Жінка Рак, народжена в рік Тигра: характеристика і сумісність

До знаку зодіаку Рак відносяться дівчата, народжені з 22 червня по 22 липня. До знаку східного гороскопу Тигр відносяться ті, хто народилися в 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 роках. Поєднання цих двох знаків є досить неординарним, так як вони самі по собі в багато чому протилежні один одному. Характер жінки Раку-Тигра сповнений протиріч і боротьби з внутрішніми емоціями. Хижий звір є незалежним і зухвалим істотою, в той час як емоційний Рак любить висловлювати почуття і злегка зм'якшує твердість Тигра. Водний знак часто занадто мрійливий, а хижак бореться з його неуважністю своєю підвищеною динамічністю. У даній статті ми проведемо аналіз жіночої особистості, народженої в рік Тигра в зодіаку Раку.

Особливості

Характеристика Раку-Тигра говорить про те, що поєднання двох протиборчих знаків робить таку жінку справжньою загадкою для близьких і друзів. Всередині неї знаходяться як би дві конфронтуючі сторони, яким слід навчитися ладити один з одним. Такі дівчата – відмінні актриси і добре вміють грати різні ролі не тільки на сцені, але і в житті. Як правило, і професії вони обирають творчі.

Деякі жінки Раки можуть бути занадто легковажними, що порушує порядок в їх житті, однак, супутній знак Тигра дозволяє витягнути цей недолік своєю мудрістю, раціональністю і енергійністю. Незважаючи на динамічність хижака, дами дуже відкриті і сентиментальні, ці два поєднання притягують хороших людей до подібних дівчатам. Протистояння емоційного Раку і раціонального Тигра – це поєднання чорного з білим.

Такі особи легко знаходять спільну мову з іншими людьми завдяки своїй кмітливості та товариськості.

Протистояння двох знаків позначається і на зовнішності, і на внутрішньому стані дівчини. Вона може здаватися дуже сильної і вольової, однак, в серці бути дуже невпевненою і мати сумніви щодо тих чи інших дій. Раки-Тигри часто переживають в процесі роботи, коли не можуть з упевненістю сказати, чи вийде у них потрібний результат чи ні, але якщо мудрість і стриманість хижака візьме верх, вони без праці доводять будь-яку справу до переможного кінця.

Дівчата з подібним поєднанням в гороскопах дуже красиві і товариські. Вони люблять оточувати себе комфортом і затишком. Такі дами добре за собою доглядають, люблять купувати дорогу і якісну одяг, завжди виглядають гідно і акуратно. Зовсім не дивно, що шанувальники так і тягнуться до них. Вроджене почуття стилю допомагає дівчатам Ракам красиво одягатися і прикрашати свій будинок найкращим чином. Народжені в рік Тигра Раки мають велику кількість хобі, вони цікаві і мрійливі, часто будують плани, однак, якщо Тигр в тій чи іншій ситуації не візьме верх, плани так і залишаться нездійсненими.

Любов і відносини

Чутлива і романтична натура Раку чекає постійних проявів почуттів від свого партнера. Власник Тигр робить дівчину единоличницей, яка не терпить суперників і швидко усуває їх. Вона рідко упускає свій шанс і завжди хитрістю домагається вподобаного їй людини. Як правило, партнери дані дівчата вибирають собі надійних та господарських чоловіків. Часто у відносинах жінці доводиться приховувати свою думку, так як вона боїться образити дорогої їй людини. Партнер може не завжди правильно розуміти свою другу половинку з-за мінливого характеру, однак якщо всередині пробуджується Тигр, то партнерка може бути дуже наполегливим і досягне необхідного їй.

Народжені під знаком Рака Тигри вірні у відносинах, якщо люблять когось, готові стояти горою за найріднішу людину. Дівчата створюють дуже міцні і довговічні сім'ї, побудовані на любові і повазі партнерів. В сім'ї Тигр проявляє свою пристрасну натуру. Слід зазначити, що ці знаки не прощають зради і довго пам'ятають про нього, тому їх краще не підводити.

