Жінка Близнюки, народжена в рік Свині: характер і відповідні обереги

Жінка Близнюк-Свиня — різностороння особистість. Розумна і талановита — їй легко знайти себе в житті. Часті перепади настрою відлякують оточуючих, а особисті принципи не дають свободи близьким. У сімейних відносинах дівчина Близнюк — вірна дружина і турботлива мати.

Характеристика

Жінка Близнюки-Свиня — непостійна натура. Всидіти на місці їй дуже важко. Протягом усього життя намагається знайти щось нове, пізнати незвідане. Тому так часто переїжджає в інші місця, змінює роботу й заводить нові знайомства. У такій гонитві рідко вдається досягти гармонії, відчути себе щасливою. Від цього дівчина-Близнюк продовжує пошуки. Уперта, цілеспрямована, неприборкана жінка Свиня (Кабан) не боїться зіткнутися з проблемами. Завдяки силі волі справляється зі всім успішно.

Представниця даного поєднання знаків володіє складним двояким характером, який іноді заважає в прийнятті вірних рішень. Жіночна натура зіркою Близнюків була наділена відвагою, хоробрістю, холоднокровністю. З цими якостями романтика тісно переплітаються, сентиментальність і довірливість. Найчастіше така дівчина бере участь у дивних справах, які в результаті доставляють чимало проблем.

Близнюк-Свиня дуже комунікабельна особистість. Крім цього, вона не шкодує часу на близьких і друзів. Вона є хорошим співрозмовником, готова допомогти слушною порадою, прагне зрозуміти людину і, зрозуміло, надати потрібну допомогу.

Природжене почуття гумору особливо приваблює оточуючих людей. Товариські Близнюки не можуть залишити когось байдужим. Жінка Свиня часом страждає від змін настрою — це і є відмінною рисою даного знака. Такі перепади не завжди схвалюються людьми. Слабкість позначається на близьких відносинах з родиною і чоловіком.

У родині дівчина Близнюк проявляє свій характер досить жорстко. Успішна й забезпечена, захоплена кар'єрою і фінансами, вона дотримується власних принципів і вимагає того ж від інших. Нав'язати свою позицію намагається дітям і чоловікові, що часто є причиною розбіжностей і сварок. Їй необхідно навчитися прислухатися до близьких, давати їм трохи свободи, стати м'якше.

Жінка цього знаку знає свої слабкості, що дозволяє їй управляти своїм внутрішнім станом і значно полегшує існування.

Кар'єра її не цікавить. Їй подобається сам процес заняття, захоплення. Особливо приваблює збір і поширення інформації. Таким жінкам слід вибирати професії, пов'язані з наукою або творчістю. Ідеально підійдуть журналістика та інформаційний бізнес. Дівчина Близнюк достатня освічена, має ораторськими здібностями. Ці якості обіцяють їй успіх у будь-якій справі. Правда, вона позбавлена суворих принципів, не вміє адекватно оцінити те, що відбувається — такі особливості можуть перешкодити в реалізації високих планів.

Вона не терпить, коли люди втручаються в її особисте життя, дають життєві поради. У відносинах не може змиритися з людськими недоліками в характері. Опинившись у суперечливій та конфліктній ситуації, перемагає з допомогою напору. Для підтримки загального вигляду в інтелектуальному і фізичному плані вчиться на власних помилках протягом усього життя.

Близнюк-Свиня має гордістю, норовливістю і егоїзмом. вона звикла добиватися бажаного. Жіноча натура не позбавлена ранимости, що робить її слабкою перед іншими сильними особистостями. На людях намагається стримувати своїх «демонів», а в колі сім'ї і близьких може легко почати конфлікт без наявної на те причини.

При цьому навіть не замислюється, що відчувають люди, що перебувають поруч у цей момент.

