Чоловік Козеріг-Тигр: характеристика особистості та сумісність

Представники такого поєднання знаків володіють особливим умінням встановлювати соціальні зв'язки. Заступництво Тигра дарує чоловікові тягу до спілкування, а вплив Козерога наділяє рідкісної інтуїцією. Поєднання таких якостей гарантує, що чоловік зможе безпомилково вибрати потрібну людину з натовпу й зав'язати з ним розмову при будь-яких обставин. При цьому багато рис Тигра згладжують гострі кути характеру Козерога, що робить чоловіка більш добрим і відкритим.

Характерні риси

Чоловік Козеріг-Тигр відрізняється особливим спокоєм і розсудливістю. Акуратно ставиться до грошей і не схильний до азарту. Такий чоловік знає, як заробити гроші і куди їх краще вкласти, щоб примножити капітал, а не втратити його. Товариськість і відкритість дозволяє Козерогові-Тигру досягти багато чого, в тому числі і підвищення по кар'єрних сходах. Друзі знають, що людина, народжена під цими знаками, завжди прийде на допомогу, навіть якщо це принесе шкоду йому самому.

Поєднання Козерога і Тигра наділяє чоловіка оптимістичним ставленням до життя. Він завжди знайде вихід із ситуації і збереже самовладання. Феноменальна розсудливість і інтуїція допомагають правильно вибирати цілі. Впевненість у собі дозволяє йти до кінця, крізь усі перепони.

Козеріг-Тигр вміє вести переговори так, щоб обидві сторони залишилися задоволені. Це допомагає досягати успіху не тільки ділової, але і в любовній сфері. Такий чоловік честолюбний і досягає кар'єрного росту виключно чесним шляхом, без хитрощів. Все завдяки тому, що Тигр наділив його вмінням перевертати будь-які ситуації так, щоб вони приносили лише користь. Аналітичний склад розуму дозволяє чоловікові аналізувати ситуацію і вибудовувати об'єктивну думку.

Друзі і колеги можуть звернутися до Козерога-Тигру за порадою чи допомогою. Він завжди готовий посприяти у досягненні мети, навіть якщо йому самому це дасться непросто. Радитися з такою людиною приємно, тому що він здатний розглянути одну і ту ж ситуацію з різних сторін.

Недоліки

Незважаючи на численні позитивні характеристики, у чоловіків, народжених під цими знаками, є і певні недоліки. Сміливо можна сказати, що слабкості Козерога-Тигра полягають в його силі. Примхливість і твердість характеру можуть виявитися в самий невідповідний момент. Для чоловіка представляє велику складність пошук компромісів у сварках з другою половинкою. Часто чоловіки, народжені під цими знаками, – консерватори, що може заважати взаємодії з деякими людьми.

Іншою складністю в особистому житті може стати любов до кар'єри. Козерогові-Тигру настільки важливо домогтися успіху в цій області, що він кидає на це всі свої сили.

Зустрічаються випадки, коли така людина зовсім кидає свою сім'ю заради успішної кар'єри.

Любов

Козеріг-Тигр завжди перебуває в пошуках ідеального варіанту відносин, де зможе відчувати себе потрібним, коханим і просто найкращим. Чоловік може відкидати шанувальниць з-за того, що їх зовнішність чи характер не відповідає тій картинці, яку він створив у своїй голові.

В якийсь період для народженого під цими знаками стає зрозуміло, що ідеалу не існує і тоді він здатний змиритися з деякими недоліками. До цього моменту особливий романтичний настрій і сили губляться, тому він може бути жорстким і сухим з обраницею. Справжню любов чоловік проявить лише при досягненні повного взаєморозуміння.

Навіть тоді Козеріг-Тигр буде вести себе стримано, він не звикла афішувати свої почуття і емоції.

Ситуація ускладнюється тим, що чоловік, народжений під цими знаками, високо цінує свою свободу і просто не може зазнавати тиску з боку кого б то не було. Йому важливо приймати рішення без впливу інших і розпоряджатися своїм життям так, як хочеться. Якщо обраниця буде робити спроби маніпуляцій, то Козеріг-Тигр швидко від неї втече.

