Сумісність Козерога та Скорпіона

Навряд чи знайдеться на світі людина, чужий любові. У мріях про другій половинці багато починають цікавитися гороскопами, нумерологією, метафізикою в надії, що вирахують і знайдуть для себе ідеальну пару. Звичайно, можна не вірити у всі ці обчислення і передбачення зірок, проте багаторічна практика і спостереження показують, що в гороскопах є дуже велика частка правди. Тому при знайомстві з потенційним партнером не варто скидати з рахунків рекомендації астрологів. Сьогодні ми розповімо про союз Скорпіона і Козерога – чи можливий він, що обіцяють ці відносини і є у них перспектива.

Перспектива в любовних відносинах

Цій парі астрологи пророкують вельми і вельми непогану сумісність. Вся справа в тому, що обидва ці знаки – сильні і вольові особистості за своєю суттю. Якщо вони утворюють тандем, в якому домінуватиме взаємна підтримка, розвиток і партнерство, вони будуть щасливі разом. Якщо ж один з них все-таки спробує «перетягнути ковдру на себе» і встановити диктатуру в парі – вони швидко розійдуться.

Жінка Козеріг і чоловік Скорпіон

Взаємний потяг між дамою Козерогом і мужнім Скорпіоном може виникнути відразу ж у момент їхнього знайомства. Причому почуття може швидко перерости в серйозне і залишиться таким на довгі роки. У цій парі Козеріг буде «сірим кардиналом», але в хорошому сенсі – своєю ніжністю і турботою дівчина буде направляти гордого і самозакоханого Скорпіона на звершення великих справ, буде його «мотиватором». У свою чергу, чоловік дасть своїй половинці почуття впевненості в завтрашньому дні і в тому, що вона завжди зможе спертися на його сильне плече.

Взагалі, чоловік Скорпіон – це людина, яка не знає слова «поразка». Він переможець за життя. Його життєве кредо – «бачу ціль, не бачу перешкод». Для коханої жінки такий чоловік здатний звернути гори. Любитель розкоші і комфорту, він і свою обраницю одягне шовку і хутра і буде носити на руках.

Звичайно, є у хлопця Скорпіона й один істотний мінус – він просто маніакально ревнивий і підозрілий.

Дівчина Козеріг – загадкова особистість. За зовнішньою твердістю характеру ховається дивно ніжна і чуйна душа. Якщо вона любить, то готова віддати всю себе до останньої краплі. В парі Козерога та Скорпіона саме вона буде певним буфером, миротворцем, який буде тримати баланс і не допускати сварок і суперечок в сім'ї. Наділена живою і гострим розумом, Козеріг завжди знайде потрібні слова, щоб розрядити обстановку; при цьому вона ніколи не стане «ганчіркою» – навіть у миротворчій ролі вона буде тверда як сталь і не дозволить переступити через власні принципи. Однак саме за це її і оцінить Скорпіон.

Коли їх відносини переростають стадію флірту і переходять в стадію фізичної близькості, жінці Козерогу та чоловікові Скорпіону також буде чим здивувати і порадувати партнера. Ці знаки, з вигляду такі холодні і неприступні, насправді приховують у собі дуже сильні і яскраві емоції. Чуттєва дама Козеріг зачарує Скорпіона своєї «земної» привабливістю; він обрушить на неї лавину пристрасті. Коханці добре зрозуміють один одного в ліжку, і ця сексуальна сумісність призведе до того, що вони навчаться і в побуті чути один одного і піклуватися один про одного навіть без слів.

Чоловік Козеріг і жінка Скорпіон

А ось в цій парі все далеко не так гладко і райдужно. Справа в тому, що хлопець, який народився під знаком Козерога – особистість стримана, холодна, небагатослівна. А прекрасна дама Скорпіон дуже емоційна, палка і гостра на язичок. Всякий раз, коли вона буде намагатися вивести впертого Козерога на емоції, її спроби будуть розбиватися про крижану стіну холоднокровності і байдужості.

