Овен-Собака: характеристика і сумісність

Овен-Собака – це врівноважений знак, відрізняється дружелюбністю і спокійною вдачею. Така людина має рішучий характер, але схильний ідеалізувати оточуючих його людей. Його неможливо зрозуміти, а тому для багатьох він до кінця життя залишається загадкою.

Особливості

Овен-Собака відрізняється привітністю, старанністю і мягкосердечностью. Незважаючи на позитивні якості, такий чоловік схильний до безпричинного страху і нетактовності, а тому його характеристика вельми неоднозначна.

І Овен, і Собака наївні, як діти. Однак, Овну притаманні риси бійця, а тому він може стати відмінним солдатом. Собача ж натура відрізняється нервозністю і скептичністю, але, тим не менше вірить у людську доброчесність. Таке поєднання наділяє особистість цілеспрямованістю і волею до перемоги.

Поєднання цих двох знаків дозволяє отримати людини з непохитною вірою в себе. Відмінні риси Собаки і Овна об'єднуються в єдине ціле, утворюючи особистість, наділену розширеним почуттям реальності. Такі люди здатні тверезо мислити, думати, перш ніж говорити, і використовувати свої здібності для забезпечення комфортного і розміреного життя.

Людина, народжена у рік Собаки під знаком Овен, може зберегти обличчя практично в будь-яких стресових ситуаціях. В ньому борються дві різні особи: одна бажає йти вперед і досягати вершин, а друга боїться невдач і ховається при виникненні найменшої небезпеки. Це і робить його настільки непередбачуваним і незрозумілим для оточуючих людей.

Овен-Собака не особливо думає про власний комфорт, але якщо його чогось позбавити, то можна почути багато невтішних слів і претензій. Така людина ніколи не дозволить іншим людям обійтися з собою несправедливо, і дуже довго буде пригадувати те, що трапилося непорозуміння.

Ця неординарна особистість готова зустрітися лицем до лиця з перешкодами, але з умовою, що це буде помічено оточуючими. Овну, хто народився в рік Собаки, важливо відчувати співчуття і чути похвалу. Жалість до власної долі допомагає йому долати життєві труднощі і протистояти сильному противнику.

І жінки, і чоловіки цих знаків володіють здатністю бачити хороше в людях. Навіть у найгіршому, на думку суспільства, людині, Овен-Собака може розгледіти щось світле. Що цікаво, бажання знайти сильну сторону в підсумку виправдовується.

Характер особистості, що поєднує настільки суперечливі знаки, може відштовхувати оточуючих людей. Це відбувається тому, що Овен-Собака любить вчити життя і лізти з порадами, тоді як його недоречне втручання може лише дратувати і дратувати. І спроби зробити йому зауваження зазвичай нічим не закінчуються.

Переваги

Сильний характер Овна врівноважує нерішучу собачу натуру. Цей знак наділений енергійністю, темпераментностью і рішучістю.

Собака символізує дружелюбність, відкритість, чесність і вірність. І дорослий, і дитина є борцями за правду. Вони відкриті для інших людей, і в більшості випадків піднесуть правду в самій м'якій формі. Собача натура не стане зачіпати почуття співрозмовника і намагатися бути максимально тактовним.

На перший погляд, Собака-Овен здається наївним і м'якою людиною. Проте надмірна сердечність не заважає йому захищати свої права. Чоловіки і жінки такого поєднання здатні бачити справжнє обличчя співрозмовника, щоб у потрібний момент вивести його на чисту воду. Шосте чуття дозволяє їм обходити стороною поганих людей.

Овен-Собака по своїй природі дуже доброзичливий знак. Йому легко знайти спільну мову з новими знайомими, але першим заводити бесіду він не прагне. Друзів у такої людини небагато, але саме вони користуються особливою довірою.

Собака-Овен любить отримувати знання, а тому витрачає на саморозвиток дуже багато часу. Немає такого питання, в якому б він не розбирався. А якщо якась тема йому невідома, то ця людина витратить всі свої сили на її вивчення.

При гострій необхідності представник даних знаків може проявити відвагу. Однак для цього повинна виникнути по-справжньому небезпечна ситуація, що вимагає негайних дій.

Люди, народжені в рік Собаки під знаком зодіаку Овен, люблять бути в центрі уваги і легко відчувають себе в компанії друзів. У разі необхідності він протягне руку допомоги, і зможе по справедливості вирішити спірне питання.

Така особистість спокійно ставиться до невдач, а тому не відмовиться від поставленої мети при виникненні перших проблем. Навіть якщо справа прогорить, то почуття розчарування недовго буде мучити Овна-Собаку.

Недоліки

Слабкість особистості полягає в надмірному орієнтуванні на власну інтуїцію. Особливо сильно це помітно в оцінці нових знайомих. Нерідко вони переоцінюють людей, що після призводить до розчарування. Те ж саме стосується і можливостей, які Собака-Овен може втратити завдяки своїй нерішучості і вірі у свої інстинкти.

Суперечливість знака дозволяє отримати людини з безстрашним характером. Тим не менш, він ретельно обміркує кожен крок, що з боку можна прийняти за нерішучість і боязкість.

Зайва обережність заважає представнику цих знаків вчасно вступити в бій.

Собака-Овен не любить ризикувати і спробує уникнути скрутних ситуацій усіма можливими способами. Зате інших він постійно буде підштовхувати до рішучих дій.

Таких людей можна охарактеризувати, як суперечливих особистостей, які в одній ситуації виділяються нерішучістю і непевністю, а в іншій – агресивністю та цілеспрямованістю.

