Бика, Свині, Мавпи, Півня, Коня, Дракона. Їм варто уникати Тигрів, Кроликів, Змій. З Собаками і Козами сумісність середня.

Кар'єра

Саме через роботу чоловіки Щури-Діви розуміють, чого хочуть у житті. Прекрасно володіючи розвиненою фантазією та уявою, Щури-Діви найчастіше вибирають саме раціональні професії, в яких домагаються успіху завдяки цим двом якостям. Дивляться на проблеми з іншої сторони, завжди намагаються знайти кілька варіантів дій, рішень, тому їх проекти можуть виглядати для неосвіченого обивателя марною тратою часу і ресурсів. Якщо Діви найчастіше схильні аналізувати світ логічно, то Щури покладаються на підсвідомі відчуття. Ті ж чоловіки, яким довелося поєднувати в собі і логіку та інтуїцію, здатні бачити світ під великим кутом.

З іншого боку, Щури-Діви схильні до трудоголізму в найгіршому його розумінні: якщо хтось заїдає горе, то Діви починають працювати в посиленому темпі. Почуття задоволення від швидкого виконання найбільш складної задачі для них схожий залежності. З-за цього їм не вистачає часу на близьких, свої захоплення, іноді навіть на сон. Це впливає на їх здоров'я, самооцінку і відносини з друзями та сім'єю, який м'яко і плавно відходять на другий план. Діви намагаються розпланувати свій час так, щоб встигати буквально все, і найчастіше це заводить їх у глухий кут, особливо якщо мова йде про різнобічно розвинутих особистостей, яким цікаві речі з абсолютно різних областей. Хоча таке зустрічається дуже рідко – Діви воліють зосереджуватися на чомусь одному. Бажання контролювати всі сфери діяльності призводить до емоційної навантаженні, що не може не вплинути на здоров'я чоловіків Дів-Щурів. Їм потрібно бути обережними і не набирати гори роботи.

Особливості характеру

Одним з характерних властивостей чоловіка Діви-Щури є його працьовитість. Це дійсно хороші працівники, які здатні впоратися практично з будь-якою роботою. Якщо чоловік Діва-Щур заводить сім'ю, то він точно знає і розуміє, що повинен забезпечувати її повністю. Як правило, при хорошому освіту і голови на плечах це не проблема, адже робота для нього — отримання не тільки матеріальної винагороди, а й морального задоволення.

Також доведеться змиритися з тим, що такі люди дуже економні. І в цьому проявляється одна з головних їхніх суперечностей: економні, але не вміють збирати, насолоджуються справжнім, але бояться, що в майбутньому будуть погано жити, тому що витратили всі зараз. Придушити це в собі для них не представляється можливим – мудра і освічена жінка, яка елементарно зможе прораховувати бюджет сім'ї без зайвих емоцій, повинна буде взяти цей обов'язок на себе. Безпосередньо заробляти гроші їй необов'язково – Діва принесе, – але з фінансами краще взяти на себе.

Також Діви — дуже пунктуальні і обов'язкові особистості.

Це може робити їх в деякому роді консерваторами. Їм важко змінювати звички, важко починати робити щось нове, намагатися дивитися на світ інакше.

Це знаходить вираз у всіх сферах їх життя: і робота, і особисте життя підкоряються цьому правилу. В першу чергу вони думають про справу і вже виходячи з цього вибудовують свої думки і дії. Це ті люди, для яких мета виправдовує засоби.

Як це часто буває з консервативними трудоголіками, їх его досить тонко, що формує нелюбов до критики. Це не означає, що чоловік Щур-Діва почне сумніватися в собі, якщо ви выскажетесь яро проти його ідеї або проекту, – немає. Він почне сумніватися у вас. Тому гострих зауважень потрібно уникати. Та й навряд чи це може вплинути на рішення Щури: вона живе за своїми законами, як правило, не озираючись, впевнена у своїй правді.

Поєднання Діви і Щури робить чоловіка розважливим і холодно мислячим, стоїть обома ногами на землі. Таким чоловікам важко змінювати погляд на світ і точку зору, також вони схильні критикувати інших і не приймати критику. Вони викликають захоплення своєю готовністю йти на все заради роботи і сім'ї, але тільки від пріоритетів кожного окремого чоловіка залежить, що з цих двох понять він вибере.

Характеристика чоловіка, народженого під знаком Зодіаку Діва, розкрита в першому відео.

Рік Пацюка і представники сильної статі. Про поглядах на світ, принципи та чоловічому темпераменті можна дізнатися з відео нижче.