Сумісність Терезів і Козерога в любові, шлюбі та дружбу

Астрологія завжди залишалася наукою, покритої безліччю таємниць і вірувань, однак, четкои ясно в ній лише одне – вона завжди залишалася своєрідним мостом, що з'єднує долі людей, або прірвою, переступити через яку вдається небагатьом. Таку пару, як врівноважені, часом легковажні і відкриті всьому новому Ваги і строгий, консервативний Козеріг з чітким поглядом на життя і рівним кроком у будь-яких критичних ситуаціях нечасто зустрінеш у наші дні. Тому сьогодні ми обговоримо непросту сумісність Терезів і Козерога в любові, шлюбі та дружбу.

Любовні стосунки

Жінка Козеріг і чоловік Ваги

Любов в цій парі часто схожа на якусь романтичну історію з кіно. Стримана і інтелігентна жінка Козеріг в очах інших знаків може здатися неприступною скелею, що одним лише поглядом руйнує будь-які спроби зблизитися. Вона небагатослівна, пустим словам воліє вчинки, а спонтанним рішенням – чітко продуманий план. Чоловік Терези ж більш м'який, ніжний і обережний. Він немов бачить наскрізь всі її таємні бажання, приховані за щільною маскою байдужості. Він ставить за мету не завоювати, а полонити. Для нього образ суворої і, безумовно, індивідуальної жінки Козерога – якийсь ідеал, до якого потрібно підходити легко, обережно, дотримуючись всі рамки пристойності, при цьому надаючи всьому процесу залицяння легкість, невимушеність і ніжність.

Жінка Козеріг і чоловік Терези не з тих, що можуть закохатися на першому побаченні і стрімголов бігти до вівтаря. Така дама не терпить грубої сили, для неї відносини повинні довести серйозні наміри партнера. Тому відносини цієї пари нехай часом і здаються ніжними і навіть невинними, завжди залишаються строго послідовними і рівномірними. Почасти тому в цій парі залицяння і цукерково-букетний період можуть тривати місяцями, а іноді навіть роками, що таким партнерам зовсім не в тягар – ні той, ні інший нікуди не поспішають і здатні насолоджуватися кожною миттю один з одним.

Гороскоп обіцяє міцну сумісність дівчата Козерога і хлопця Ваг і в сексі. Інтимні стосунки між ними не можна назвати пристрасними, проте, безперечно, естетичними і ніжними. Притаманна цій парі неквапливість і розміреність ясно вловлюється і в сексі. Складно сказати про те, хто буде займати домінуючу позицію – з одного боку, чоловік Терези завжди буде перебувати в очікуванні якогось кроку від Козерога, з іншого, ключем до їх інтимної близькості буде взаємне доповнення один одного. Найчастіше ініціатором інтиму буде виступати саме жінка Козеріг, на її плечі лягає планування часу, можливих умов і місця. Чоловік Терези в цій ситуації буде виступати своєрідним творцем – він подбає про розслаблюючій атмосфері в кімнаті, може порадувати смачним особисто приготованим вечерею або навіть несподіваним букетом квітів.

Чоловік Козеріг і жінка Ваги

У пари жінки Ваги і чоловік Козеріг є всі шанси на плідні і, якоюсь мірою, навіть ідеальні стосунки. Притаманна Козерогам строгість разом з чоловічою енергетикою робить з чоловіка Козерога справжнього захисника, суворого, але, як і всі лідери, яка потребує підтримки, ніжності і ласки. Саме такими і є дівчата Ваги: вони витончені, ласкаві, кокетливі, надзвичайно дотепні. Варто розуміти, що чоловік Козеріг у якійсь мірі – еталон строгості і раціональності, і якщо в діловому плані ця риса дозволяє Козерогам домагатися великих успіхів, то у відносинах такі якості сприймають далеко не всі.

  Наважуючись на такий відповідальний і нелегкий крок, як відносини з чоловіком Козерогом, Терезам потрібно слідувати двом правилам.

  1. Чоловік Козеріг не любить розчаровуватися в людях, а тим більше в партнерах. Якщо для спокушання такого чоловіка жінка Ваги використовувала всі можливі прийоми флірту, будь то кокетство, витончене володіння якими знаннями або, банально, зовнішній вигляд, жінка повинна бути готова демонструвати ідентичні гідності впродовж всього часу відносин. Зруйнований образ для чоловіка Козерога – все одно, що червона ганчірка для бика.
  2. Якщо брати в облік деяку нерішучість і легкість Ваг, то така риса, як домінування, притаманна Козерогам, може принести користь у подальших стосунках. Проте властиві Терезам сильні эмпатические здібності і податливість можуть зіграти злий жарт в такому союзі. Лідерські якості Козерога разом з поганим настроєм можуть виявитися своєрідною бомбою, всю руйнівну силу якої Терезам доведеться взяти на себе. Якщо жінка Ваги буде в змозі витримувати такі удари і при цьому залишатися все тієї ж милою і ніжною дівчинкою, яку в неї і помітив Козеріг в самому початку, то за інше у відносинах можна сильно не турбуватися.

