Чоловік Водолій, народжений у рік Свині

Водолій, народжений у рік Свині (Кабана), вміє чітко вирішувати поставлені перед ним завдання, здатний з усього витягати толк. Він повністю відкритий для оточуючих і чутливий до всіх подій, які відбуваються навколо нього. Такі чоловіки дуже галантні у спілкуванні, тактовні і доброзичливі до всіх оточуючих його людей.

Особливості та характеристика

Водолій-Кабан володіє безліччю талантів, інтелектуально розвинений, але дуже непостійний і дуже волелюбний. Водолій завжди має масу нових ідей, які здатний без проблем втілити в життя, але тільки за умови, якщо ідея для нього буде цікава.

Він цінує простоту і передбачуваність. Водолія неможливо зацікавити азартними іграми і екстремальними заходами. Якщо Водолій-Свиня натхненний конкретною справою, то дуже активний і здатний таку справу довести до логічного кінця. У нього може добре складатися кар'єра, тому що Водолій-Кабан відповідально ставиться до своїх обов'язків.

Розглянемо основні риси характеру такого знака.

  • Водолій-Свиня дуже серйозний і цілком розумний, тому тверезо оцінює ситуацію, що склалася, він не має бажання шокувати оточуючих людей безглуздими і необдуманими вчинками. Водолій може бути імпульсивний тільки під впливом сильних емоцій, які виявляються в екстремальних ситуаціях.
  • Буває амбітним у справах, але в той же час нездатний зосередитися на одній справі.
  • Йому часто щастить і багато дістається дуже легко, тому Водолій-Свиня стає безвідповідальним і це часом призводить його до складних життєвих ситуацій.
  • Він схильний бути більшим оптимістом, ніж песимістом, тому не може байдуже дивитися на навколишній світ. Спокійно сприймає труднощі і без проблем їх долають, але низку невдач йому складно винести, вона може вивести його зі стану рівноваги.
  • Його безпечність сильно заважає досягти успіху в серйозних справах, тому Водолій-Свиня не здатний прийти до серйозної кар'єрі коротким шляхом.
  • Одна з основних проблем Водолія – це лінь, тому чоловікові слід постійно себе контролювати, щоб така схильність не змогла негативно вплинути на просування Водолія по службі.

Відносини

Сім'я і шлюб

Для Водолія-Свині любов – це таке почуття, яке обов'язково необхідно пройти і випробувати. Чоловік здатний пожертвувати любов'ю заради своїх ідей і життєвих планів. Йому властиво закохуватися з першого погляду, може згоряти від любові, але в той же час Водолій дуже практичний.

Чоловік волелюбний і не сприймає примусу, але якщо це трапиться, то перестане серйозно сприймати свою партнерку. Водолій-Свиня вміє розрізнити справжню любов від інших відносин, з цієї причини ніколи не буває нещасливий у відносинах з жінками.

Водолій-Кабан по життю дуже відданий, тому практично не здатний на зраду, для того щоб змінити, йому потрібні дуже вагомі причини. При своєму свободолюбивого вдачу він шукає собі дружину з такими якостями, як кмітливість та мудрість, тактовність і лояльність.

Головною умовою для Водолія в дружбі і любові є рівноправні відносини та свобода особистості. З таким підходом до життя Водолій-Свиня міг би стати щасливою людиною, але не кожна жінка зможе зрозуміти і піти на такі відносини, тому йому досить складно знайти свою супутницю життя. Якщо жінка своїм вольовим характером буде придушувати свободу і права чоловіка, Водолій не зможе цього стерпіти і швидко розірве такі відносини. Якщо Кабан зустріне на своєму життєвому шляху таку жінку, яка правильно оцінить життєві принципи чоловіка, то чоловік буде реалізований в шлюбі, буде щасливий і стане чудовим чоловіком і батьком.

До дітей Водолій-Свиня дуже прив'язаний, тому зможе їх багато чому навчити, з таким батьком вони зможуть стати сильними особистостями.

