Характеристика та сумісність чоловіка Козерога, народженої в рік Півня

Це одне з самих незвичайних поєднань в гороскопі. Незалежний і веселий, але вкрай непостійний Півень. Впертий, наполегливий, зовні дуже сильний, але в душі ранимий Козеріг. Коктейль, однак, виходить непоганою, адже ці якості чудово врівноважують один одного.

  В дружбі і роботі

  Чоловіку, який народився під знаками Півня і Козерога, властиві практичність і кмітливість. Представник ніколи не піде на поводу у авторитету і не вплутається в сумнівне підприємство. Переконати його в чомусь- тяжка праця. Нав'язати ж свою думку силою – просто неможливо. Чоловіки цього знака будуть прекрасними виконавцями, якщо будуть розуміти і приймати кінцеву мету своєї роботи. А ось керівники з них можуть вийти надмірно деспотичними.

  Згідно характеристиці Козеріг-Півень чітко розділяє роботу і особисте життя. З друзями представник знака веселий і товариський, любить відпочинок і галасливі компанії. Оскільки такі чоловіки дуже комунікабельні, налагодити спілкування з новими людьми не є для них непосильною задачею. Якщо вони поставлять перед собою мету стати зіркою вечірки, то неодмінно доб'ються свого. У той же час з ними не потрібно боятися, що вечірка піде «рознос»: у них завжди все під контролем.

  Якщо ж завдання блищати на публіці немає, Козеріг-Півень спокійний, вдумливий і врівноважений. Представники цих знаків – чудові співрозмовники, якщо спілкування їм цікаво чи вигідно. В іншому випадку вони просто підуть розмови: ці чоловіки надто практичні, щоб витрачати час даремно.

  Сферу своїх пристрастей вони вивчають досконало, тому вважаються дуже цікавими особистостями.

  В любові

  Представники цього знака будують спілкування з жінками легко і невимушено. Швидко переходять від простого розмови до флірту, від обміну компліментами до інтимних зустрічей. У жінок вони найбільше цінують життєрадісність і оптимізм. Не вываливайте при першій зустрічі на Козерога-Півня всі ваші проблеми. Покажіть себе веселою і заводний – і чоловік буде вашим.

  Ні в якому разі не демонструйте йому емоційну неврівноваженість. Стабільність у всьому – ось його кредо, тому і вам бажано відповідати цим стандартам. Якщо ж ви розсердите його – нагородою буде не просто охолодження до вас. Його гнів може вилитися в ретельно продуману помсту, спрямовану прямо в больову точку.

  Ці чоловіки – чудові співрозмовники. Розташувати до себе будь-яку жінку для них – не проблема. Але це тільки в тому випадку, якщо жінка їм симпатична. Якщо симпатії ні, Козеріг-Півень часто перетворюється в мовчуна або зануду, зацикленого на роботі та своїх інтересах. В такому випадку дівчині найпростіше просто розвернутися і піти, адже змусити змінити свою думку цих чоловіків практично неможливо.

  Представники цих знаків цінують увагу, тому зазвичай оточені прихильницями. Однак це оточення може часто змінюватися: флірт і блищання в суспільстві це занадто незначна завдання для Козерога-Півня, що чоловік і буде демонструвати при кожному зручному випадку.

  Якщо ж представник цих знаків закохався, він піде на все, щоб завоювати об'єкт своєї симпатії. У хід підуть не тільки неабиякі ораторські здібності Козерога-Півня, але і його уважність, надійність і завзятість.

  Завоювавши вподобану дівчину, чоловік цього знака не втрачає до неї інтерес, намагаючись зберегти набуте. У любові надмірно не ідеалізує дівчину, тому і не розчаровується в ній з часом. Такий чоловік виступає надійним і чуйним партнером, які беруть всі недоліки другої половинки.

  Проте розвивати відносини теж не поспішає.

  Якщо для відносин ніяких сверхтребований до партнерки не пред'являється, то до питання шлюбу підходить набагато більш серйозно.

  В шлюбі

  Чоловіки, народжені під цим знаком, цінують затишок і комфорт. Причому самі вони в цьому процесі брати участь не мають наміру, цілком і повністю довіривши завдання партнерці. Чоловік стане добувачем і захисником, функція хранительки вогнища цілком і повністю ляже на жінку, і це не обговорюється.

