Характеристика чоловіки Риби, народженої в рік Кабана

Щоб завоювати серце чоловіка, потрібно знати особливості його характеру і переваги. Спритні дівчата вдаються до допомоги астрологічних гороскопів. Зрозуміти свої сильні і слабкі сторони можна, вивчивши гороскоп. Варто розібратися, хто ж цей чоловік-Риба, народжений у рік Свині.

Характер

Свиня – це останній знак зодіакального циклу, тому народжений у рік Кабана, переймає не тільки багато рис цього істоти, чимало також дістається йому від попередніх знаків. Хлопець Кабан багато в чому в житті дотримується консервативних поглядів. Разом з расположенностью до старовини, є ще й правдолюбом, не стерпить брехні. В силу своєї позитивності і веселості він з легкістю обходить складності і стійко переживає проблеми. Риба – це суперечливий знак, в силу того, що в ньому сконцентровано вплив двох планет Нептуна і Юпітера.

Це певним чином позначається і на характері людини, народженої під знаком Риби: їй притаманна емоційність та нестабільність.

Чоловік Риба товариський, одночасно сором'язливий. Особистість виділяє щедрість, з багатим внутрішнім світом, але в той же час закритість душевних переживань у своїх ілюзійних уявленнях про світ і оточуючих. Рік народження таких чоловіків, в даному випадку Кабана, згладжує непостійну Рибу, даруючи їй впевненість і рішучість. Характеристика чоловіки Риби-Кабана показує миролюбну і чуйну натуру. Він з легкістю налагоджує контакти з оточуючими, так як виявляє крайню щиру зацікавленість у співрозмовнику. Його порада дуже цінний для друзів, слова – в авторитеті.

Такі якості, як чесність і прямолінійність в очах оточення показують чоловіка подібної зодіакальної суміші з боку сильної і вольової людини, не боїться сказати правду і нести відповідальність за сказане. Цей чоловік завжди намагається підтримати свій імідж. Критику не сприймає, іноді може болісно реагувати на це. Однак цілеспрямованість, відмінна інтуїція та віра в свою зірку кожен раз сприяють безперечної перемоги. Хід на ризик, амбіції, креативне мислення створюють сильного і безстрашну людину, йде до своєї мети.

Кар'єра

Особистість зодіакальної суміші не любить підкорятися, тому ієрархія на роботі, де їм займається друга ланка – це неприйнятно. Йому нецікава монотонна одноманітна робота, тому намагається знаходити пропозиції з вільним графіком. З нього вийде відмінний бізнесмен або керівник. Високих посад домогтися йому дозволяє честолюбство і працьовитість. Гордість не дозволить хлопцеві Рибі-Кабанові попросити допомоги, тим більше в борг. Цей представник сильної статі завжди прагне забезпечити безбідне існування собі та близьким.

Професійні інтереси чоловіка Риби-Кабана орієнтовані у сфері юридичної діяльності, гуманітарних наук і фінансової сфери. Сильний чоловік зможе реалізуватися в будь-якій сфері, лише б вона була пов'язана з доведенням істини. Величезну роль у тому, чого досягнув, або може досягти чоловік цієї зодіакальної суміші, є сім'я.

Почуття власної гідності та усвідомлення того, що він є справжнім чоловіком і годувальником, керують ним на роботі.

Любов і шлюб

В коханні та шлюбі цей бажаний чоловік є втіленням мужності, еталоном справжнього і турботливого чоловіка. Ніжність і шарм притягує жінок. Такий чоловік дуже чуйний. Якщо дівчина йому подобається, щиро зізнається їй у почуттях. Якщо ж обворожительница не мила серцю – чесно пояснить, що у них різні дороги, не зачіпаючи почуття особи.

В коханні та шлюбі він серйозний. Не любить інтриги і романи на стороні. Вибираючи партнерку, він повністю віддається в її дбайливі руки. З задоволенням приймає від неї турботу про себе. У відповідь він зробить все можливе для створення кращих умов коханої. Такий чоловік упевнений, що сварки і скандали забирають енергію і вони порожні.

В партнерці Риба-Свиня хоче бачити надійного і відповідального людини. Тільки уважна і чуйна дівчина здатна ощасливити цього чоловік на довгі роки. Взагалі, так як створення сім'ї у планах чоловіка Риби-Свині на першому місці, він не шукає дівчину, висуваючи особливих вимог. Досить бути м'якою і поступливою, слухатися чоловіка-добувача. Союз, де жінка чинить тиск на нього, спочатку нещасливий і незабаром розпадеться.

Риба-Кабан не любить моралей і напрямків, особливо вихідних від жінки.

Сумісність

Розкриваючи особливості сумісності цього знака для любові і сім'ї, слід виділити найбільш вдалий союз з жінкою, народженої в рік Пацюка, Кота, Мавпи, Собаки і Кабана. Виділяючи можливий союз з Пацюком, можна вважати його найбільш кращим і перспективним. Цей шлюб живлять відносини про взаємовиручку і розумінні. Обидва знака притягують один одному велика любов і пристрасть, потяг до пригод і подорожей, саморозвитку. Що важливо у відносинах: подружжя здатні розкрити один одного прихований потенціал, можливості, творчі ідеї та прагнення. Подружжя допомагають один одному у всьому. Вони зберігають любов і подібні довірчі стосунки на все життя. Не варто заводити відносин з жінкою Биком.

Труднощі очікують чоловіка в союзі зі Змією або Конем.

Недоліки

Як і будь-яких представників зодіакальних знаків, життя хлопця Риби-Кабана злегка заважають недоліки характеру. Наприклад, потяг чоловіка до красивих жінок, ставлення до стражденним, а також якась поступливість дозволяють оточенню робити не зовсім правильні висновки про його характер.

Рекомендації для життя

Чоловікам цієї зодіакальної суміші слід до свого людинолюбства і чуйності додати трохи твердості. Не поступатися всім підряд, співчуваючи і шкодуючи. Не потрібно витрачати сили на бесіди з негативними та песимістичними брехунами, які забирають енергію позитивного Кабана. В силу того, що такі чоловіки потребують обов'язкового визнання особистості з боку, необхідно приймати критику як досвід і можливість стати кращим.

Детальніше про чоловіків Рибах ви дізнаєтесь із наступного відео.