Сумісність і характеристика жінки за знаками зодіаку в любові. Відповідні знаки зодіаку чоловіка для жінки Лева, Діви, Терезів, Скорпіона в любові

У цій статті ми продовжимо розглядати сумісність гороскопів чоловіків і жінок в любовному плані.

А чи знаєте ви, що, згідно зі статистичними даними, 75% читають любовні гороскопи – це представниці прекрасної статі? Що ж, давайте подивимося, серед яких знаків зодіаку їм варто шукати долю. У минулій статті Сумісність і характеристика жінки за знаками зодіаку в любові. Відповідні знаки зодіаку чоловіка для жінки Овна, Тільця, Близнюків, Рака в любові ми вже висвітлювали подібну тему.

Який знак зодіаку чоловіка підходить жінці-Леву?

Рак – 94% сумісності обумовлює мінімальну кількість недомовок, непорозумінь, сварок. Справжній приклад для підростаючого покоління!

ВАЖЛИВО: Тим не менш, закоханим потрібно бути напоготові для того, щоб зберегти ці чудові стосунки. Приміром, жінка-Лев буде спочатку залучена спокоєм Раку, але потім стане його надмірно підштовхувати до активності, що лише призведе до замикання чоловіки в собі.

Стрілець – 88% сумісності дадуть глибоке почуття задоволення пари життям тієї, яку вони будуть вести. Примітно, що ці люди не замкнуться в собі – вони також будуть вести активне соціальне життя.

Чоловік-Стрілець по своїй суті є командиром, але робить це вміло – делікатно і швидко приймаючи рішення. Жінки-Лева, якому теж властива впевненість, подібне буде зручно. Партнери завжди зможуть знайти компроміс.

Лев і Стрілець — сильні особистості, але компроміс знайти зможуть

Козеріг – можливо, подібний союз багатьох здивує, але 79% сумісності говорять самі за себе. Він – холодний, мовчазний, часом жорсткуватий, не схильний проявляти емоції. Вона – жива, піддається емоціям.

Однак жінці неодмінно сподобається те, що обранець виявиться здатним рахуватися з її амбіціями і, як не дивно, темпераментом. Чоловікові ж важко буде встояти перед природженою грацією дівчини.

Скорпіон – 76% сумісності, попри обопільне завзятість, франтівство, наполегливість. Подібні якості допоможуть парі реалізувати всі свої задуми.

ВАЖЛИВО: Слід мати на увазі, втім, що цей союз абсолютно позбавлений сентиментальності.

Втім, пристрасть буде обов'язково – у випадку з динамічною жінкою-Левом і не може бути інакше. Чоловік-Скорпіон залучить її силою, впевненістю. Він зможе і поважати обраницю, і захоплюватися нею.

Чоловік-Скорпіон зможе знайти підхід до експресивної жінці-Льву

Який знак зодіаку чоловіка підходить жінці-Діві?

Рак – цілих 90% сумісності, що дозволяють долати партнерам розбіжності. Вони дуже схожі – люблять спокій і терпіти не можуть несподіванки. Але будьте обережні: чоловік може скаржитися на мовчазність партнерки, а вона – на його мрійливість.

Втім, поділ обов'язків виявиться досить зручним. Побут і фінанси Діва із задоволенням візьме на себе, при цьому радіючи відсутності заперечень. Рак ж стане чудовим батьком і чоловіком.

Скорпіон – 79% сумісності завдяки спільним рисам пари. Однак, на відміну від попереднього випадку, будуть матися і відмінності, які виявляться як сближающими, так і розділяють. Наприклад, Скорпіон воліє новизну – це відрізняє його від Діви, але може послужити способом розбудити її.

Взаємна критика партнерів, як не дивно, зміцнить відносини, дозволить їм розвиватися якісно.

ВАЖЛИВО: Багато що залежить від самої Діви – їй потрібно намагатися прийняти коханого таким, яким він є.