Що, втім, зовсім не означає, що чоловік її не любить. Любить. І, можливо, дуже сильно. Але Козерогові чоловічої статі чужі італійські пристрасті, він любить стабільність, неквапливе і передбачуване протягом життя. Все те, що здатне похитнути його душевну рівновагу, він намагається або ігнорувати, або викреслити зі свого життя.

Дівчині ж потрібні яскраві відчуття щодня. Вона як феєрверк – вибухова, яскрава, емоційна. Часом вона піддається спокусі і провокує Козерога на ревнощі, влаштовує «перевірки почуттів», на які чоловік реагує з олімпійським спокоєм і навіть деякою поблажливістю. Він не розуміє, для чого потрібні зізнання в любові і пристрасні промови – для Козерога набагато простіше і ближче довести свої почуття справою.

Що стосується інтимної сфери відносин, тут також є складності. І на цей раз винна різниця темпераментів – чуттєва, пристрасна дівчина Скорпіон може бути вельми розчарована консервативністю і відсутністю уяви у Козерога. Для неї секс – це задоволення, для нього – швидше подружня обов'язок, часом прикра.

Природно, такий союз, якщо він не кріпиться на фундаменті спільних інтересів і взаємної поваги, може дуже швидко розпастися.

Поведінка в сімейному житті

Якщо Скорпіон з Козерогом все ж дійшли до вівтаря і скріпили свій союз узами шлюбу, починаються сімейні будні. Якими вони будуть, багато в чому залежить від того, хто в цій парі Козеріг, а хто – Скорпіон.

Скорпіон чоловік + жінка Козеріг

Варто відзначити той факт, що ці люди далеко не відразу вирішаться на шлюб. З-за того, що обидва ці знака досить волелюбні і потайливі, вони будуть приховувати свої почуття до тих пір, поки не переконаються в щирості один одного. Але взагалі, дама Козеріг – дівчина, що прагне знайти домівку, готова до сімейного життя, тому вона не буде довго пручатися, якщо її покличуть під вінець. Чоловік Скорпіон – людина, яка знає собі ціну, досить прискіпливий. До вибору супутниці життя він підходить з усією серйозністю. Якщо врахувати, що, по суті, ні Риби, ні Скорпіон не знаходяться в постійному пошуку того, кого можна «окільцювати», і воліють самотність, то їх союз буде щонайменше обдуманим і продиктованим не користю, а щирими почуттями.

В шлюбі їх чекає щастя і гармонія. Вони ніколи не будуть «виносити сміття з хати». Дружина із задоволенням візьме на себе обов'язки господині: займеться пристроєм побуту, готуванням їжі, вихованням дітей. Чоловік стане добувачем, на плечі якого ляжуть всі матеріальні турботи.

Незважаючи на уявну ідилію, не варто забувати, що обидва ці знака досить вперті і самодостатні. Саме тому дуже рекомендується зрідка влаштовувати відпочинок один від одного – наприклад, поїхати на різні курорти або вибрати хобі, яке дозволить їм перебувати в різних місцях протягом дня.

Козеріг чоловік + жінка Скорпіон

Вище було сказано, що така пара – не самий вдалий тандем з-за різниці темпераментів. Однак якщо Козеріг і Скорпіон все-таки зважилися на шлюб, це означає, що вони прийшли до спільного знаменника. Це може бути якась спільна справа, інтереси, загалом, те, що зможе об'єднати їх в сім'ю і сприяти розвитку як кожного окремо, так і пари. В цьому тандемі дуже важливо, щоб вони, використовуючи свої найкращі якості, мали поблажливими до слабостей інших. Наприклад, дама Скорпіон – жінка-вогонь, що фонтанує ідеями, але деколи вони бувають нерозумні. І тут приходить на допомогу Козеріг – з холодною головою, поміркований, безпристрасний; але і йому необхідний вогонь такою яскравою дружини, щоб не загрузнути в консерватизмі і застарілих ідеях.

Із-за чого у них точно не буде сварок, так це з-за грошей. Обидва цих знака вміють заробляти їх і не боятися їх витрачати, вони знають, що завжди зможуть заробити ще. Їх горді характери знайдуть відображення і у вихованні дітей – вони з пелюшок будуть прищеплювати їм почуття власної гідності, прагнення до комфорту і вимогливість до себе і іншим людям.

