Букет нареченої і бутоньєрка нареченого: як вибрати і поєднувати?

Будь весільне торжество, стилізоване або класичне, вимагає ємною і ретельної підготовки. Організаторам і винуватцям свята потрібно продумати абсолютно всі дрібниці від вибору провідних і ресторану до дизайну торта і кольору аксесуарів.

Особливості весільних аксесуарів

Шикарне святкове плаття дівчата і урочистий костюм молодої людини — це ще не все, що потрібно для створення ідеальних образів. Невід'ємними аксесуарами є букет нареченої і бутоньєрка жениха. Часто у молодих буває можливість замовити їх в комплекті. Такі букет і бутоньєрка виконуються в єдиному стилі. Для їх створення застосовуються однакові квіти, намистини або стрічки. Єдність кольору і форми говорить про те, що закоханих об'єднує щось спільне.

Чоловіки прикріплюють бутоньєрку з лівого боку – ближче до серця. Для нареченої, так як прийнято під час застілля «кидати» букет, зазвичай створюють схожий на оригінал букета дублікат.

Так як найчастіше на весілля вибирають прикраси з живих квітів, то й букет з бутоньєркою складають з їх застосуванням. Друзі нареченого і подружки нареченої також можуть використовувати в своїх нарядах подібні деталі.

У свідків бутоньєрки мають трохи менший розмір, ніж у нареченого, але створюються вони в тому ж стилі. Для дівчат крім суконь однакового кольору, пропонуються браслети в такому ж виконанні, що і букет нареченої. Єдиний стиль витримується і для декоративних квіткових вставок в зачісці нареченої, і в прикрасі столу.

На бутоньєрці обов'язково присутній шпилька або брошка, з допомогою якої вона кріпиться до піджака або сорочці нареченого. Іноді в якості основи використовується якийсь дерев'яний значок, який виглядає дуже стильно і навіть брутально.

Для букети і бутоньєрки часто використовують однакові стрічки (зазвичай атласні). Ними обмотують підстава букета. Однак не менш стильним буде варіант обмотки квітів мотузочкою з мішковини або мотузкою.

Слідуючи традиціям, букет наречений дарує після «викупу». Наречена тим часом зміцнює бутоньєрку на костюм свого обранця, показуючи цим свою любов і ніжність. Особливо зворушливо виходить, якщо аксесуари зроблені руками самої пари.

Квіти і вставки

Іноді букет і бутоньєрка зроблені з декількох однакових кольорів, а іноді вони схожі лише одним елементом. Обидва варіанти виглядають однаково гармонійно. Найчастіше для прикраси використовують живі квіти, але також можна використовувати і інші вставки. Додатковий декор робить аксесуари більш оригінальними.

Декоративними елементами можуть служити пір'я, намистини, перлина, гілочки з ягодами, листя гербарію (якщо це осінній букет) або хвоя з шишками (якщо весілля відзначається в зимовий час року).

Цікавим варіантом буде використання в аксесуарах бавовни, він надає відчуття легкості і легкості.

Деякі умільці можуть зробити декор з бісеру, гудзиків, страз.

Іноді використовують квіти у поєднанні з польовою травою, колоссям.

При створенні квіткових аксесуарів стебла краще обрізати під кутом і зберігати до торжества в прохолодному місці. Так вони залишаться свіжими і пахучими. Вдалим рішенням буде використання гвоздик, орхідей, троянд, лілій, півоній. Всі ці квіти виглядають елегантно і модно, а також мають позитивні значення: романтичність, любов, успіх. Колір, розмір і кількість вибираються індивідуально, в залежності від переваги молодят і часу цвітіння.

Великі квіти краще поєднувати з дрібними суцвіттями або зеленню. Якщо наречені не сприймають застосування живих квітів, букет і бутоньєрку можна зробити з тканинної імітації рослин, гофрованого паперу, мережива та інших елементів.

Майстер-клас по створенню бутоньєрки для нареченого дивіться далі.