Характеристика Ваги жінки, народженої в рік Мавпи

Багато хто з нас з довірою ставляться до гороскопів, щотижневим порад для різних знаків зодіаку. І це невипадково. Тисячоліттями вивчалися планети, їх зв'язок з датою народження. Після неодноразових підтверджень вірності цих спостережень наука астрологія з розряду «магія і незрозуміле» перейшла в точну науку. Але все ж елементи чаклунства для нас в ній залишаються. Велика кількість зірок та відомих політиків звертається за допомогою до астролога для прийняття вірного рішення. Так сильно цінують вони ці знання і усвідомлюють своє становище в поточний момент по відношенню до планет, а також сильні і слабкі сторони для них у ці дні.

Сьогодні хотілося б поговорити про жінку, народженої в рік Мавпи в знаку Терезів. Хто ж вона така? Які характеристики втілилися в такому урівноваженому, розважливому, спокійному знаку Терезів і хитрої, корисливої, сильної Мавпи?

Особистісні риси

Отже, до Мавп належать люди, народжені в 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016 роки.

Ваги за китайським гороскопом – це числа з 24 вересня по 23 жовтня.

Сприятливі дні для Мавпи – середа і п'ятниця.

Мавпа має запальний, допитливий характер, любить вивчати все нове. Ваги зважують отриману інформацію, аналізують її.

Мавпи – дуже соціальні особистості, легко йдуть на контакт, намагаються бути в центрі компанії, зайняти лідерські позиції. Дуже веселі і доброзичливі. У них багато друзів, вони часто відвідують різні заходи, йдуть напролом, хочуть знати всіх і все. Терези ж, маючи нерішучість, припиняють Мавпу, остуджують її запал. Намагаються закликати Мавпу до порядку, справедливості.

Мавпа-Ваги дуже любить виходити в суспільство, спілкуватися, заводити нові знайомства. Стосунки з оточуючими будує легкі, всіма силами намагається уникнути конфлікту. Її суспільство притягує, адже Ваги – великий інтелектуал. Вона весела і безтурботна, перебуваючи в компанії. Зовнішність цього поєднання знаків, як правило, дуже виразна. Поряд з красою спостерігається інтелігентність, почуття власної гідності. Мавпа-Ваги знає собі ціну.

Від того, хто переважить у цьому поєднанні знаків, і буде залежати, чи стане така жінка завжди активна в суспільстві або вибере тихе і розмірене життя, адже Ваги дуже спокійні і віддадуть перевагу галасливим і веселій компанії книгу і цікавий фільм, залишать собі час подумати.

На роботі

Мавпи – кар'єристки, люблять бути першими, незамінними. Керувати – це їх призначення. Організувати будь-яке підприємство, прорахувати збитки і прибутки, зробити з неробочого проекту прибутковий – це для них. Мають аналітичний склад розуму, прораховують наперед, складають схеми робіт, завжди мають план напоготові. Будучи начитаними і допитливими, застосовуючи перероблений в голові обсяг знань, Мавпи оберуть найкраще рішення. Однак їх химерний характер не завжди дає їм закінчити розпочате.

Ваги в поєднанні з Мавпою доповнюють і врівноважують її характер. Ваги стримані, що зменшує запальний характер Мавпи, не дають прийняти спонтанних рішень, змушуючи аналізувати. Ваги дають Мавпі почуття справедливості, якими вона керується у стосунках з підлеглими. Мавпа не буде керувати людьми, застосовуючи крики, погрози. Така жінка дуже тонко взаємодіє з ними і вибудовує відносини на більш глибокому рівні: з повагою і впливом на слабкості і хороші якості людини.

Деколи Мавпа переважує, і в цей момент приймаються рішення, про яких можна сказати, що це була не я. Деколи Ваги так довго не можуть прийняти рішення й коливаються, що головне іде, і вони думають далеко не над найважливішими питаннями.

В цілому Мавпа-Ваги – сильне поєднання знаків. Ці жінки не будуть сидіти вдома біля вогнища, вони хочуть визнання, кар'єру, хочуть вибудувати свій світ за своїми правилами. Їх заповзятливість, винахідливість, аналітичний склад розуму, розуміння психології оточуючих дозволяють досягти бажаного.

Особливо гарні вони в ораторстві, юриспруденції. Їх логічні ланцюжки, уміння піднести факти у вигідному для них світлі роблять їх незамінними в даних професіях.

У відносинах з чоловіками

Жінка з цим поєднанням знаків дуже велелюбна. Від природи їй дана привабливість, яка не залишить чоловіка байдужим. Не маючи яскравої зовнішності, жінка своїм розумом і інтелектом завойовує розташування чоловіки всерйоз і надовго.

Перебуваючи не в шлюбі, жінка буде довго і ретельно вибирати. Ваги будуть постійно аналізувати, зміщувати чашу терезів з одного боку в іншу.

В шлюбі такі жінки вірні, віддані. Вони дуже романтичні, ніжні, велелюбні. У відповідь очікують від партнера того ж. Не потерплять зрад і байдужості. Гордість і почуття внутрішньої гідності не дадуть їм змиритися з таким станом справ.

У родині віддають лідируючі позиції чоловікові, мудро і обережно направляючи його так, що він і не зрозуміє, що він знає. У сім'ї відіграють роль прихованого лідера, розвиваючи відносини і зміцнюючи їх углиб.

Цей знак не може перебувати на самоті, їм необхідна турбота і увага, спілкування. Такі жінки дуже чутливі, але в той же час дуже ранимі.

Чоловікам не буде з ними нудно, адже вони постійно придумують щось нове, винаходять, люблять брати все в свої руки.

Зі зрілістю до Ваг-Мавпам приходить мудрість. Всі відносини стають цілісними, глибокими.

Найкраща сумісність для Мавпи – чоловіки, народжені в рік Змії, Собаки або Свині. З чоловіком Мавпою союз неоднозначний, але хто знає, як складеться в кожному окремому випадку.

Особливості характеру жінки, народженої під знаком Терезів, наведені в наступному відео.