Жінка Стрілець-Бик: особливості особистості та сумісність у відносинах

Жінку Бика-Стрільця визначає діловитість і успішність. Вона наділена якостями, які дозволяють дамі наполегливо йти вперед. Здатність ефективно використовувати час і власний потенціал допомагають такій людині досягати великих висот.

Характеристика гороскопу

Жінка Стрілець-Бик володіє привабливою зовнішністю і великим розумом. Дама любить життя, а тому з нею легко знайти спільну мову. Приємний і життєрадісний характер привертає до дівчини багато людей, які надалі стають хорошими друзями.

Представниця цих знаків не меркантильна і щедра, а тому може допомогти близькій людині не тільки морально, а й фінансово. Така дівчина любить спілкуватися, але завжди знає, кому і що можна говорити. Якщо їй довірили таємницю, то можна бути впевненим у збереженні таємниці.

Жінка Стрілець-Бик володіє хорошими анализаторскими здібностями, що допомагає їй детально розбирати будь-яку справу. Вона вміє правильно складати план дій і в разі помилки здатна спокійно виправити недолік. Врівноваженість і холодний розум дозволяють такий дамі домагатися великих успіхів.

Поєднання Бика зі Стрільцем наділяє людину сильним і вольовим характером. Така жінка цінує справедливість у боротьбі за правду може проявити небувалу непохитність. Вона вміє адекватно сприймати критику на свою адресу і використовувати отриману інформацію для виправлення недоліків.

Жінка, народжена у рік Бика під знаком зодіаку Стрілець, вміє раціонально розподіляти свій час, а тому скрізь і завжди встигає. Це стосується не тільки професійної сфери, але і побутових питань.

Така особистість дуже господарча і акуратна. Їй важливо у всьому дотримуватися порядку. Крім того, дама повна фізичних сил і витривалості, що допомагає їй займатися навіть важкою працею.

Жінка Стрілець-Бик не любить конфліктів і сварок і намагається уникнути їх будь-яким шляхом. Вона здатна тверезо милити, щоб у разі необхідності уникнути протистояння і знайти компромісне рішення.

Така дама любить давати поради, але також вміє слухати і чужу думку. Завдяки цим якостям, з нею цікаво не тільки спілкуватися, але й вести робочі справи.

Надмірне миролюбність і спокій часом заважають такій людині і роблять його вразливим перед негативними зовнішніми факторами.

З цієї причини, у багатьох складних ситуаціях Бик-Стрілець змушений звертатися за допомогою до більш сильним друзям.

Сім'я і шлюб

У сімейних відносинах жінка Бик-Стрілець відчуває себе спокійно і впевнено. Отчий дім для такої особистості є місцем нескінченного щастя. Тому, вибудовуючи власний побут, вона використовує всі навички, взяті з власної родини.

Як сім'янин така людина досить надійний і відповідальний. Дама, народжена під цими знаками, володіє добротою і щирістю, які з боку може здаватися ознакою інфантилізму. Вона хоче, щоб її рідні відчували себе не тільки комфортно, але і захищено, а тому нерідко виступає в ролі своєрідного захисника.

В якості дружини і матері Бик-Стрілець може проявляти велику відповідальність і любов. Вона є турботливим і уважним батьком, але іноді може розлютитися за несерйозною причини. Спалахи люті відбуваються у такої жінки тому, що вона не вміє вчасно виплеснути емоції і довго накопичувати негатив.

Дізнатися, що знаходиться на душі у такої особистості, практично нереально. Їй важко ділитися своїми переживаннями і тривогами, до чого майбутній чоловік повинен бути готовий заздалегідь.

Дамі варто навчитися довіряти партнеру і не чекати переповнення почуттів, щоб поділитися з чоловіком своїми проблемами.

Сумісність у коханні

У любові жінка Бик-Стрілець може проявляти непохитність і вимогливість. Вона не здатна прислухатися до думки коханого і не бажає міняти свої звички заради нього. Саме впертість заважає такий дамі побудувати гармонійні любовні відносини.

Представниця цього гороскопа надто зациклена на собі і вимагає від партнера беззастережного підпорядкування собі. Надмірний егоїзм робить дівчину просто нестерпним, і багато партнери не витримують завищених вимог.

Сильний характер такої дами дозволяє відсівати слабких чоловіків і привертати увагу по-справжньому гідних претендентів. Вольовий і жорсткий партнер зможе приборкати запал обраниці і пом'якшити твердість її характеру.

Якщо жінка Бик-Стрілець не навчиться поступатися партнеру і не захоче враховувати чужу думку, то прирече себе на самотність. Нерідко представниці цих знаків пізно вступають в шлюб, а деякі з них до останнього залишаються одні.

Вдалий союз у жінки Стрільця-Бика може скластися з чоловіком Кроликом-Близнюком, Змією-Левом і Півнем-Стрільцем. В цих відносинах пані буде відчувати себе легко і безпечно.

Міцний шлюб у такої жінки вийде з чоловіком Собакою-Овном або Свинею-Скорпіоном. Їх сімейне життя буде наповнена пристрастю і довірою.

Крім того, поєднання цих знаків роблять чоловіків відмінними коханцями.

Ставлення до роботи і грошей

Для жінки-Стрільця, народженої в рік Бика, важливо реалізувати себе у кар'єрній сфері. Для неї фінансова забезпеченість є синонімом саморозвитку, а тому в пошуках роботи дама залучає весь свій потенціал. Вона багато і старанно вчиться, щоб в кінцевому підсумку використовувати свої знання на робочому місці.

Таким людям все і завжди вдається. Їм не цікаві легкі завдання, для самореалізації такі особи бажають досягти неймовірних звершень. Якості, які закладені в Стрільці-Бику, дозволяють жінці вибирати грошові професії.

Детальніше про жінок Стрільців ви дізнаєтесь із наступного відео.