Якщо почуття Козерога, народженої в рік Тигра, не прийняті обраницею, то він сховає їх глибоко в душі. Часто оточуючі навіть не здогадуються, що чоловік страждає від неподілених почуттів. Душевні переживання при цьому будуть дуже сильними, тому людина буде намагатися частіше бувати наодинці зі своїми думками.

Постіль

Козеріг-Тигр дбає про почуття своєї партнерки, він не зосереджений на своєму задоволенні. Тим не менш, якщо чоловік недоотримує ласки від дівчини, то він обов'язково повідомить їй про це настільки м'яко й акуратно, наскільки це взагалі можливо. Козеріг-Тигр нерідко проявляє свої консерваторські замашки в ліжку. Це виражається у відмові від експериментів. Чоловік може зважитися на серйозні зміни тільки з тією жінкою, якій особливо довіряє.

У любовних іграх чоловік залишає лідерські позиції за партнеркою, покладається на її досвід. Мова тіла може бути досить скутим з-за особливої стриманості Козерога-Тигра.

Правда, чуйна і уважна жінка зможе з легкістю розкріпачити такого коханця.

Сім'я і шлюб

Перед вступом в шлюбні стосунки чоловік намагається все ретельно прорахувати і обдумати. Незважаючи на досить жорсткий характер, він прикладає всі зусилля для зменшення кількості сварок і пошуку компромісних рішень. У цьому йому допомагають такі риси характеру, як лояльність і терплячість. Однак якщо дружина не оцінить такі ходи по достоїнству, то Тигр-Козеріг припинить це робити.

Чоловік намагається поєднувати сім'ю і кар'єру, але рано чи пізно розуміє, що змушений від чогось відмовитися. Рідко вибір падає на користь сім'ї. Таке можливо тільки при великому терпінні і любові з боку дружини, яка зможе допомогти чоловікові продовжуватиме балансувати на дві сфери життя. Гороскоп обіцяє міцний союз з жінкою, яка так само сприймає важливість кар'єри, як і сам Козеріг-Тигр.

З іншими знаками

Найбільша сумісність характерів зустрічається у чоловіка Козерога-Тигра і жінки Діви-Свині. Така партнерка може подарувати ласку і любов. Важливо, що жінка внесе трохи розрахунку в життя партнера, сам він такого вміння позбавлений.

Жінка Скорпіон-Кіт зможе підтримувати оптимістичний настрій чоловіка в найскладніших життєвих ситуаціях. Пара Козеріг-Тигр і Телець-Півень буде виглядати досить гармонійно і коммуникабельно з точки зору родичів і друзів. Жінки цих знаків можуть стати буквально ідеальними супутницями для Козерогів-Тигрів. Вони не стануть вимагати неможливого. Такі жінки завжди підтримають чоловіка в його починаннях і зможуть розділити з ними любов до кар'єри.

Зірки обіцяють ідеальні стосунки лише з деякими жінками. Це можуть бути Діви, Скорпіон, Риби і Тельці – згідно західному міському, і Свині, Коти (Кролики), Півні, Собаки, Коні – згідно зі східним. Зневірятися не варто, прикладів поганих спілок ще менше – Мавпи, які за сумісництвом Близнюки, Леви або Стрільці. З іншими представницями жіночої статі чоловік Козеріг-Тигр може збудувати міцні відносини при бажанні обопільною роботи. Такі рекомендації допоможуть підібрати правильну пару.

Чоловік Козеріг-Тигр знайде спільну мову з жінкою Близнюки-Бик, з нею кожен день стане святом. У поєднанні з Тельцем-Змією чоловік стане зіркою будь-якої компанії, така обраниця теж дуже товариська. В обох випадках можна побудувати сімейні відносини або залишитися на стадії дружби.

Все буде залежати від сили взаємної симпатії.

Поради

Козерогові-Тигру потрібно повчитися тримати свій гнів, бажання і слова під повним контролем. Занадто активну поведінку в деяких ситуаціях може відштовхнути людей від чоловіка. Варто частіше прислухатися до думки старших і мудрих людей, їх життєвий досвід допоможе уникнути фатальних помилок. Не варто забувати, що кожен може робити неправильні вчинки, чоловікові варто менше картати себе за помилки. Козерогові-Тигру просто необхідно виділяти час для саморозвитку і самотності, тільки так вони навчаться правильно розподіляти життєву енергію.

Детальніше про чоловіка Козерозі ви дізнаєтесь із наступного відео.