Діві потрібно час від часу піддаватися вмовлянням Скорпіона пробувати щось нове

Стрілець – 78% сумісності, що дає непогані шанси на спільне проживання. Чоловік отримає необхідні йому захищеність, затишок, а жінка по достоїнству оцінить прихильність до неї.

Може здатися, що любить ризик і свободу Стрілець не захопиться надто серйозною і домашньої Дівою, але це не так. Вона допоможе врівноважити його характер своєю мудрістю. До речі, цілком ймовірно, що Стрілець спонукає Діву поменше займатися моралізаторством, що їй притаманне.

Стрілець допоможе Діві навчитися розслаблятися і частіше радіти життю

Лев – 76% сумісності, що призведе в шок оточуючих. Ці знаки зодіаку здаються настільки різними, що їхнє спільне життя для багатьох під питанням. Але тільки не для самих Діви і Лева!

Інтелектуальність об'єднає цих двох людей і дозволить їм зблизитися. Діві властиво віддаватися по максимуму своєму партнеру, що не може не сподобатися Леву. Також йому по душі те, що Діва не заважає проявляти себе, красуватися, облаштовує домашній затишок, в якому Лев може розслабитися. Ну а Діві необхідно захоплюватися партнером, що вона і отримає.

ВАЖЛИВО: Діві властива недовірливість. В даному випадку від неї необхідно відмовитися, бо Лев не дуже любить контроль.

Лев — чоловік інтелектуальний, що і потрібно Діві

Який знак зодіаку чоловіка підходить жінкам-Терезам?

Водолій – 90% сумісності дають прекрасні шанси на спільну долю. Партнерам завжди є про що поговорити, їм легко знайти гармонію. Вони по-справжньому схожі.

До речі, жінки-Терези властива та споконвічно жіноча мудрість, яка допоможе створити міцний союз – вона зможе акуратно направити вічно сумнівається Водолія по вірному шляху. Причому зробить це так витончено, що йому буде здаватися, ніби ініціатива належала зовсім не їй.

Об'єднуючою рисою служить і завищене неприйняття обома знаками несправедливості. Вони обидва завжди готові простягнути руку допомоги, болісно переносять страждання оточуючих.

Терези і Водолій завжди дивляться в одному напрямку
<>Лев – 89% сумісності завдяки тому, що обидва цих знака діють за велінням серця. Їм властива романтичність, а також не чужа сентиментальність. Також обидва партнера дуже люблять розкіш, красу, прагнуть брати активну участь у суспільному житті.

ВАЖЛИВО: Проблема криється в тому, що і Лев, і Терези люблять подобатися оточуючим. Тому взаємні ревнощі і заздрість – це те, чого слід побоюватися.

Однак Лев неодмінно буде пишатися своєю дамою серця. А жінка-Терези, для якої характерні крихкість і беззахисність, почуватиметься затишно поряд з мужнім Левом.

Ваги і Лев — красива пара, яка любить шик

Стрілець – не ідеальна пара, але шанс створити міцний союз при 87% сумісності досить великий. Вони безперешкодно зможуть дарувати один одному доброту і підтримку.

Жінка-Терези зможе стати ще більш впевненою поруч з обранцем, радіючи з того, що він візьме в свої руки кермо влади. Стрільця теж подібне більше ніж влаштує, адже він любить командувати.

Рак – 74% сумісності, чого цілком вистачає для комфорту та затишку представників даних знаків один з одним. Безумовно, сварки можуть траплятися у всіх, але Рак і Ваги завжди знайдуть спосіб їх погасити. Секрет простий: у таких людей спільного набагато більше, ніж відмінностей.

Обидва знака є натурами ласкавими, чутливими, сентиментальними, які ставлять почуття в главу кута. При цьому чоловік-Рак дещо замкнутий, але супутниця-Ваги допомагає йому розкритися.

ВАЖЛИВО: Рутина може стати проблемою, проте фантазія Раку якраз здатна запобігти.