Дружба

Якщо чоловік Козеріг зустрічає жінку Скорпіона і у них з'являється загальна тема для розмови, то можна з упевненістю заявити, що цією бесідою вони залишаться задоволені і вирішать продовжити знайомство. Все дуже просто: при тому, що в обох характери – не цукор, рівень інтелекту у них часто досить високий, і вони можуть підтримати розмову практично на будь-яку тему. Козеріг виділить основні тези, Скорпіон додасть емоцій і жвавості в спілкування. І ось, здавалося б, такі складні і багатогранні особистості, самодостатні, і часом мизантропные, знайшли спільну мову і втрачати один одного не захочуть. Спочатку, звичайно, вони будуть дивитися один на одного, як на приємних співрозмовників, а там... хто знає? Якщо їх серця до того часу, як дружні стосунки зміцняться, будуть вільні, цілком можливо, що вони переростуть в щось більше.

Козеріг дівчина і хлопець Скорпіон теж цілком зможуть стати друзями. Їх тандем буде нагадувати пазл, як ніби зійшлися дві половинки єдиного цілого. Вони будуть багато сперечатися, міркувати на різні теми (благо, в обох вистачить на це ерудиції та інтелекту), сваритися і миритися.

З цієї дружби може зрости навіть бізнес, де кожен буде вносити свою лепту і доповнювати іншого.

Як завоювати представників таких знаків зодіаку?

Чоловік Скорпіон гордий, нескорений, жорсткий. Його дама серця завжди повинна залишатися собою. Скорпіон полюбить в ній саме її самовпевненість, твердість духу, витримку. Йому сподобається те, що Козеріг не схильна істерити і дутися на порожньому місці. Він перейметься до такої жінці повагою і захоче бути поруч з нею. І тут вже дамі Козерогові потрібно приготуватися до того, щоб віддати всю владу в його руки. Скорпіон дуже любить вирішувати проблеми. Звичайно, це не означає, що потрібно тут же сісти йому на шию і розслабитися, немає. Скоріше, потрібно стати дружиною декабриста»: ніжною, але водночас сильної; здатною відстоювати свою думку, але бути готовою до компромісу. Тоді серце лицаря буде підкорене назавжди!

А ось що він повинен зробити, щоб залучити леді Козерога? Тут вже, звичайно, справа належить непросте. Скорпіон чоловік – натура яскрава, емоційна, домінуюча. І йому не притаманні ті риси, що так подобаються Козерогові: щирість, уважність, інтерес до неї та її справах, турботливість, ніжність. Найбільш груба помилка, яку може зробити Скорпіон при завоюванні леді Козерога – це спробувати «взяти нахрапом». У дівчини є «гострі роги», і вона не забуде скористатися ними, якщо їй не сподобається напір і завзятість залицяльника. Тому Скорпіон повинен стримати свій запал і показати обраниці, що він ні в якому разі не хоче підпорядкувати її собі; що він бачить у ній рівного партнера, але дуже хоче проявити турботу і чуйність.

Також зайвою буде, особливо в перші дні знайомства, спроба «приголомшити» Козерога своїм добробутом. Це не та дівчина, що буде пищати від захвату при вигляді 101 троянди або смартфона преміум-класу. Швидше, вона подумає, що ви меркантильний бовдур, який мріє посадити її в золоту клітку і обрізати крильця. Якщо вже робити їй подарунок, потрібно дарувати що-то нехай недороге, але практичне. Такий жест доведеться дамі Козерогові за смаком.

Хлопець Козеріг – дуже складний знак. Замкнутий, мовчазний, неемоційний і навіть, як багатьом здається, бездушний. Однак за зовнішньою холодністю ховається душа, спрагла, щоб її відігріли. Пробудити від сну цього крижаного принца» можна за допомогою демонстрації таких особистісних якостей, як сила волі, самодисципліна, працьовитість і захопленість справою. Таку жінку чоловік Козеріг точно помітить і оцінить.