  Ці знаки сумісні також і в сексуальному плані. Пристрасть сильного й енергійного Козерога, а також чуттєвість, ніжність і легкість Терезів часто дозволяють обом знаків отримувати масу задоволення один від одного. Однак у такому інтимному союзі все ж буде вразливе місце – відкритості та чуттєвості цій парі часом буде катастрофічно не вистачати. Звиклі до повної відкритості партнера Ваги будуть з обережністю ставитися до Козерога, який навіть в атмосфері близькості часто залишається серйозним і послідовним.

  У цієї пари є всі шанси на гарний і чуттєвий секс тільки в разі, якщо обидва навчаться розуміти один одного і йти на компроміси заради цього союзу.

  Сімейне життя

  Дані знаки зодіаку в шлюбі мають такі ж проблеми, що й інші. Все та ж витримка і вміння підтримувати один одного, тільки в цьому випадку ідеальний союз чоловіка і дружини у Козерога і Ваг буде можливий.

  Чоловік Козеріг і жінка Ваги

  Таке поєднання знаків можна зустріти набагато частіше. Чоловік Козеріг виступає в шлюбі як пильний і серйозний, діловий господар. Від нього Терезам буде складно отримати хоч трохи ніжності або чуттєвості, але як людина сімейний Козеріг просто незамінний. Неприбитая полку, відклеєні шпалери і непрацююча техніка – все це може бути у інших знаків, але тільки не у Козерога, що віддає перевагу як стабільність, так і порядок. Однак Терезам не варто спокушатися і скидати на Козерога всі тяготи сімейного життя – він чітко знає свої обов'язки чоловіка і господаря та чітко окреслить їх у перші ж місяці спільного життя.

  Жінки Ваги чудові дружини: вони дбайливі, ніжні, готові підтримати будь-які починання серйозного чоловіка, однак, чого їм бракує, так це посидючості і господарності. Якщо в перші місяці після весілля жінка Ваги і буде схожа на вічно зайнята приготуванням їжі, прибиранням і пранням бджілку, то зовсім скоро, без належної уваги чоловіка може втратити інтерес до рутинної повсякденної роботи. Це може стати для пари серйозним випробуванням, так як завжди спокійний і раціональний Козеріг зовсім не схильний до постійних «ніжностей» і часто віддає перевагу сімейного життя перегляд газет, новин або заняття спортом після роботи. Єдине, що може допомогти Ваг в даному випадку – знайти собі додаткові захоплення крім кухонної тяганини. Однак і про останньому не варто забувати, адже для Козерогів сімейний затишок і чистота в будинку – один з головних факторів щасливого шлюбу.

  Жінка Козеріг і чоловік Ваги

  Це куди більш рідкісне поєднання знаків, почасти тому, що жінка Козеріг частіше ставить перед собою мету знайти спочатку надійного партнера для шлюбу, яким чоловік Ваги може здатися далеко не відразу. У той час як дівчина Козеріг знаходиться майже в нескінченних пошуках впевненого і серйозного партнера і постійно в них розчаровується, хлопець Ваги з величезною обережністю підходить до її неприступною натурі, що і зачаровує її.

  Шлюб цієї пари обіцяє бути дійсно щасливим: тут є як краса, романтика, так і порядок, стабільність. Основний тягар домашніх та хазяйських турбот ляже на плечі Козерога, однак, чоловік Ваги зовсім не з тих, хто залишить свою улюблену буквально жити на кухні. Якщо він буде відчувати в свою сторону хоч краплю тих же почуттів, що віддає сам, він завжди залишиться добрим і в міру романтичним сім'янином.

  Ця пара з тих небагатьох, хто не потребує дитину для ще більшого щастя. Вони готові все життя прожити пліч-о-пліч, насолоджуючись один одним у власному абстрагированном і незвичайному світі, повного взаєморозуміння, любові і допомоги. Однак не варто і тут забувати про вміння вчасно піти на поступки. Особливо це стосується Ваг, для яких різке і часом незаслужене висловлювання Козерога в їх бік може бути вкрай прикро. Проте Ваги зовсім не вразливі і не злопам'ятні, а Козероги дуже раціональні, щоб без причини довго на кого злитися. Секрет дружби цих знаків все в тому ж тривалому вивченні та прийнятті недоліків і особливостей один одного.