Ще один недолік людини, що поєднує в собі два цих суперечливих знака, полягає в любові лізти в чужі справи. Він вважає, що знає все і намагається довести свою точку зору співрозмовників навіть якщо його думки ніхто не питав.

Взаємовідносини

Структурний гороскоп Овна і Собаки наділяє людину чесністю і здатність прийти на допомогу. Розберемо основні характеристики, властиві знаку в різних сферах

В любові

У любові Овни-Собаки можуть бути надто вимогливими і напористими, що в юнацтві доставляє чимало проблем. І хлопчик, і дівчинка, народжені під цими знаками, можуть відштовхувати предмет захоплення постійним бажанням показати свою перевагу. Але в дитячому віці їм складно зрозуміти, що вони роблять не так, чому діти можуть страждати.

Хлопець і дівчина Овен-Собака не вміють терпіти недоліки партнера, як і не вміють мовчати про це. Вони вважають важливим висловити партнеру про його мінуси і вимагають від другої половини такої щирості.

У дорослому віці поведінка представників цих знаків зодіаку дещо змінюється. Чоловіки і жінки менше звертають увагу на щирість партнера, чому їх особисте життя починає налагоджуватися. Але жіноча натура часто піддається критиці за надмірну любов до себе, що може призводити до конфліктів.

Чоловіки і жінки Овни-Собаки відрізняються сталістю в любові і не зазнають великих змін у відносинах. Більшість представників цих знаків вибирають партнера на все життя і довго придивляються до обранця, перш ніж зважитися на офіційного оформлення шлюбу.

Для завоювання серця Овна-Собаки потрібна особлива стратегія, яка повинна ґрунтуватися на щирості. Для побудови серйозних стосунків йому ідеально підійде Близнюк-Тигр або Близнюк-Кролик. Також сильної сумісності можна домогтися з Левом-Конем, Кроликом-Стрільцем, Тигром Стрільцем і Левом-Тигром.

В сім'ї Овен-Собака цінує затишок і особистий простір. Він досконало знає свій будинок і самостійно займається його благоустроєм. Поєднання двох суперечливих знаків зодіаку робить людину незалежною від розкоші. Він готовий задовольнятися малим і не намагається зловити журавля в небі.

Чоловік і жінка Овен-Собака люблять командувати близькими. Вони можуть образити членів сім'ї своїми нескінченними причіпками і настановами. Ці недоліки провокують сімейні скандали, а тому Овну-Собаці варто навчитися такту та обережності по відношенню до близьких людей.

Представники цих знаків люблять дітей. Навіть дитина може викликати розчулення. Ніжні почуття роблять таких людей відповідальними батьками, які весь свій вільний час готові присвятити вихованню дітей.

У дружбі

В дружбі такі люди виявляють тактовність і ніколи не стануть випитувати таємницю, якої один не готовий поділитися. Однак, їх не можна назвати уважними, так як вони можуть не помітити очевидні речі, що відбуваються з друзями.

Овен-Собака здатний довгий час не спілкуватися зі старими знайомими, не відчуваючи при цьому дискомфорту. Але дізнавшись, що у приятеля сталася біда, він негайно протягне руку допомоги. Рішення чужої проблеми може стати для нього пріоритетним, оскільки навіть у дружбі представник цих знаків хоче показати власну значущість.

Але постійні спроби вникнути в чужі справи нерідко призводять до того, що його власне життя починає тріщати по швах.

У відсутність у приятелів проблем, Овен-Собака виконує роль тамади. Такий друг постійно знаходиться в пошуку цікавих пригод, які спрямовані на внесення фарб у дружні стосунки. Часті відмови від спільного проведення часу можуть розцінюватися як небажання дружити.

Будучи порадником, така людина не любить слухати поради. Навіть якщо він вислухає співрозмовника, то лише з поваги. Але, через деякий час, цілком може виставити чужу ідею за свою власну.

Прямолінійність і напористість Овна-Собаки може відштовхувати людей. Ця особистість не терпить брехні, а тому завжди чесно висловить свою думку. Нерідко оточення не потребує нравоучениях і радах, але представникові цих знаків важко це зрозуміти.

В роботі

В роботі Овни і Собаки можуть досягти успіхів як начальника, так і в якості підлеглого. В незалежності від положення на робочому місці вони здатні досягти висот. Але це станеться тільки в тому випадку, якщо такі люди не стануть критикувати начальство і висловлювати свою думку з приводу керівництва компанії.

Будучи начальником, Овен-Собака може бути дуже суворою людиною, здатним ображати підлеглих своєю прямолінійністю. Але якщо він навчиться тримати свою думку при собі, то зможе розташувати до себе колектив.

Можливі причини конфліктів

Головний недолік Баранів-Собак полягає в прагненні говорити правду. Саме ця риса найчастіше призводить до міжособистісних конфліктів. Ці люди можуть бути просто нестерпними, що складно терпіти оточуючим.

Бажання показати себе теж може стати причиною сварок між людиною, народженим в рік Собаки під знаком зодіаку Овен і його оточенням. Він потребує похвали і співчутті, що деколи дратує не тільки друзів, але і членів сім'ї. Тому Собаці-Овну варто частіше робити добрі справи просто так, а не для отримання вигоди.

Ще однією причиною конфлікту може стати нерішучість таких людей. Постійні сумніви можуть призвести до того, що друзям набридне чекати остаточного рішення приятеля.

Детальніше про Овнах ви дізнаєтесь із наступного відео.