Сама ж пані Скорпіон теж вельми вимоглива до потенційного супутника життя. Її обранцем ніколи не стане рохля, підкаблучник, мамій і невпевнений у собі чоловік. Її сильний вольовий характер просто розчавить такого «хробака». Серце Скорпіона підкорить лише той, у кого вона побачить ту ж силу, ті ж амбіції і вогонь, що властиві їй самій. Для неї неважлива буде навіть зовнішність – при наявності харизматичного характеру і мужності вона відійде на другий план. Чоловік Козеріг у цьому плані виграє – цього знаку зодіаку не займати внутрішньої сили і твердості. Головна порада для нього – створіть навколо своєї коханої ореол безпеки, побудуйте «кам'яну стіну», але не ту, що обмежує свободу, а ту, за якою можна сховатися від поривів вітру.

Адже будь-яка залізна леді хоче іноді хоч на хвилинку відчути себе слабкою в сильних руках коханої, її приваблюють такі «стіни».

Можливі труднощі

Скорпіон і Козеріг – це знаки, що мають певну схожість, що допомагає їм у спілкуванні і розвитку відносин. Таким схожістю є твердість їх характерів. Але у цієї медалі є й зворотний бік – саме із-за любові до домінування, до відстоювання власної правоти і виникають суперечки і сварки в парі Скорпіон + Козеріг.

Ці сварки можуть розпочатися, коли представники цих знаків зодіаку тільки-тільки починають пізнавати один одного і закохуються. Раз за разом піднімається питання про те, хто ж у парі «альфа». При цьому неважливо, наскільки різні або схожі інтереси у закоханих – коли в бій вступають особисті амбіції і самолюбство, почуття замовкають.

Козеріг – це знак Землі, звиклий твердо стояти на ногах, в чомусь консервативна, не любить зайву метушню. Скорпіон ж – Вода, вічно перебуває в русі, змінює форму, колір, то стає гладкою, як дзеркало, то бурхливим, як море в шторм. І ось ця різниця темпераментів за схожої любові до влади і домінування, може породити як дуже міцний союз, так і руїни, на яких будуть спочивати залишки минулих почуттів.

І у Козерога, і у Скорпіона бувають «чорні» дні, коли депресивний пригнічений настрій перекриває всю їх любов до життя. Якщо партнер у парі відчуває настання такого дня і готовий надати моральну підтримку, у цього тандему є шанс на тривалий і щасливий союз.

В парі Скорпіон + Козеріг саме головне, що їх об'єднує і руйнує будь-які перешкоди – це вміння слухати і чути партнера, готовність до розуміння і прийняття того факту, що вже якщо любиш, треба вміти прощати маленькі слабкості і знаходити радість навіть у дрібницях. Ці знаки підходять один одному, вони сумісні і в шлюбі, і в дружбі, але завжди необхідний розумний компроміс. Наприклад, Скорпіон дуже любить напускати на себе ореол таємничості, не надто багато розповідає про особисте; але Козерога це влаштовує, адже він і сам неговіркий. Але з плином часу ця «тямущість» може перерости в байдужість, що послужить причиною розставання.

Скорпіон ревнивий.

Спочатку це може лестити Козерогові, але якщо ревнощі перетворюється в маніакальну підозрілість, він взбрыкнет і «покаже рогу», визнавши таку поведінку посяганням на його особисту свободу.

Саме тому дуже важливий такий момент – розмовляйте один з одним. Не збирайте образи, не тримайте в собі невисловлені претензії. Проблеми мають тенденцію накопичуватися, як сніжний ком, і часом ситуація, яку спочатку можна було дозволити «клацанням пальців», переростає в практично непримиренне протидія один одному, коли люди, навіть перебуваючи на відстані метра, не чують і не хочуть чути один одного.

Любите і цінуєте свого партнера. І тоді ніякої гороскоп, навіть самий песимістичний, не завадить створити міцну і дружну сім'ю.

Детальніше про парі Козерога та Скорпіона ви дізнаєтесь із наступного відео.