Характеристика Риб, народжених у рік Бика

Щасливі, успішні, прагнуть тільки вперед – все це про людей знака Зодіаку Риби, народжених у рік Бика. Ці натури досить складні. Поєднують в собі силу і м'якість. Вони стають хорошими друзями і надійними супутниками по життю. Контролюючи свої емоції, Риба-Бик може ощасливити себе і що знаходиться поруч людини.

Загальна характеристика

Люди, народжені в рік Бика під зіркою Риби, це непостійні, м'які, спокійні і веселі натури. Оточуючі не завжди можуть їх зрозуміти, але на спілкуванні це ніяк не позначається. Навпаки, м'яке і розуміюче ставлення до людей викликає лише симпатію. Незважаючи на те що Риба-Бик є сильною особистістю, зовні вони здаються м'якими і податливими.

Представники такого поєднання знаків розумінням ставляться до інших людей, прагнуть розібратися у чужих проблемах і намагаються надати допомогу. Риби-Бики стають дуже надійними друзями, за що цінуються більшістю.

На зовнішній вигляд вони дуже приємні і ввічливі. При першій зустрічі оточуючі не можуть розгледіти весь потенціал Риб-Биків. Природна сила і міць проявляються саме в самий напружений, «вибуховий» момент.

Риба в поєднанні з Биком перетворюється на справжнього надійного воїна, вміє приховувати безтурботність і спокій.

Вони легко знаходять спільну мову з людьми, цікавляться і діляться думками. Чужа особисте життя і порожні розмови їм нецікаві. Визнають лише важливі та нагальні теми.

Представник знака Зодіаку Риби не любить конфлікти і спірні моменти. По можливості намагається залагодити питання. Сузір'я знаків Риб і Бика зробило людей діловими і діяльними. Власні сили намагаються направляти на саморозвиток, намагаючись досягти внутрішньої гармонії.

Спілкування з жінками і чоловіками знака Риби супроводжується спокоєм, стриманістю і тактовністю. Якщо їх образити, на прощення можна не розраховувати. Такі люди пам'ятають неприємні моменти з минулого. Їм притаманне почуття помсти. Добре вивчивши кривдника, вони готуються до відповідної дії.

Характеристика чоловіки Риби, народженої в рік Бика

Риба-Бик — досить уперта, наполеглива і сильна натура. Наділений якостями хорошого дипломата, що дозволяє йому займати лідируючі місця у всіх сферах діяльності і життя в цілому. Але не кожному вдається розгледіти іншу якість – вміння маніпулювати оточуючими і впливати на їх думку. Не зовсім приємні для інших дії протікають практично непомітно.

У свою життя хлопець Бик намагається не допускати конфліктних і спірних людей. Утворилася напружену атмосферу намагається розрядити. Він дійсно добре розбирається в людській психології, чому бачить всіх людей наскрізь. Такі здібності в нього заклала сама природа-мати.

Чоловіки, народжені в рік східного Бика, по-справжньому сміливі і сильні, визнають виключно рух вперед. Завжди стоять на своєму, не звертають з дороги, доки не одержать бажаного.

Основне життєве час Риба витрачає на кар'єру, заробляння грошей. Для власного самоствердження йому необхідно стати незалежним у фінансовому відношенні. Подорослішавши, починають думати про сім'ю та дітей. Хлопці усвідомлюють, що 100-відсотковий успіх можливий лише при наявності коханої жінки. Минулі відносини з людьми наділили його особливим досвідом, який використовується для пошуку однією єдиною.

Серед недоліків хлопців Риб можна виділити якусь слабкість, яка проявляється в неправильному розподілі власного часу. Повністю занурившись у роботу, вони часом забувають про життя, яка чекає їх за дверима офісу.

У такому разі важливо прийти до внутрішнього рівноваги, розібратися з думками і почуттями.

Характеристика жінки Риби, народженої в рік Бика

Природа наділила представниць цього сузір'я жіночністю, ніжністю, чутливістю і товариськістю. Представниця східного знака Бика володіє добре розвиненою інтуїцією і поступливим характером. Вона та, хто знає, що необхідно їй для повного щастя. Наявність розуму і знань допомагає досягти поставлених цілей.

Співрозмовниця з дівчини Риби виходить хороша завдяки вродженому дотепності та уважності до інших людей. Вміє слухати і ділиться порадами. Готова завжди прийти на допомогу.

