Сумісність Скорпіона зі Скорпіоном у різних сферах життя

Два Скорпіона на одній території — це небезпечне поєднання, яке багатьом і зовсім здається неможливим. Проте трапляється, що чоловік і жінка — представники цього знака — утворюють цілком життєздатний шлюбний або дружній союз. Нудьгувати їм не доведеться, але ці двоє готові до яскравих пристрастей.

Характеристика знака зодіаку

Скорпіон — один з найбільш багатогранних знаків. Його душа зіткана з протиріч, які знаходять відображення і в поведінці. Він вміє цінувати себе і прекрасно знає правду про себе. Йому не потрібно слухати думки інших з приводу хороших і поганих сторін його характеру. Критика сторонніх людей в його адресу Скорпіона не хвилює, а компліменти, принаймні, зовні не викличуть у нього реакції.

З боку представник цього знаку може здатися наївним і навіть м'яким. Але якщо запитати його думки і ради, він відповість прямолінійно, і не факт, що вимовлене сподобається тому, хто задав питання. Зате якщо Скорпіон висловив похвалу або сказав щось приємне, можна не сумніватися в тому, що він насправді думає так, як говорить — слова вимовлені не з ввічливості.

Скорпіон здатний бути хорошим помічником і порадником. Треба просто мати на увазі його граничну чесність, сприймаючи її як гідність, а не недолік. Правдивість представника такого зодіаку є зворотною стороною його безстрашності. Такі люди, дійсно, рідко чогось серйозно побоюються.

Зате, як і добра, вони не забувають зла. І це треба мати на увазі всім ворогам Скорпіонів. Такі люди можуть вжалити у відповідь миттєво, але частіше керуються принципом, що помста — страва, яку подають холодною.

Ці представники водної стихії володіють величезною працездатністю і готові своєю завзятістю домогтися будь-якої поставленої мети. Вони не люблять працювати фізично, при цьому вміють знайти нестандартний вихід із становища.

По натурі заповзятливі. Здатні домогтися успіхів у фінансовій сфері. Недоліком знака є небажання доводити до кінця розпочате. Якщо хтось інший зробить це з принципу, то Скорпіон, втративши мотивацію, просто забуде про проблеми.

Скорпіони — пристрасні натури, незважаючи на те що побачити цю пристрасність в людині, що виробляє враження цілком володіє собою, майже неможливо. Пристрасність проявляється не тільки в інтимній сфері, але і у всьому, з чим вони мають справу, будь то друзі, робота або захоплення.

Подвійність знака проявляється у рівному вплив на нього сили розуму і пристрасті. За своєю природою, це людина філософського складу.

У незвіданому і таємничому він шукає відповіді на глибокі життєві питання і часом, завдяки в тому числі і своєї сильно розвиненою інтуїції, підходить до відповідей дуже близько.

Сумісність у дружбі

Стійкий дружній союз між двома Скорпіонами — цілком природна річ. Ці люди дуже добре один одного розуміють, що дає їм можливість прощати недоліки, які неодмінно дратували б їх не в Скорпіоні. Враховуючи здатність знака сильно прив'язуватися до кого-то, така дружба може тривати хоч все життя.

Поведінка в любовних відносинах

Скорпіона зі Скорпіоном зводить природний магнетизм знака. Не дивно, що чоловік і жінка, народжені під цим зодіаком, іноді знаходять один одного. Їх може об'єднати пристрасть до ризику і пригод. Не дивно, якщо ці двоє помітять в перший раз один одного на гірськолижному схилі або під час стрибків з парашутом.

Цим людям буває досить одного погляду один на одного, щоб між ними спалахнуло полум'я любові і пристрасті.

Чоловік Скорпіон здатний організувати романтичне побачення. З боку опинилися за столиком у ресторані представники такого знака зодіаку можуть здатися старими знайомими, які захоплено обговорюють спільні спогади.

Насправді їх зближує внутрішня сумісність.

Щоб оцінити, наскільки ці чоловік і жінка, дійсно, важливі один для одного, їм потрібен час.

Чоловік Скорпіон, який усвідомив, що повністю розчиняється в любові, зробить пропозицію, але волелюбна представниця такого знака може і не дати миттєвої відповіді на нього. Така реакція з її боку може викликати ревнощі чоловіка і розладнати стосунки. Хоча після бурхливого з'ясування, а що ж все-таки сталося, по-справжньому закохані Скорпіони здатні прийти до взаєморозуміння. Повторюватися така ситуація може не один раз.

Не останню роль у фортеці союзу двох Скорпіонів грає інтимна сторона їх відносин. Хоча бурхливі пристрасті в ліжку не знімають проблем, що виникають між цими людьми. Кожному з них заважає принциповість, не дозволяє йти на поступки навіть заради піднесених почуттів.

Наскільки один Скорпіон підходить іншому, можна з'ясувати з того, чи зможуть вони подолати взаємну ревнощі.

Якщо один, дійсно, сумісний з іншим, і у чоловіка, і у жінки вистачить розуміння навчитися прощати і приймати партнера таким, який він є.

