Як організувати зустріч нареченого без викупу нареченої на весіллі?

Весілля – це особливий день в житті кожної пари, тому хочеться, щоб він запам'ятався на все життя. Наречений і наречена планують день весілля так, щоб він став яскравим і цікавим – для цього проводяться конкурси, розважальні заходи. Так, на сьогоднішній день збереглася досить стара традиція викупу нареченої нареченим. Для цього подружки нареченої вибудовують на шляху молодої людини різні перешкоди. Однак не всі пари бажають проводити день весілля по цьому традиційним сценарієм. Тим більше, існує безліч способів зустрічі нареченого без викупу.

Причини відмови від традиції викупу

Відмова від викупу можна пояснити наступними причинами:

 • враховуючи те, що протягом багатьох десятиліть весілля проходили по одному і тому ж класичним сценарієм, така традиція вичерпала себе;
 • більшість пар співжиття до шлюбу, тому викуп здається недоречним;
 • кожна пара бажає, щоб їх весілля була ексклюзивною і оригінальною, тому не хоче дотримуватися загальноприйнятих канонів;
 • більш простим варіантом є зустріч майбутнього чоловіка біля будинку нареченої, звідки він (з дозволу батьків) забирає її в ЗАГС.

Альтернативні сценарії зустрічі нареченого

Крім застарілої традиції, існують і інші способи зустрічі молодих. При добре спланованому сценарію викуповувати молоду буде зовсім не обов'язково. Розглянемо деякі сучасні альтернативні способи зустрічі нареченого і нареченої.

 • Для любителів ексклюзиву незвичайним варіантом стане зустріч біля фонтану, на набережній, у парку або іншому мальовничому місці. Цю зустріч можна вибудувати так, щоб молоді рухалися назустріч один одному під красиву музику.
 • Також пари можуть організувати зустріч біля Палацу Одруження. Наречений і наречена можуть під'їхати до ЗАГСу на різних машинах в один час.
 • Якщо пара жила разом до весілля, то можна влаштувати спільний вихід з номера готелю (або свого будинку, квартири). Вийдуть досить стильні фотографії.

Молоді можуть зустрітися на місці їх першого знайомства. Вийде дуже романтично. Також вони можуть влаштувати прогулянку по тих місцях, де часто проводили час разом.

 • Можна влаштувати зустріч майбутнього подружжя у вигляді квесту. Подружки нареченої дають підказки нареченому, слідуючи яким, він повинен знайти наречену. Наречена, наприклад, може сидіти в кафе неподалік. І вже звідти вони зможуть разом поїхати в Палац Одруження.
 • В момент приїзду майбутнього чоловіка відбувається зустріч з батьками майбутньої дружини – вони кажуть мова, дають напутнє слово і бажають щастя в сімейному житті. Наречена в цей час знаходиться в сусідній кімнаті. Далі батько виводить дочка, бере руки молодих і скріплює їх, тим самим, віддає руку і серце дочки.
 • Ще один варіант зустрічі нареченого без грошей полягає в тому, щоб просто забрати наречену з дому. На момент приїзду молодої людини дівчина повинна бути одягнена у весільну сукню, кімната – ошатно прикрашена, стіл сервірований. У спокійній обстановці молоді дають один одному клятви у вічній любові і вірності. Потім усі випивають по келиху шампанського і рухаються до ЗАГСу.

Також любителі веселих конкурсів можуть попросити молодого заспівати під вікнами нареченої улюблену романтичну пісню, під яку наречена спускається, молоді танцюють і під оплески сідають в машину. Потім їдуть до Палацу Одруження.

 • Найкраще зустріти молодого батькам нареченої. Якщо немає бажання зустрічати його з короваєм, можна зустріти з келихами шампанського або вина.
 • Можна організувати зустріч нареченого і нареченої незвично. Наприклад, він може приїхати на зустріч до неї на білому коні або в костюмі супергероя.
 • Наречений може з'явитися перед будинком нареченої ефектно – разом з друзями він може виконати якийсь феєричний номер: танець, сценку і т. д.
 • Є ідея екстремальної зустрічі нареченого і нареченої. Наречений може піднятися з букетом квітів у роті по пожежній драбині, влізти до неї у вікно. В кімнаті нареченого будуть чекати наречена і її батьки, а також невеличкий фуршет. При можливості можна замовити підйомник, прикрасити його кульками, квітами. На підйомнику наречений піднімається до вікна нареченої, а потім вони разом спускаються до машин.
 • Цікавим буде варіант зустрічі нареченого і нареченої за традиціями інших народів. Наприклад, можна відродити старовинні традиції єврейської, української, татарської, молдавської, чеченської та інших весіль. Це буде дуже креативно.

Щоб весілля запам'яталося надовго, потрібно продумати до дрібниць весь сценарій, а не тільки зустріч нареченого з нареченою. Також зовсім не обов'язково зовсім відмовлятися від викупу – його можна провести, але переробити на сучасний або гумористичний лад або використовувати тільки окремі елементи даної традиції. Які б не були ідеї проведення весілля, головне – щоб вона запам'яталася молодим на довгі роки.

Весільні експерти підкажуть, як організувати зустріч нареченого з нареченою без її викупу у відео нижче.