На першому місці у такої жінки – духовні цінності. По можливості намагається позбутися від непотрібного та удаваного. Несправедливість і брехню викликають огиду.

Народжена в сузір'ї знаків Риби і Бика наділена безліччю талантом. Воістину є тонкою і творчою особистістю. Навколишні іноді називають таку дівчину «не від світу сього». Їй не доводиться звертати увагу на порожні розмови і обговорення на її адресу, вона просто рухається назустріч життю і виконання задуманого.

Найчастіше кар'єру ставить на перше місце, залишаючи сімейні відносини на другому плані. Крім бажання розбагатіти їй хочеться стати успішною, завоювати славу в суспільстві. Її плани, дійсно, можна назвати наполеонівськими. Жінка Бик дивиться далеко в майбутнє, докладно уявляючи, як і якими засобами буде домагатися реалізації своїх проектів.

Такі особливості дозволяють займати високі посади чи заснувати власну справу.

Складнощі на шляху не лякають, навпаки, таким чином загартовується характер дівчини. Вона стає більш жорсткою, мудрою і досвідченою. Така дама потребує комфорт в будь-якій сфері життя — будь то робота або відносини.

Слабкою стороною Риби-Бика є нездатність зрівняти кар'єрні прагнення та сімейні обов'язки. Їй не завжди вдається приділити увагу дружині і дітям, віддавши перевагу роботу, що не кращим чином позначається на подружніх стосунках. Незважаючи на чутливий і ніжний характер, в пориві гніву дама стає злою і неадекватною, що, швидше за все, відштовхне людей. Рибам-Бикам варто попрацювати над контролем емоцій.

Любовні та сімейні стосунки знака Зодіаку Риби, народженої в рік східного Бика

Хлопці Риби є непостійними, що не завжди дозволяє вибудувати хороші стосунки з дівчиною. Він потребує переосмислення сказаних слів, щоб зрозуміти свою партнерку. Лише розуміння допоможе утримати супутницю. Любовні відносини не є для нього важливою метою в житті. Це, швидше додатковий фактор у поєднанні з кар'єрою.

В парі чоловік Бик веде себе розуміюче по відношенню до партнерки, але впертий характер все ускладнює, роблячи їх життя нестерпними. Знайти пояснення таким перепадів зможе лише той, хто по-справжньому полюбить його. Риби-Бики у всьому – лідери. В кар'єрі або особистого життя вони займуть роль глави. Зрозуміло, розподілом обов'язків займеться саме вона. На його думку, шлюбний союз повинен бути наповнений теплом і довірою. Важливо ставитися один до одного з чуйністю і розумінням.

Тільки так будуть досягнуті міцні і здорові сімейні стосунки.

Дівчата Риби, дійсно, ощасливлять будь-якого чоловіка. Вони здатні збагатити свого обранця духовно і фізично. Тактовна леді намагатиметься уникати конфліктних ситуацій, тим самим зберігаючи спокій в любовних відносинах.

Тут же проявляється її твердість і наполегливість. Партнер не повинен позбавляти даму права голосу, вона все одно намагатиметься зробити по-своєму. Але обов'язково попередить партнера про прийняте рішення. Від серйозних відносин з протилежною статтю чекає гармонії, розуміння і взаємність. Якщо супутник любить і цінує її, вона віддасть себе всю сім'ї і дітям, відсунувши кар'єру на задній план.

Люблячий чоловік отримає від неї підтримку і захист у важку хвилину. Слушною порадою також не обділить. З таких жінок виходять хороші домогосподарки, які не перестають заробляти та складати гроші. На фінансової грунті якраз і можуть виникнути суперечки з чоловіком.

Сумісність у любові з іншими знаками

За східним календарем хороша сумісність у представника даного сузір'я можлива з Драконом, Кроликом, Собакою, Мавпою і Биком. Західний календар радить будувати сім'ю зі Стрільцями, Козерогами, Скорпіонами, Раками, Овнами і Дівами.

Непоганими, але швидше, недовгими, стане пара зі знаком Близнюки, Телець, Водолій, Риби і Лев.

Астрологи рекомендують уникати побудови серйозних стосунків з чоловіками або жінками знака Зодіаку Терези, а також Кози і Свині. Такі пари практично не можуть домовитися, не витримують характеру Риб-Биків, постійно нав'язують власну точку зору, конфліктують між собою.

Детальніше про жінок Рибах ви дізнаєтесь із наступного відео.