  У загальному і цілому Козеріг-Півень шлюбу не боїться, якщо впевнений у своїй коханій, і першим запропонує узаконити стосунки. Не боїться розмов по душах і перший запропонує обговорити виниклі розбіжності. Однак не забувайте про його «бичачому впертості». Варто йому відчути тиск – і упреться, повністю відмовившись від пошуків компромісу. Тому найкраща тактика з ним – саме діалог, без спроб диктувати свою волю.

  У всіх проявах життя йому потрібна надійність, тому гарантуйте йому затишний будинок і тепле сімейне вогнище, і чоловік стане найнадійнішим і люблячим чоловіком. Чоловіки цього знака не бояться батьківства і не кидають дітей на виховання няньок. Віддадуть перевагу швидше впоратися з цим нелегким завданням самостійно, ніж довірити її сторонній людині. Незважаючи на те що дуже важливе місце в житті Козерога-Півня займає робота, цінують свою сім'ю і вкрай рідко її кидають, навіть якщо заведе роман на стороні. Не забувайте, що саме йому належать права глави сім'ї – і він ніколи вас не покине.

  В ліжку

  Представникам цього знака чужа романтика, тому вони можуть здаватися холодними і відстороненими. Однак це не зовсім так. Терпляча і чуттєва партнерка може розбудити в чоловіків, народжених під цими знаками, цілий океан пристрастей. Важливо дати час на те, щоб вони навчилися ці почуття висловлювати.

  Це саме та сфера, де Козеріг-Півень може відмовитися від своїх життєвих принципів. Незважаючи на любов до комфорту, може отримувати задоволення від сексу в нестандартних місцях, незважаючи на звичку бути лідером – згоден передати ініціативу партнерці. Важливо не починати з цього відносини і ні в якому разі не тиснути. Йому потрібно просто звикнути до партнерки і почати їй довіряти.

  Консервативний, малоэмоционален і розважливий, тому в перший час може здатися нудним і холодним. Такий чоловік обережний і не схильний до авантюр, відразу і повністю розкритися перед іншою людиною для нього просто неможливо.

  Але, крім того, відмінною рисою цього знака є відкритість новому досвіду і прагнення бути кращим у всьому, в тому числі і в ліжку.

  Відповідні партнери

  Чоловіки цього знака ведуть себе по відношенню до жінок сміливо і впевнено, тому користуються у них заслуженим увагою. Проте не кожна жінка здатна підкорити його, і ще менше тих, хто здатні її утримати на скільки-небудь тривалий термін. Це найбільш спокійні і врівноважені представники Півнів, але і їх жінки, народжені під деякими знаками, можуть довести до сказу.

  Збираючись завести стосунки з чоловіком, народженим під знаками Козерога і Півня, не забувайте, що в сумісності з іншими знаками є свої нюанси.

  • Жінка Щур має всі шанси створити міцний і гармонійний шлюб з чоловіком, народженим під знаками Козерога і Півня. Їх характери багато в чому схожі, а якщо співпадуть і мети, то союз буде надійним і зовні ідеальним. Обидва знака не люблять зайві зміни в сімейному житті і терпіти не можуть виносити сміття з хати. Тому дрібні розбіжності не зможуть зруйнувати такий шлюб.
  • Козеріг-Півень і Бик – надійний союз. Цілеспрямованість і того, і іншого партнера воістину приголомшлива. Партнери не будуть пред'являти один до одного необґрунтованих претензій і разом готові згорнути гори.
  • Тигр і Козеріг-Півень багато в чому схожі. Принаймні, обидва знака однаково цінують роботу і активний відпочинок віддадуть перевагу дивана і телевізора.
  • Жінка Кіт і чоловік Козеріг, народжений у рік Півня, – не найкращий варіант для шлюбу. При гарній інтелектуальної сумісності підхід до шлюбу в цих знаків надто різний.
  • Козеріг-Півень і Дракон. Обидва знака активні, обидва лідери. Такий шлюб – порохова бочка. Союз буде стійким, якщо вони повністю реалізуються в роботі, інакше сутички партнерів неминучі.
  • Козеріг-Півень і Змія. Гармонійні стосунки цим знакам побудувати непросто. Козерогові-Півневі Змія здасться зайво млявою і меланхолійний. Вона ж може звинуватити партнера у брутальності та агресивності.
  • Кінь і Козеріг-Півень. Обидва партнера – егоїсти. Цілі і характери їх схожі, тому шлюб можливий, але тільки якщо вони перестануть зациклюватися на собі і почнуть приділяти увагу партнеру.

  Детальніше про чоловіка Козерозі ви дізнаєтесь із наступного відео.