  Дружба

  Якщо і можна про щось з упевненістю сказати про цю пару, то це те, що друзі з них виходять просто чудові. Дружба цих двох починається не так, як у всіх – спочатку вони можуть поплутати симпатію один до одного з романтичними почуттями, однак, обидва зовсім скоро зрозуміють, що продуктивніше для обох буде виключно дружба і деколи суто ділова підтримка. Дружба між цими знаками часто будується на одному з двох принципів.

  Перший принцип найбільш поширений і позначає партнерські відносини взаємодопомоги, де Ваги, як більш слабкий і непослідовний знак, часто не можуть обійтися без лідерської допомоги і підтримки. З чим, у свою чергу, відмінно справляються Козероги і в результаті отримують від Ваг багато щирої подяки. А хто, як не Козеріг любить заслужену похвалу і прихильність в свою адресу.

  Другий принцип також базується на взаємній корисності знаків один одному, однак, може бути описаний як взаємною моральної підтримки. З допомогою цінних життєвих, а часом навіть ділових рад Ваг Козеріг може домогтися ще більших успіхів на діловому терені. Крім того, Ваги – відмінні психологи і радники в любовних та родинних відносинах між людьми. Як правило, дружній союз між цими знаками буває настільки міцним, що витримує цілі десятиліття. Варто розуміти, що їх дружба завжди буде носити взаємовигідний характер, однак, в цьому немає нічого поганого – вони завжди знайдуть як зацікавити один одного і скоротати довгий вечір.

  Дитина і батько

  Дитина Козеріг і батько Ваги

  Дитина Козеріг в сім'ї нагадує маленького дідка – він майже завжди серйозний, його складно розвеселити, він майже з самого народження налаштований практично і спокійно, будь то син або дочка. Відмінною рисою Ваг як батька можна вважати заохочення абсолютно всіх захоплень свого спокійного і розважливого дитини (якщо вони, звичайно, не межують з шкідливими для фізичного і морального здоров'я заняттями). Особливо це стосується творчих занять, де батько зможе не тільки підтримати дитину, але і допомогти власною енергетикою і новими яскравими ідеями. Основне завдання Ваг як батька в даному випадку буде розвиток кругозору дитини, стимулювання його уяви.

  Батько повинен навчити дитину здатності бачити красу навколо і приймати зважені рішення. І якщо дитина може навіть чинити опір такій увазі до його особистого життя, то в майбутньому він зрозуміє, наскільки було корисно таке виховання для становлення його особистості. Певною проблемою у відносинах батьків Ваг і дитини Козерога може вважатися значну відмінність у бажаному колі спілкування. Терези завжди були дуже відкритим у спілкуванні знаком, у них багато якщо не знайомих, друзів, яких вони частенько люблять кликати в гості. Козеріг не розуміє таких переваг матері або батька і часто може відчувати цілком зрозумілу ревнощі або просто обделение увагою. Не кажучи вже про те, що для Козерогів в будь-якому віці 2-3 вірних одного – ліміт, який подолати практично неможливо, та й чи потрібно?

  З першого погляду в такому відміну немає нічого позитивного в спілкуванні, однак якщо Козеріг з самого народження буде крутитися в досить великих компаніях, він вже тоді зможе підсвідомо «читати» людей, вчитися спілкуванню з ними та розуміти, що саме потрібно тій чи іншій людині. Ще одним проблемним моментом у такому поєднанні знаків в сім'ї можна вважати відносну непослідовність і несерйозність в думках батьків Ваг і, навпаки, дзеркальну серйозність і раціональність Козерога в думках і діях. Батько Терези часто намагається прищепити свої якості і своїй дитині, однак, з Козерогом така ідея навряд чи пройде – надто вже йому не до вподоби безпідставні фантазії і ілюзорні думки Ваг.

  Моментом, на який варто було б звернути особливу увагу в цій парі знаків, є чуттєвість відносин батьків і дитини. Незважаючи на те, що Ваги відмінно відчувають будь-якої людини, вміють завойовувати довіру і розуміти людей, їм все ж деколи може бути незрозуміло поведінку їх дитини по відношенню до них самих. Якщо бути трохи більш коротким – Ваги велелюбні і ніжні, вони люблять, коли дитина обіймає їх, каже, що любить і не може без них обійтися. Не варто очікувати частого прояву таких почуттів від дитини Козерога, і справа зовсім не в поганому вихованні, просто ці маленькі «старички» звикли все зберігати в собі. Незважаючи на таку зовнішню холодність, Козероги більше за інших потребують частої підтримки і розради, вони просто не звикли це показувати.