Секрети гармонійного шлюбу

Сімейні союзи двох Скорпіонів зустрічаються рідко. Від того, в який період верховенства цього знака Зодіаку народжений той чи інший людина, залежать особливості його характеру. Тому Скорпіони можуть сильно відрізнятися в цьому плані.

Якщо в парі сходяться чоловік і жінка, дні народження яких потрапляють на різні декади періоду панування їх знака, і один з них – владний жорсткий тип, а інший – м'який і дипломатичний, тоді шансів на стійкі шлюбні відносини у них достатньо.

Але в будь-якому випадку на нехитрі і затишні взаємини в сім'ї сподіватися не слід. Цих людей в більшій мірі буде утримувати поруч сексуальна тяга один до одного і тверезий розрахунок, і в меншій – теплі взаємні почуття на рівні душі.

З боку така пара може здатися непомітною. Але це в тому випадку, якщо вона не бажає залучати до себе уваги. Заволодіти ним у компанії чоловікові і дружині Скорпіонам насправді нічого не варто. Досить вчасно вставлена вагомою фрази з того чи іншого приводу. Причому в оточенні інших людей два Скорпіона вміло підтримують один одного і можуть стати відмінною ударною силою в суперечці з опонентами. Це не всім подобається.

У парах двох Скорпіонів нерідко главою сім'ї виявляється жінка, хоча часом це стає результатом безкомпромісної боротьби за лідерство. Чоловік може взяти на себе функцію щодо матеріального забезпечення сім'ї, а їй дістануться всі домашні справи. Але якщо ці двоє не догодять один одного, кожен з них прямим текстом висловить суть своїх претензій до іншого.

Обидва вони не бажають показувати свої почуття партнера. Їм здається, що це робить їх слабкими в очах іншого. Натомість життя вчить кожного з них проявляти благородство і брати під захист самих близьких і рідних. Приборкавши свій невгамовний характер, ці люди здатні зробити свою сім'ю незламною.

Знизити загострення пристрастей нерідко допомагає народження дитини. Скорпіони належать до виховання дітей цілком відповідально і часто надмірно вимогливі до них. В той же час вони чуйно захищають їх від негативного впливу зі сторони і намагаються не залишити без уваги його потреби.

Взаємини на роботі

Будь-начальник буде задоволений Скорпіонами, які працюють в парі, якщо вони зайняті конкретним проектом і поглинені роботою повністю. А якщо їх підбадьорювати похвалами, результати перевершать всі сподівання.

Але коли припиняється гонка за результатом, ці двоє починають змагатися, та так, що в прагненні впливати на ситуацію готові йти на нечесні прийоми.

У випадках, коли в кріслі начальника виявляється Скорпіон прекрасної статі, а чоловік цього знака — нижчого співробітник, ці двоє здатні працювати злагоджено. Зіпсувати все може прагнення чоловіка до влади. Дама-начальниця не забуде зайвий раз підкреслити свою важливість як керівника і постарається убезпечити себе від конкурента на «трон». Той, у свою чергу, знайде, які зустрічні дії застосувати в неоголошеній війні.

Коли в кріслі начальника виявляється чоловік цього водяного знака, а жінка — в ролі підлеглого, виходить чудовий робочий союз.

Жінка Скорпіон буде задоволена вже тим, що її роботу високо оцінюють і не забувають заохотити, і прийме керівництво побратима по зодіаку, як належне.

Можливі конфлікти

Між двома Скорпіонами бувають і розбіжності.

  • Незважаючи на те що Скорпіони, незалежно від статі, однаково реагують на багато речей повинні розуміти почуття один одного, протягом тривалого часу намагаються нав'язати другій половині свою волю. Підозрілість, періодично виплескується в скандали — лише похідне від цього. «Переможець» в боротьбі за право розпоряджатися партнером готовий обдарувати його своєю турботою, але тому це не потрібно. Він же не слабкий і не беззахисний. Опіка йому не потрібно.
  • Кожен з учасників пари готовий до нескінченності випробовувати на міцність нервову систему іншого. Це призводить до створення приводів для конфліктів на ґрунті ревнощів. У люблячих парах Скорпіонів її учасники не йдуть на зраду, але навіть якщо ніхто всерйоз не налаштований на неї, ігри, пов'язані з цим, можуть породити взаємна недовіра, і з шлюбом буде покінчено.
  • Так як Скорпіонам важко прощати, вони можуть будувати один одному підступи до нескінченності. Причому їх не бентежить те, що полем бою стає власна сім'я. Стати поблажливіше один до одного їм зовсім непросто.

Подолати всі ці проблеми представникам такого непростого знака допоможе тільки мудрість і бажання зберегти відносини. Ці люди повинні прийти до розуміння, що вони випробування один для одного, яке здатне призвести до благополучного подружнього життя. І у кожного з них достатньо волі, щоб пройти це випробування успішно.

Детальніше про союз Скорпіона зі Скорпіоном ви дізнаєтесь із наступного відео.