Що подарувати на весілля сина від батьків?

Весілля є одним з найбільш важливих і хвилюючих подій в житті кожної людини. Тому у батьків нареченого і нареченої виникає безліч питань, що стосуються організації даного торжества. Особливо хвилюючим моментом є вибір подарунка. У даній статті ми розглянемо варіанти подарунків від батьків сину і запропонуємо різні оригінальні ідеї.

Гроші

Не оригінальним, але самим практичним подарунком будуть, звичайно ж, гроші. Це пов'язано з тим, що в майбутньому молодятам необхідно буде витрачати кошти і облаштовувати своє житло, робити ремонт. Особливо актуальний такий подарунок для пари, яка планує незабаром обзавестися первістком. Також якщо у подружжя немає можливості оплатити весільні витрати, батьки нареченого і нареченої частково можуть взяти їх на себе.

Піднести грошову суму можна різними способами. Гроші можна покласти в скриньку або конверт, при цьому незайвими будуть слова з оригінальним побажанням або з проханням виконати яке-небудь гумористичне завдання. Ще одним варіантом подарунка для сина можуть бути ключі від будинку або автомобіля. Правда, далеко не всі батьки мають можливість зробити такий сюрприз на весілля своїй дитині.

Подарунковий сертифікат

В даний час багато магазинів надають можливість придбати і подарувати сертифікати на купівлю будь-якої техніки або меблів. Якщо ви не знаєте напевно, в який саме техніки або меблів потребує пара, придбайте в магазині сертифікат на певну суму, і молодята самі зможуть придбати все необхідне.

Особливо запам'ятовується подією в житті дітей після весілля може стати подорож або круїз на двох в які-небудь країни. Поїздка до моря може також включати в себе проведення весільної церемонії з клятвами у романтичній обстановці. Такий медовий місяць принесе подружжю багато позитивних емоцій і вражень, а також буде наповнювати теплими спогадами і радістю навіть у найважчі періоди спільного життя.

Ще можна подарувати сертифікат на відпочинок в санаторії або спа-центрі на двох, навчання дайвінгу, стрибок з парашутом, політ на повітряній кулі, поїздку в гори, спуск по річці. Різні екстремальні розваги відмінно підійдуть, якщо молодята обожнюють таким чином проводити час. Але як правило, подібні сертифікати повинні виступати в ролі приємного доповнення до головного подарунка.

Індивідуальне привітання

Цілком допустимо, крім загального подарунка молодим, зробити індивідуальний сюрприз своєму синові. Дарувати можна запонки, браслети, ланцюжки з дорогоцінних металів, фамільні коштовності, які передаються з покоління в покоління, різні пам'ятні речі, а також дорогі годинники або навіть набір столового срібла. Також можна орієнтуватися на захоплення і хобі сина і придбати те, про що він довго мріяв, наприклад, професійний фотоапарат, музичний інструмент, спортивний інвентар, рибальські снасті, сучасний гаджет і т. д.

Подарунок на весілля сина може бути подарований окремо від мами і окремо від тата. Якщо хтось із батьків має таланти, то обов'язково потрібно продумати і організувати таке оригінальне привітання. Наприклад, це може бути музичний презент від папи або прочитання вірші власного твору і виконання пісні від мами.

Головне – пам'ятати, що любов і щирі побажання в день весілля будуть набагато цінніше будь-яких матеріальних подарунків.

Подарунки для двох

Подарунки, що символізують стосунки закоханих, називають парними. Саме такі подарунки бажано дарувати молодим на весілля. Адже так батьки зможуть показати своє гарне ставлення до такої важливої події в житті дитини, навіть якщо вони не володіють великими коштами.

До таких подарунків можна віднести купівлю дорогого сервізу, набору посуду та іншого кухонного начиння, постільної білизни з тканини високої якості. Це можуть бути цінні сувеніри та інші вироби ручної роботи, портрет по фото або фотокнига із зображенням закоханих, замовлення святкового салюту, музикантів, артистів, прокату автомобіля, фотографа та відеограф, весільного торта, організація вінчання і т. д.

Интрересную ідею привітання ви побачите в наступному відео.