Танець друзів на весіллі – оригінальний подарунок молодятам

Весілля – одна з найважливіших подій в житті кожної молодої людини. Проте це свято відіграє велику роль у житті не тільки нареченого і нареченої, але і в житті їхніх батьків, родичів і друзів.

Кожен близька людина намагається зробити день весілля для молодят незвичайним, оригінальним і незабутнім днем. Не обходиться, звичайно, і без подарунків.

Наприклад, ексклюзивним сюрпризом і незабутнім подарунком для нареченого і нареченої стане танець друзів на весіллі.

Розваги на весілля

Традиційно, провідним весілля є тамада. Цей чоловік відповідальний за проведення веселих конкурсів на святі. Окрім конкурсів, жодне весілля не обходиться без танців.

Так, в обов'язковому порядку в цей день перший раз у ролі чоловіка і дружини на танцпол виходить новоспечена сім'я, яка виконує весільний танець. Зазвичай до цього виступу готуються досить довго і серйозно, іноді навіть наймають хореографа для вивчення рухів і па.

Крім цього, наречена танцює з батьком (танець тата і доньки), наречений – зі своєю мамою. А також танцюють друзі і подруги молодят.

Незвичайне привітання

Подарунки на весілля – річ обов'язкова. Молодим прийнято дарувати предмети побуту, наприклад, сковорідки і каструлі, набори посуду, засоби для створення затишку в будинку, в тому числі постільна білизна, ковдри та пледи, а також гроші. В цілому у виборі подарунка вас обмежує лише власна фантазія.

На додаток до матеріального подарунка можна піднести своїм женящимся друзям цікавий сюрприз у вигляді танцю – такий презент вони точно не забудуть і, згадуючи свій день весілля, вони ще не раз подякують своїх друзів і подруг за такий творчий та креативний подарунок.

Як організувати?

Подарунок у вигляді танцю можна продумати і організувати декількома способами. Розглянемо основні з них.

Брати участь у цьому танцювальному привітанні можуть тільки друзі та родичі без залучення пари. Такий виступ можна здійснити в запланованої формі або у вигляді флешмобу. Якщо хочете справити ефект несподіванки, то, безсумнівно, вибирайте другий варіант. Флешмоб можна влаштувати прямо біля Рагсу або на вулиці, де будуть гуляти молодята після одруження, або під час фотосесії.

Якщо ж ви прихильник більш стабільного підходу, то запланований танець краще показати вже в ресторані під час бенкету. В цей час закінчиться вся суєта і молоді по достоїнству зможуть оцінити ваші старання.

Крім виконання танцювального сюрпризу виключно друзями і родичами, до вручення незвичайного подарунка можуть залучатися наречений або наречена.

Так, новоспечена дружина може піднести своєму обранцеві танець з подружками нареченої. Або ж, навпаки, наречений зі своїми друзями станцює для своєї судженої.

Вибір танцю

При підготовці незвичайного презенту постає важливе питання, а саме: вибір конкретного стилю танцю.

Корисна порада! Не варто зациклюватися на складних композиціях або витончених рухах, якщо ви не є майстрами хореографії або витонченими танцівниками. Головне у вашому подарунку – настрій.

При виборі стилю необхідно керуватися смаком і особистими уподобаннями молодих.

Традиційним безпрограшним варіантом стане виконання морського танцю «Яблучко» або іншого номера в народному стилі. Наприклад, при виборі танцю «Яблучко» головним моряком може стати наречений.

Якщо наречений і наречена – сучасні молоді люди, які стежать за останніми тенденціями і люблять перебувати в центрі подій, то для них можна виконати хіп-хоп.

Якщо в танцювальний сюрприз бере участь наречена, то слід придивитися до ніжного і романтичного контемпу. Через танцювальні рухи можна передати всю гаму щирих і непідробних любовних почуттів і переживань.

Якщо ваш танець буде проходити у формі флешмобу, то не слід надто замислюватися про відповідність рухів якого-небудь стилю. Підберіть енергійну і веселу музику і подаруйте молодятам святковий настрій.

Таким чином, танець друзів на весіллі може стати шикарним подарунком, який надовго залишиться в пам'яті не тільки молодої сім'ї, але і всіх гостей. Багато років потому, збираючись за святковим столом і відзначаючи чергову річницю щасливого життя, молоді пригадати виступ своїх друзів, як витончена прикраса весільного вечора.

Оригінальна ідея танцю - у наступному відео.