Жінка Ваги, народжена в рік Свині: характеристика і сумісність

В очах оточуючих жінка Терези-Свиня (Кабан) — вельми цікава і приваблива особистість. Життєві пріоритети розставлені так, що завжди знайдеться час і для роботи, і для любовних стосунків. У шлюбі вірна дружина, яка любить чоловіка, піклується про дітей, бере участь в облаштуванні будинку і забезпечує сім'ю.

Опис особистості

Жінка, народжена в рік Кабана, — досить універсальна натура. Від природи наділена безліччю талантів. Намагається проявляти свої ідеї і думки в різних сферах життя. Дівчина Ваги іноді може занадто глибоко поринути у світ мрій, що перешкодить їй сконцентруватися на більш серйозних речах.

Особливістю характеру Ваг-Свиней є прямолінійність. Вони не бояться говорити правду в очі людині і навіть не замислюються про те, чим це обернеться.

Такі моменти трапляються рідко, що є їхнім порятунком.

Таємнича натура Ваги-Свиня привертає увагу чоловічої статі. У любовних стосунках вони вміють зберігати вірність і цінувати партнера. Намагаються не приховувати свої почуття і виражати природну сексуальність.

Китайська астрологія вважає знак Свині (Кабана) самим щасливим і вдалим. Представники дуже щедрі й талановиті. Природа наділила їх комунікабельністю, що дозволяє налагоджувати стосунки з оточуючими. Незважаючи на те, що Ваги часто витають у хмарах, вони мають здатність вчасно повертати себе до реальності. Жінка Терези — все-таки особистість нерішуча, навіть в самих банальних речах їм важко зробити вибір.

Ваги-Кабан володіють витонченим смаком. Такі люди бачать красу навіть в самому простому. Ретельно стежать за своїм зовнішнім виглядом, прагнуть виділятися з допомогою одягу. Не бояться експериментувати зі стилем, пробують щось нове. Коли справа доходить до облаштування житла, тут вони проявляють всі свої таланти.

Жінка, народжена під зіркою Ваг, розбирається в їжі, воліє щось особливе. Під час подорожей намагається пробувати всілякі національні страви. Такі дівчата відмінно імпровізують, наприклад, на кухні. З неї може вийти чудовий кухар. Як господиня дому вона гостинна, створює привітну атмосферу для гостей. Правильним буде попередити господиню про свій прихід, бо як по-справжньому цінує час підготовки.

Представниця даного поєднання знаків — цілеспрямована особистість. Віддає перевагу особистим відносинам. Взаємовідносини такої дівчини повинні бути наповнені теплом, увагою та взаємними почуттями. Вступаючи в шлюб, знак Терезів-Свині вимагає рівності, яке зробить союз більш міцним.

Дівчина, народжена в рік Кабана, — дуже сентиментальна і чуттєва натура. До вибору друзів підходить дуже уважно. Не терпить скандалів, розбіжностей і суперечок. У спілкуванні з оточуючими людьми намагається домогтися розуміння. Її дипломатичні якості допомагають у налагодженні контактів на роботі.

Особисті відносини будуються добре завдяки природному небажання ображати людей.

Представниця цього сузір'я володіє стабільним і врівноваженою вдачею. Правда, іноді може проявлятися пасивність з причини того, що хочеться скинути з себе якусь частину відповідальності. Творчі здібності проявляє рідко, так як для їх повноцінного розвитку потрібно підходящий людина — вчитель.

Такі люди дуже справедливі, готові відстоювати свою правоту або захищати скривджених. Вони позбавлені внутрішньої гармонії, що призводить Кабанів до частих стресів. Тому їм слід уникати суперечок.

В любовних відносинах демонструють свій відчужений характер. По своїй натурі дуже влюбливі. Але саме така таємничість і приваблює чоловіків. Якщо Ваги-Кабан по-справжньому закохатися, то сильно прив'яжеться до обранця. Почуття і сексуальність намагається втілювати у творчості.

