Чоловік Рак, народжений у рік Змії: характеристика особистості та сумісність

Характеристика чоловіки Раку-Змії розкриває всі особливості його характеру. Народжений у рік Змії Рак відрізняється хитрістю і комунікабельністю. Дізнавшись про достоїнства і недоліки хлопця, дівчатам буде набагато простіше завоювати його увагу. З яким знаком у цього чоловіка найкраща сумісність?

Загальна характеристика

Відгуки тих, хто особисто знайомий з чоловіком-Рак, народженим в рік Змії, говорять про те, що це особистість повна таємниць і загадок. Ці чоловіки вміють створювати свій особливий світ, в якому їм затишно і комфортно. Але пускати у свій світ когось ззовні вони не хочуть. Навіть самі близькі та рідні часом не знають, що коїться на душі у Раку-Змії.

Такі чоловіки люблять проводити більшу частину свого часу на самоті. При цьому чудово себе почувають і зовсім не переживають за те, що поруч з ними нікого немає. Наодинці з собою Рак-Змія може по-справжньому розслабитися, привести в порядок думки і відновити сили.

Чоловік-Рак, народжений у рік Змії, володіє унікальною особливістю. Він може з першої ж хвилини відчути настрій іншої людини і допомогти радою. Багато вважають, що такі чоловіки володіють екстрасенсорними здібностями. Частково це дійсно так. Змія-Рак може не тільки вгадати настрій, але і підказати вихід зі складної ситуації. Цей чоловік здатний проаналізувати будь-яку ситуацію, логічно пояснити вчинки тих чи інших людей і підказати вихід, допомогти скласти план дій.

Зовні представник поєднання цих знаків Зодіаку завжди спокійний. Навіть у складній стресовій ситуації не проявляє відкрито своїх почуттів. Змія-Рак ніколи не стане публічно скандалити або з'ясовувати стосунки. Друзі і родичі Раку-Змії відзначають той факт, що вони ніколи не бачили його схвильованим або засмученим.

Цей чоловік не з тих людей, які постійно перебувають у пошуках пригод. Він воліє стабільну і спокійне життя. Вихідні часто проводить вдома. Якщо це сімейний Рак-Змія, то він, навпаки, намагається провести уїк-енд подалі від домівки, щоб побути наодинці з самим собою.

З будь-якими виниклими питаннями і проблемами цей чоловік справляється самостійно. Змія-Рак ніколи не буде просити допомоги, бо воліє робити все виключно сам. Навіть якщо йому протягнуть руку допомоги, то він, швидше за все, відмовиться. Більш того, чоловік ігнорує будь-які поради і абсолютно не терпить того, щоб хтось втручався в його особисте життя. З-за цієї особливості характеру багатьом здається, що це відлюдний і замкнутий у собі чоловік. З цієї причини у нього практично немає друзів.

Раку, народженої в рік Змії, складно назвати щасливчиком, оскільки чоловік часто стикається з невдачами у своєму житті. Такі моменти він переживає дуже важко, часто впадає в депресію, намагаючись самостійно знайти вихід із ситуації.

Коли чоловік потрапляє в компанію сильних і надійних людей, то намагається активізувати всі свої здібності, щоб стати таким же успішним. Часто у нього це чудово виходить.

В основному всю свою життєву енергію Рак-Змія витрачає на те, щоб зробити успішну кар'єру. Такі чоловіки з особливою серйозністю підходять до вибору професії, а після – до вибору колективу, в якому будуть працювати. Завдяки своїй цілеспрямованості багато чого домагаються в житті. Звісно, кар'єра Змії-Раку розвивається не стрімко, але це для нього не важливо. Чоловік повільно і впевнено рухається до своєї мети і все складається так, як він мріє.

