Характеристика жінки Овен-Бик

Жінка, народжена під знаком Овна в рік Бика, є впевненою у власних силах особистістю. Найчастіше у таких дівчат дуже яскрава і запам'ятовується зовнішність, а також хороша харизма. Вони зібрані, підтягнуті, добре приховують поганий настрій, смуток, сльози і розчарування. Якщо є якась мета, вона спробує її досягти усіма можливими способами.

Особливості і гороскоп

Сильний характер дозволяє дівчині керувати молодими людьми. Якщо ж чоловік спробує засумніватися в силах другої половини, відносини можуть закінчитися. Подібні особи хочуть, щоб на них звертали увагу, слухали і слідували вказівкам, які вони видають. Вони ніколи не будуть слухатися чоловіків, але в сімейних відносинах можуть бути компроміси.

Характеристика жінки Овен-Бик показує її охайною, економною і хорошою господинею, намагається зробити все для того, щоб її родині було комфортно.

Вона непоганий аналітик і психолог, здатна «прочитати думки» людей, що знаходяться поруч з нею. У такий дамі є безліч як позитивних, так і негативних якостей. Головними з них можна назвати цілеспрямованість, силу, завзятість і прямолінійність.

Овен, народжений у рік Бика – яскравий людина, яка намагається проявляти свої здібності і користуватися творчим потенціалом, тому може приділяти дуже багато часу роботі.

Для таких дівчат сім'я, дійсно, цінна, вони оберігають близьких їм людей. Їх можна назвати справжніми берегинями родинного вогнища. У коханні можуть бути досить егоїстичні, багато ревнують і намагаються бути лідером. Іноді може здатися, ніби дівчата проявляють нетерпимість до інших людей, але при необхідності вони здатні допомогти і не зажадають що-небудь натомість.

Емоційний Овен і непримиренний Бик здатні створити особистість з багатою фантазією і хорошою працездатністю.

На жінку Бика-Овна завжди можна покластися. Вона любить споглядати і іноді буває трохи замкнутою. Але також вона відважна й рішуча, вперта, комунікабельна і промовиста. Вона завжди доходить до самої суті в будь-якому питанні, намагається відповідати прямолінійно, ніж багатьом подобається.

Така натура є цілеспрямованою і амбітною, має свою точку зору і завжди чинить лише так, як вирішила сама. Якщо хто-небудь захоче її переконати, він зазнає поразки.

У будь-яких стосунках любовних або робочих) жінка Овен-Бик бажає бачити себе лідером, але навряд чи буде придушувати партнера. У побуті дівчина може бути дуже акуратною й невибагливою, так як робота по дому не є для неї вкрай важливою справою.

В любові

В ранній юності дівчині Овну-Бику не варто починати серйозних стосунків, так як вона дуже імпульсивна і не вміє контролювати свої емоції. В даний період союз може подарувати дівчині лише розчарування в людях. Навіть якщо стабільні відносини все ж будуть, дама може зруйнувати їх своїми руками.

Такі дівчата є чудовими актрисами і досить часто з цікавості намагаються пограти з почуттями своїх партнерів. Найчастіше подібне призводить до плачевного результату.

Навіть знайшовши гідного людини, здатного стати їх другою половиною, представниці слабкої статі самі все псують. Краса і сексуальна привабливість допомагає спокусниця притягувати велика кількість чоловіків, які намагаються заволодіти їх серцем усіма можливими способами. Але виходить це у одиниць, так як дівчина висуває молодим людям високі вимоги. Вона не занадто довго переживає через розрив відносин і здатна в найкоротші терміни знайти заміну.

У відносинах досить часто виявляються якості лідера. Подібні особи є досить примхливими, тому не будь-який чоловік може їх витримати. Дорослішаючи, жінки намагаються шукати компроміси і сприймати критику в свою адресу більш спокійно. Але не варто думати, що дама Бик-Овен стане доброю і лагідною.

Сім'я і шлюб

Жінка Бик-Овен дуже бажає проявити себе в професійній сфері, але шлюб для неї так само вкрай важлива й незамінна частина життя.

Вона вважає, що сім'я повинна бути «притулком», спокійною гаванню, в якій комфортно і затишно. Але пані з таким характером вкрай складно зробити її такою. Її проблемою є прагнення стати лідером.

Вона намагається ігнорувати зобов'язання, не бачить проблем і бажань людей, що знаходяться поруч з нею.

Хороший і тривалий шлюб з такою дівчиною можливий лише в тому разі, якщо вона:

  • знайде чоловіка з гарним терпінням і розумінням того, що його дама серця є владною;
  • постарається направити свою тягу командування в робоче русло і позбавить молодої людини від подібної проблеми;
  • спробує шукати компроміси.

При дотриманні даних умов жінка може стати дійсно щасливою і створити гідний союз, де буде проявляти себе з іншого, більш доброю і турботливою боку. Вона стане оточувати партнера увагою, любов'ю і турботою, що дозволить йому забути про проблеми. Жінка здатна стати хорошою матір'ю і люблячою дружиною, так як сім'я та близькі люди є для неї найціннішим у житті. Вона буде захищати рідних їй людей від усіх бід і допоможе вирішити будь-яку проблему.

Кар'єра

З ранніх років дівчата даного знака бажають кар'єрного зростання, але в той же час вважають, що фінансова спроможність не є найбільш важливим пунктом в їх житті. Але настільки яскрава і енергійна натура не здатна досягти поставленої мети. Коли вона подорослішає і стане більш досвідченою, то навчиться контролювати емоції і зуміє спілкуватися з необхідними їй людьми. Після цього Овен-Бик зможе злетіти по кар'єрних сходах і втілити в життя всі мрії, пов'язані з роботою.

Якщо в юності дівчина не отримувала задоволення від наявності грошей, то з віком у неї з'являється дане якість.

Тоді вона здатна оцінити доступні їй матеріальні блага, яких не було б без її наполегливості та завзяття. Незважаючи на те, що леді має не надто легкий характер, жінка здатна допомогти людині, яка цього потребує та дати настанови недосвідченому і слабкому співробітникові.

Недоліки знака

Суттєвий мінус, який постійно псує життя дівчатам, народженим під цим знаком – відмова від справи на половині шляху.

Вони надзвичайно темпераментні особи, тому не можуть все обдумати і завжди все вирішують лише зопалу. Навколишні не можуть зрозуміти таку особливість і найчастіше намагаються відходити від занадто навіженої і норовливої дівчини. Їй же треба увагу і поклоніння, тому подібний факт їх зовсім не радує.

Рекомендації

Для того щоб будувати відносини з людьми, жінкам необхідно постаратися навчитися керувати власними емоціями. Імпульсивність може зруйнувати їх плани і життя, тому варто спробувати посилити контроль над почуттями. Самовдосконалення і пошук духовних шляхів розвитку допоможуть відчути повноту життя і умиротворення.Подібний стан обов'язково притягне до Овнам-Бикам позитивні події і хороших людей, які оцінять їх по достоїнству.

Необхідно спробувати ставитися до будь-якої справи більш відповідально, так як навіть саме маленьке і не дуже важливе хобі здатне прикрасити навколишній світ в яскраві фарби. Але також це навчить знак терпимості і дозволить впоратися зі своїми емоціями.

При конфліктах важливо пам'ятати про те, що рідні люди незамінні. Тоді у жінок Баранів-Биків вийде охолонути і знайти компроміс.

Детальніше дізнатися про жінок, народжених у рік Бика, ви зможете в цьому відео.