Поведінка в дружбі

Народжена в рік Кабана жінка володіє такими якостями, як співчуття, розуміння, красномовство і переконливість. Спілкування з такою людиною завжди залишає приємне враження, викликає інтерес до його натурі. Дівчина Ваги — надійний і досвідчений товариш, готовий завжди допомогти ближньому.

Розбіжності з близькими людьми можливі із-за того, що Ваги-Кабани завжди всіх критикують.

Але це не робить їх неприємними особистостями. Навпаки, здатність відстояти особисту і чужу правоту викликає повагу і стає прикладом для наслідування.

Відносини в любові і шлюбі

Любов вважається важливою частиною життя Терезів. Вона завжди в пошуку того, хто буде любити і піклуватися про неї. Не буде зайвим, якщо обранець буде володіти хорошим достатком. І часто їй вдається побудувати відносини саме з таким супутником.

Закохана жінка Кабан — турботлива і любляча партнерка, яка вміє цінувати і поважати коханого, готова присвятити всю себе відносинам.

Незважаючи на те що Кабан є товариською людиною, для побудови серйозних стосунків потрібен якийсь час. Взаємовідносини з хлопцем повинні бути стабільні і надійні. Від цього короткочасні романи представниці даного поєднання знаків намагаються по можливості уникати. Прихильність до людини дуже сильна. Досить важко переживає розриви, що позначається на фізичному і моральному здоров'ї. Цінною якістю є — прийняття чужих недоліків.

Хороша сумісність в любовних відносинах у дівчини, яка народилася під зіркою Ваг, можлива з представниками всіх знаків зодіаку.

  • З чоловіком-Овном. Партнери в такій парі намагаються шукати компроміси, тим самим доповнюючи один одного. Не приховують емоцій і почуттів. Їх союз позбавлений спорів і конфліктів, бо як не намагаються виправляти один одного.
  • З чоловіком-Тельцем. Два знака буквально притягуються. Їх об'єднують загальні інтереси, цінності і переваги в житті. Дружина стає дуже гарною господинею, отримуючи від чоловіка похвали, що зміцнює сімейний союз.
  • З чоловіком Близнюком. По-справжньому ідеальна і щаслива пара. Партнери відмінно розуміють один одного з півслова. Гармонія у відносинах досягається завдяки сильному почуттю, важливіше якого нічого немає.
  • З чоловіком Левом. Такий шлюб стає успішним. З першої зустрічі їм вдається досягти взаєморозуміння. Загальні інтереси і пріоритети дозволяють створити щасливу сім'ю та забезпечити матеріально.

Відносини зі знаками Риби, Водолій і Козеріг не завжди закінчуються шлюбом.

У таких парах можливі розбіжності та непорозуміння, які в підсумку можуть прийти до спільного рішення.

Кар'єра і бізнес

Кар'єра як окремий процес не є головною метою в житті жінок цього знака. Вона, швидше, помічник для реалізації інших планів. Наділені наполегливістю і завзятістю їм без зусиль вдається отримати бажане.

Такі жінки завжди матеріально забезпечені, займають керівні посади. Дівчатам Кабанам варто заснувати власний бізнес. Уміння контролювати піде на допомогу. Досягнувши успіху в цій справі, будуть винагороджені фінансами, які, до речі, і є основним чинником. Жінка Ваги, згідно з характеристикою, думає, насамперед, про благополуччя своєї сім'ї і дітей.

Астрологи радять представницям цього сузір'я простіше ставитися до життя, що допоможе досягти душевної гармонії. Спілкування з людьми рекомендують будувати на довірі та розумінні. Слід виключити корисливі цілі в дружніх відносинах. Буде правильним, якщо Ваги-Кабан на деякий час відмовиться від відповідальності, надавши право голосу іншим людям. Це позначиться на моральному стані жінки і зміцнить відносини з оточуючими.

Детальніше про жінку Вагах ви дізнаєтесь із наступного відео.