Навряд чи хтось здатний сильніше оцінити жіночність Ваг і її здатність дарувати любов, ніж чоловік-Рак. І це не дивно, адже він надзвичайно романтичний, чутливий.

Ваги і Рак — дуже романтичний союз

Який знак зодіаку чоловіка підходить жінці-Скорпіону?

Стрілець – цілих 96% сумісності! Це як раз та пара, яка разом може гори звернути. Чоловік-Стрілець завжди сповнений оптимізму, що благотворно діє на жінку-Скорпіона, а вона, в свою чергу, вміє підтримати свого обранця.

Як не дивно, але жінка-Скорпіон – особистість надзвичайно вразлива. Тому дбайливий, доброзичливий і охоче віддає теплоту супутник-Стрілець стане їй справжньою віддушиною. Він же буде до глибини душі вражений її сентиментальністю, що ховається за зовнішньою холодністю.

ВАЖЛИВО: Експресія Стрільця – це в деяких випадках чудове прояв характеру, але часом жінку-Скорпіона це буде дратувати. Ключ до вирішення проблеми – взаєморозуміння і трохи терпіння.

Скорпіон-Стрілець — приклад пари, яка вміє підтримати один одного

Лев – 92% сумісності говорять про чудових шанси укласти гармонійний союз. Чоловік-Лев буде прагнути до влади, а закохана жінка-Скорпіон в більшості випадків не буде цьому перешкоджати прагненню.

Наполегливі, сильні, вольові натури – ось що характерно для обох представників цієї пари. Вони наполегливі в досягненні цілей, не позбавлені частки франтівства. Що ж, всілякі проекти пара буде реалізовувати досить успішно! З чого можна зробити висновок, що цей союз – союз більше розуму, ніж сентиментальності і чуттєвості.

Скорпіон і Лев — союз більш діловий, ніж пристрасний

Риби – незважаючи на те, що спільне життя представників цих знаків може скластися по-різному, 87% сумісності їм цілком можна дати. Загадковий союз, сповнений, тим не менш, свого зачарування. На психологічному рівні схожість у цих людей дивовижна, вони здатні розуміти один одного, як кажуть, з півслова.

Вона – енергійна, трохи більш реалістична і менш мрійлива, ніж Риби. З Рибами в плані мрійливості взагалі мало хто зрівняється, тому сила партнерки чоловіка буде захоплювати. Ну а їй частка казки в житті не завадить.

Цей союз ідеальний для тих жінок-Скорпіонів, які хочуть взяти на себе роль глави сім'ї. Вона зуміє створити затишок, добре виховати дітей, не притесняемая у своїх поглядах м'яким чоловіком-Рибою.

ВАЖЛИВО: Втім, така податливість Риби не безмежна – одного разу він може цілком відчутно розсердитися. Боротьба духовна в подібній парі не виключена в тому випадку, якщо Риба виявиться більш рішучим.

Скорпіон-жінка буде в парі з чоловіком-Рибою грати чільну роль.

Діва – трохи несподівано, але цілком можливо, навіть 72% сумісності можна дати! І той, і інший знак славляться своєю любов'ю до критики – до речі, саме цей факт дозволяє їм вдало працювати над помилками один одного. Виходить дуже зручний взаємодоповнюючий і корисний союз.

Жінка надає своєму улюбленому людині мужність, впевненість, стимулює до рішучих дій. А чоловік поширює свою природну м'якість на характер Скорпіона, зменшуючи її тривожність і надаючи оптимізм.

М'якість чоловіки-Діви допоможе і жінці-Скорпіону бути більш оптимістичною
Сумісність і характеристика жінки за знаками зодіаку в любові. Відповідні знаки зодіаку чоловіка для жінки-Стрільця, Козерога, Водолія, Риби в любові ми розповімо про останніх чотирьох представниць знаків зодіаку і про їх ідеальних партнерів.