  Батько Козеріг і дитина Ваги

  Звиклий до підпорядкування та відданості своїм правилам Козеріг, будь то батько чи мама, не налаштований на те, щоб давати своїй дитині занадто велику свободу в діях. Для батьків Козерога головним фактором виховання дитини буде вважатися його успіх і відмінність від інших дітей. Зазвичай сухі і жадібні на почуття Козероги буквально розквітають, коли хтось заслужено хвалить їх дитини. І тут напевно багатьом з нас згадаються випадки, коли батько через дитину намагається здійснити те, чого сам не домігся в житті.

  Однак, Козеріг ніколи не буде вимагати від дитини того, чого сам не може. Орієнтуючись на свій минулий досвід, на свою поведінку в дитинстві, батько може тримати дитину Ваги у своєрідних їжакових рукавицях. При цьому Козеріг відмінно розуміє, що обмежує дитину, але рідко здатний щось з цим вдіяти. Основною проблемою в таких відносинах може вважатися надмірна владність Козерога по відношенню до дитини, це часто призводить до такого явища, як «Мамин (а) син/донька». І тут перед дитиною Вагами стоїть непросте завдання – він повинен навчитися відстоювати свою думку перед батьком і своє право на тривалі прогулянки і не завжди звичайні захоплення. Козероги тільки з першого погляду абсолютно авторитарні, з іншого ж боку, вони люблять бачити ідентичну рішучість і серйозність в інших людях, тому будуть тільки раді глибоко всередині, що їх дитина обзавівся своєю думкою.

  У чому точно сходиться ця пара знаків батька та дитини, так це в загальному потяг до творчості. Вічно зайнятої батько-Козеріг, незважаючи на свої далеко не творчі захоплення, сильно зрадіє, якщо життєрадісний і ніжний дитина знайде радість у заняттях прозою або музикою. Можливо, вся справа в так і не сповнившись мріях самого Козерога. Як би там не було, але батько Козеріг, нехай і в глибині душі, але дуже пишається своєю дитиною. Він зачарований його життєрадісністю, енергійністю, умінням заводити купу друзів, нехай навіть наївністю в деяких випадках. Часом батько навіть може помітити деяку заздрість – адже його з виду далеко не всі назвуть товариським і життєрадісним. Однак він вміло пригнічує ці почуття і дає своїй дитині те, що вміє сам: вчить його бути мудрим, обережним і цілеспрямованим.

  Не кажучи вже про те, що кращого мотиватора, ніж Козеріг у виконанні будь-яких доручень і завдань не відшукати.

  Можливі труднощі і їх рішення

  Складно однозначно сказати, які саме труднощі можуть зустрітися цим знакам на спільному шляху. Як би там не було, одного гороскопу буде точно мало, щоб вирішити всі свої проблеми з партнером. Потрібно не забувати, що будь-партнер – індивідуальність і особливий людина, для якого може бути непридатними жодна з означених нами визначень. Однак ми все-таки виділили для вас основні моменти, на які варто було б звернути увагу.

  Козероги

  1. Будьте терплячі до свого партнера/чоловіку/одного/дитині. Ніхто не буде заперечувати ваше право на порядок і затишок, вам лише треба знайти в цьому порядку нехай малесеньке, але місце для нерішучих і ніжних Ваг. Якщо ви знайдете це місце у своєму серці, будьте впевнені – ви знайшли те щастя, яке так довго шукали.
  2. Пам'ятайте, що в цьому союзі багато в чому відповідальність лежить саме на вас – сильних, цілеспрямованих і серйозних. Проте не забувайте і опускатися частіше з небес на землю, де вас з розпростертими обіймами буду чекати Ваги. Вони – ваша зв'язок із зовнішнім світом, вони завжди підкажуть, що робити, втішать і міцно пригорнуть до себе. Бережіть їх.

  Ваги

  1. На вас лежить не менш відповідальне завдання – ви своєрідна віддушина Козерогів. Будучи чоловіком або сином, партнером, ви завжди повинні залишатися для Козерогів вірним другом, здатним знайти розраду навіть в самих похмурих ситуаціях. Не шкодуйте використовувати свою прирожденную емпатію – це ваш дар, здатний не більше і не менше, час від часу рятувати Козерогів, нехай вони самі цього не розуміють або не хочуть визнавати.
  2. Не звертайте уваги на можливу холодність вашого партнера. Нехай ця кохання/дружба або відносини здаються вам часом сухими, повірте – Козероги цінують вас, дорожать вами, люблять вас, нехай і не здатні часто це показувати. Якщо ви зумієте завоювати їхню прихильність, вони ніколи не зрадять вас і назавжди залишаться вірними друзями або подружжям.

  Ну а для батьків з дітьми обох знаків слід сказати лише одне – ваші діти унікальні, не забувайте підтримувати їх починання, закривати очі на деякі витівки і як можна частіше обдаровувати їх любов'ю і турботою.

  Детальніше про парі Терезів і Козерога ви дізнаєтесь із наступного відео.