Для таких людей близькі є сильною опорою, і у важку годину вони необхідні для таких вразливих натур.

Такі дівчата більше оцінять вечір, проведений у родині зі своєю коханою людиною. Їм дуже важливо відчувати свою цінність. Інтим в сімейних відносинах для них не є пріоритетом, однак, дами здатні здивувати партнера і сприймають різноманітність. Дівчата дуже ніжні і дбайливі, вони повноцінно віддаються почуттям і сім'ї. Не дарма жінок, народженим під цим знаком, визнали кращими дружинами. Звичайно, у відповідь на турботу дами чекають подібного ставлення і до себе, причому чим більше воно буде проявлятися, тим краще для всіх.

Облаштування будинку є одним з улюблених занять жінок Раків-Тигрів. Вони дуже люблять поратися по дому і створювати затишок. Однак, так як характер дами мінливий, так і в будинку вони люблять все міняти місцями. Тому їм потрібен сильний чоловік з відмінним терпінням, який зможе прийняти свою улюблену такою, яка вона є.

Робота і фінанси

Цікавість знака дозволяє йому легко засвоювати нову інформацію та швидко навчатися. Проте на роботі можуть виникати і певні труднощі, адже імпульсивний Тигр хоче отримати бажане негайно, а це може привести до проблем. Важливо взяти себе в руки і навчитися прислухатися до потреб інших і не поспішати у прийнятті рішень.

Іноді дівчина може почати плести інтриги в професійних цілях або з заздрості, однак, це мало коли приводить до результату.

Дружба

Товариські і яскраві Раки притягують до себе людей своєю позитивною енергією. Вони легко знаходять спільну мову як зі своїми, так і з протилежною статтю. Якщо така дівчина з кимсь подружитися, вона буде максимально підтримувати зв'язок і стане вірним другом. Однак мінливий настрій не дає завести багато близьких друзів. Дівчина, народжена під знаком Раку в рік Тигра, практично не конфликтна в дружбі, має багато інтересів і широкі погляди, тому спілкуватися з нею цікаво. Єдине, вона навряд чи зможе пробачити зраду одного.

Плюси і мінуси знаків

Кожен знак має як позитивні, так і негативні риси. Тигри-Раки неймовірно дбайливі й терплячі до улюблених людям. Вони дуже позитивні та товариські, люблять увагу і володіють ясним розумом. Привабливість Раків, поєднана з незалежністю Тигра, робить таких жінок неймовірно бажаними. Такі дівчата дуже люблять затишок в будинку і намагаються максимально тепло облаштувати своє житло.

Серед негативних рис можна виділити сильну примхливість знаків і бажання отримати все негайно. Імпульсивність також є великим мінусом, адже часта зміна в характері влаштує далеко не кожного.

Обидва знака досить владні і трохи егоїстичні, дівчата можуть плести інтриги для отримання бажаного, часто домагаючись свого.

Сумісність з іншими знаками

Жінки, народженої в рік Тигра, підходять чоловіки Собаки, Дракони і Коні, так як саме вони здатні злегка пом'якшити імпульсивність і володіють достатнім терпінням і розумінням. Ракам-Тиграм важливо мати сильну людину поруч, з яким вони зможуть йти рука об руку все життя.

Оптимальними партнерами стануть наступні знаки.

  • Собака-Діва. Партнер, народжений під цими знаками, стане кращим для дівчини Раку-Тигра. Між ними завжди буде панувати повага і любов. Знаки сумісні не тільки у відносинах, але і в професійних сферах.

  • Кінь-Риба. Дані знаки дивляться в одну сторону і мають спільні інтереси та цілі. Обидва дуже активні, життєрадісні і працьовиті.

  • Дракон-Телець. Щоб подібний союз виявився вдалим, обом сторонам доведеться докласти зусилля і піти на деякі поступки. Обидва партнера досить яскраві особистості, які люблять увагу. Вони складуть відмінну пару, якщо зможуть знайти спільну мову.

Детальніше про чоловіка Раку ви дізнаєтесь із наступного відео.