В коханні та шлюбі

У любові цей чоловік виявляється досить успішним. Рак, народжений у рік Змії, познайомившись з дівчиною, робить все можливе для того, щоб та закохалася в нього і прив'язався всією душею. Найчастіше другі половинки такого чоловіка наївно припускають, що це вони його запримітили. Але насправді це не так. Рак-Змія самостійно вибирає собі супутницю життя. Чоловік спостерігає за нею здалеку, не роблячи ніяких спроб для того, щоб познайомитися. Раку вдається привернути увагу дівчини і зробити так, що перший крок назустріч вона зробить сама.

У стосунках чоловік Рак-Змія проявляє себе, як турботливий, надійний і уважний партнер. Чоловік намагається оточити свою другу половинку ніжністю і зробити так, щоб дівчині було поруч з ним затишно і комфортно.

Кожна жінка мріє саме про таку турботу, тому ці чоловіки користуються такою популярністю. Будучи у відносинах із таким чоловіком, будь-яка дівчина думає про те, що їй дуже пощастило і це насправді так.

Якщо міцні стосунки Раку-Змії з його обраницею плавно переходять в шлюб, то цей союз буде щасливим. У шлюбі чоловік зможе проявити себе як лідер, оскільки спочатку вибирає жінок слабкіше себе по духу. Змія-Рак завжди і в усьому підтримуватиме свою другу половинку.

Це дає можливість дружині проявити себе в роботі, повірити у власні сили і зробити успішну кар'єру.

До дітей чоловік Рак, народжений у рік Змії буде ставитися спокійно, зі стриманою ніжністю. Змія-Рак буде суворим батьком. З дорослими дітьми у таких чоловіків відносини бувають напруженими, так як Змія-Рак з роками не буде вибудовувати з ними дружні стосунки. Для нього набагато важливіше домогтися повного послуху від своїх дітей, ніж їх любові і прихильності.

Сумісність з іншими знаками

Чоловік-Змія, народжений під знаком Раку, може побудувати серйозні стосунки лише з тією, яка буде до нього відчувати щирі почуття. При цьому не обов'язково, що сам чоловік закоханий у дівчину. Для нього набагато важливіше відчувати її любов.

Хороша сумісність в любові можлива з дівчиною-Драконом. Ця яскрава, емоційна та загадкова жінка зможе зацікавити Раку-Змію. Мабуть, це єдина жінка, якій вдасться переконати в чомусь представника даної комбінації знаків.

Вона стане для нього справжньою підтримкою. І якщо Змія-Рак не прислухався ніколи ні до чиїх порад, то до порад своєї дружини-Дракона буде прислухатися завжди. Жінка-Дракон занадто емоційна та імпульсивна, а такий надійний і серйозний чоловік зможе вберегти її від безлічі помилок. Тому вони складуть ідеальну пару, якій ніколи не буде нудно.

Міцні стосунки можуть скластися з жінкою-Биком. Їх об'єднують спільні цілі і погляди на життя. Астрологи стверджують, що у цієї парочки схожий темперамент, а це важливо в подружньому житті. Кожен із подружжя зможе приймати іншого з усіма його недоліками. У цій парі не буде скандалів і взаємних докорів. Для Раку-Змії і жінки-Бика головне – створити такі відносини, щоб комфортно було обом. Обидва будуть цінувати стабільність і надійність союзу.

Непогані стосунки можуть скластися з жінкою, народженої в рік Півня. Дружина буде не тільки надійним плечем для Змії-Раку, але і зможе допомогти втілити в реальність найсміливіші мрії чоловіка. Такий союз буде стабільним, і відносини будуть спокійними. Ніхто з подружжя не буде емоційно демонструвати свої почуття. Їм просто буде разом добре і зручно.

Чоловікові-Раку, хто народився в рік Змії, варто звернути увагу ще й на знак Зодіаку жінки. Відмінно підійдуть дами, народжені під знаком Скорпіона, Ваг, Тельця або Козерога.

Детальніше дізнатися про цю особу ви зможете в цьому відео.