Стосунки з оточуючими людьми

Часом навколишні люди спокійний характер Водолія сприймають як слабкість, але в той же час починають тягнутися до нього, щоб поскаржитися, попросити допомоги у вирішенні проблем. Якщо Водолій-Свиня в дитинстві набуває друзів, то такі відносини залишаються до кінця життя. Чоловік не поважає злих людей і не сприймає хамство. Людина, народжена в поєднанні цих знаків, є мрійником і фантазером, він дуже любить спілкування і готовий постійно доставляти оточуючим людям радість. Водолій-Свиня є прекрасним співрозмовником і від народження не обділений почуттям такту.

Кар'єра

Чоловік Водолій-Кабан швидко може побудувати кар'єру, так як у нього все виходить дуже легко. Зовнішня запаморочлива легкість призводить до ейфорії, яка здатна вплинути на успішність кар'єри, в такій ситуації йому необхідно проаналізувати і визнати свої помилки. Фінансове благополуччя для Водолія дуже важливо, тому кар'єра і благополуччя їм оцінюється як єдине ціле. При своєму характері Водолію-Кабанові слід будувати глобальні цілі і відмовлятися від непотрібних дрібних ідей. Він здатний зосередити свою енергію для досягнення серйозних результатів.

Недоліками Водолія-Кабана є те, що він не шукає простих рішень своїх проблем, а вибирає складні варіанти виходу з ситуації.

Заплутавшись, не знаходить способів вибратися з ситуації, що створилася, і намагається робити імпульсивні зусилля і необдумані вчинки, які призводять не до вирішення проблеми, а її поглиблення і до фіаско.

Сумісність

З вогненною стихією

Вогняна і повітряна стихія не можуть існувати один без одного, тому що вогонь може горіти тільки при підтримці повітря. За гороскопом обидві стихії рисами характеру і сприйняттям навколишнього світу дуже схожі, вони активні та незалежні від оточення. Сімейні відносини водної і вогняної стихії складаються дуже сприятливо. Чоловік у такому сімейному союзі своєю інтелектуальністю підтримує і направляє в потрібне русло активну життєву позицію своєї дружини. Жінка зі свого боку активно підтримує та допомагає у всіх починаннях дружина, завдяки чому забезпечується його кар'єрне зростання.

З земною стихією

В сімейному союзі з земним знаком Водолій може не піклуватися про матеріальні блага. Дружина належним чином організує побут і повністю забезпечить добробут сім'ї. Здавалося б, сім'я повинна бути щаслива, але при всіх одержуваних благах Водолій почуває себе, як у зачиненій клітці. Жінка при своєму сприйнятті навколишнього світу не зможе зрозуміти творчий потенціал дружина, тому неспроможна підтримати його починань і устремлінь. Такі сімейні пари дуже рідко бувають щасливі.

З повітряною стихією

З представником своєї стихії у чоловіка загальні погляди на життя, тому їм дуже легко зрозуміти один одного. Повітряний знак за характером дуже незалежний, і йому складно утримати міцні сімейні узи, саме з цієї причини його представники легко вступають у близькі відносини і легко розлучаються. Розрив між собою вони переносять дуже нетравматичне, але їх розставання важко сприймаються дітьми та близькими родичами.

З водною стихією

Водні партнери для повітряного знака не підходять за своїм характером. Якщо земна стихія обмежує розвиток і просування водної стихії, але при цьому бере на себе багато обов'язків, то представники водної стихії занурюють його в трясовину туги. Водолії не можуть зрозуміти емоційні пориви, інтуїцію і підсвідомий тип мислення знаку води, всі спроби Водолія зрозуміти внутрішній світ дружини ні до чого не призводять, і чоловікові такі відносини швидко починають набридати. Жінка зі свого боку теж дуже сильно страждає, так як їй необхідні міцні і чуттєві зв'язки. Серед таких шлюбів дуже мало щасливих, але бувають і виключення, так як дуже багато залежить від бажання обох подружжя утримати і зміцнити взаємні відносини.

Докладніше про сумісність чоловіка Водолія ви дізнаєтесь із наступного відео.