Народжена в рік Свині (Кабана) вона не любить розмірковувати про високе, виражати емоції занадто довго, говорити про почуття — вона просто не вважає це важливим. Вступивши у шлюб, стане вірною і люблячою дружиною, яка піклується про дружину. Займається вихованням дітей, приділяє їм якомога більше часу, намагається подарувати йому всю любов. Займається будинком та його облаштуванням. Коли господиня будинку в піднесеному настрої, від неї відходять промені добра і веселощів.

Вірний друг і товариш — не забуває про друзів, намагається проводити з ними більше часу. Що стосується членів сім'ї, то тут не завжди вдається підтримати рівні стосунки. Коли усвідомлює, що чинить неправильно по відношенню до домочадцям, намагається виправити ситуацію з допомогою розважальних заходів або подорожей. Розмовляючи з представницею знака Свині, краще не висловлювати особистої думки з приводу чого-небудь.

У любові і відносинах

З представницею знака зодіаку Близнюки досить легко подружитися. Їх відкритість і бажання новизни допомагає в цьому. Дівчина-Кабан проста і цікава натура, яка легко скрасить суспільство, стане душею компанії, розвеселить і зацікавить.

Коли дівчина закохається, у неї виростають крила, вона здатна згорнути гори, продемонструвати свої почуття своєму обранцеві. Правда, в любовних відносинах Близнюк швидко перегорає, позбавляється колишніх почуттів.

У цей момент з'являється бажання вступити в нові відносини, переключитися на іншу людину.

Сімейний союз повинен бути наповнений комфортом і спокоєм. Це має стати таким місцем, де можна відпочити душею і тілом. Коли Близнюк-Свиня бере на себе відповідальність та додаткові обов'язки, починає сумніватися у прийнятих ними рішеннях. Міцний шлюбний союз можливо побудувати зрілим жінкам, які усвідомили всю цінність шлюбу і сім'ї. Така дружина може наповнити відносини з партнером гармонією і любов'ю. У шлюбі вони віддані і вірні, того ж вимагають від чоловіка.

У кар'єрі

Близнюкам-Свині не складе труднощів домогтися успіху, займаючи посади з великою відповідальністю. Така дама наделана талантами і навичками, які допомагають досягти задуманого навіть у ранньому віці. Уміння налагоджувати контакти з колегами і начальством дозволяє витягти з цього особисту вигоду.

До таким жінкам тягнуться оточуючі, оцінюють їх можливості, прагнуть стати схожими на них.

Талісмани знака зодіаку

Привітний і балакучий знак Близнюків прагне до змін і зустрічає їх з посмішкою на обличчі. Таким людям слід обзавестися талісманами і оберегами для захисту від пристріту, впливу поганих людей.

  • Золотий або срібний ключик на шиї. Такий талісман допомагає налагодити стосунки з людьми. Вішається на шию або поміщається в кишеню, загорнутий у тканину (тільки не чорну).
  • Маска. Рятує від різких перепадів настрою. Її малюють або використовують у чистому вигляді.
  • Статуетка Змії, Руки або Змії. Забезпечують успіх у навчанні. Носиться в кишені, на шиї, як брелок для ключів.
  • Фігурка у вигляді Слона або Ворона. Оберігає від проблем і додає удачі.
  • Камінь-аметист. Амулети з різнокольоровими каменями роблять життя гармонійною і спокійною, налагоджують відносини з протилежною статтю, зміцнюють сімейний союз.

Астрологи радять жінкам цього сузір'я не зациклюватися на собі. Не варто сприймати дійсність через призму особистих принципів і емоцій. Потрібно постаратися давати партнеру більше свободи, ставити його на перше місце. В такому разі у відносинах буде досягнуто взаєморозуміння і гармонія. Слід більше розмовляти про власних слабкостях, намагатися виправитися або підлаштовуватися під обранця. Той, у свою чергу, зможе прийняти супутницю такою, як вона є. Тільки так жінка Близнюки-Свиня по-справжньому відчує себе щасливою.

Детальніше про жінок Близнюках ви дізнаєтесь із наступного відео.